USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Фінансова піраміда B2B Jewelry, попри розслідування силовиків, досі працює в Луцьку

17 Вересня 2020 14:35
Служба безпеки України заблокувала діяльність шахрайської схеми B2B Jewelry, яка обдурювала людей. Приблизно 600 тисяч людей втратили шалені гроші, вкладаючи їх у фінансову піраміду. Натомість магазини по всій Україні досі діють, зокрема і в Луцьку.

Нагадаємо, 27 серпня в СБУ заявили, що заблокували діяльність фінансової піраміди з 600 тисячами вкладників. Саму піраміду не назвали, але мова йшла про B2B Jewelry – на фотографіях СБУ видно магазини ювелірних виробів і «сертифікати» мережі, які видавалися учасникам.

Натомість, засновник фінансової піраміди B2B Jewelry Микола Гонта стверджує, що ювелірні магазини мережі працюють в звичайному режимі, а їхні юристи готують позови до суду.

Тим часом Служба безпеки України чекає, що фінансова піраміда B2B Jewelry закриє свої відділення самостійно після оголошення про підозру фігурантам справи та інформування населення про її діях.

Журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини під виглядом клієнта зателефонував у луцький магазин, і там повідомили, що структура працює в звичному режимі – приймає гроші в населення і виплачує їх. Мовляв, лише змінили адресу магазину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Василь Показати IP 17 Вересня 2020 16:41
Люди, забирайте свої гроші назад, доки ще працює
А Показати IP 17 Вересня 2020 17:34
В нас дуже сильні силовикі!
Татьяна Показати IP 18 Вересня 2020 12:04
Никто никого не блокировал, как работали магазины, так и работают дальше и везде, при чем. Так, что хватит писать ерунду.
Тереза Показати IP 18 Вересня 2020 22:24
Воры,обманщики. Цены на изделия подняли многократно,проценты не платят и деньги не возвращают!
Юрій Показати IP 19 Вересня 2020 07:56
На кого працює наше СБУ???? Думаю вони хочуть виторгувать собі немаленьку долю з Гонти. Народні органи такі як це СБУ повинні не закривать в2в, а на оборот заставить їхнє керівництво робить в повній мірі день і ніч і виплачувати людям їхні вкладені в цю фірму гроші. Отаке СБУ нам потрібне!!!!
Світлана Показати IP 19 Вересня 2020 09:01
А що, хлопці з СБУ раніше не бачили рекламу на бігбордах по всьому Києву?Вона їх не зацікавила раніше?А тепер, коли тисячі людей вклали туди гроші, вони блокують рахунки?І нас, придурків, намагаються переконати, що вони не в темі? Виглядає все.це якось трішки підозріло.
Пілот Показати IP 19 Вересня 2020 11:11
Силовики силовиками.... Але якщо в голові нічого немає, то це проблеми не СБУ. Наївно вірити, що вклавши 1000грн через рік отримаєш їх назад і ще 4000 зверху - це дебілізм. "Без лоха и жизнь плоха"
Елена до Пілот Показати IP 21 Вересня 2020 22:03
Безіменні "Пілоти", кому прислужуєте? Не пишіть "муру", бо цинічна мова і прикрите ім'я "Пілота"- не ознака розуму, а знак Нечестивця. Довірливі люди чесні, бо самі не здатні на обман і такими сприймають інших. Просто система не для довірливих, а для "Пілотів".