USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фірми волинського «свободівця» виграли тендер

17 Березня 2014 11:18
Управління освіти Луцької міської ради 3-7 березня за результатами тендеру уклало угоди на придбання продуктів для дошкільних закладів Луцька на суму 3,11 мільйона гривень. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

ПП «Тиверія» заплатять 1,35 мільйона гривень за молоко 2,5% жирності. «Торговий дім «Оріана» отримає 0,90 мільйона гривень за сайду заморожену, 29500 кг.

«Тиверія» і «Торговий дім «Оріана» зареєстровані на Софію Березу та Юрія Ребрину, у 2012 році частки Ребрини належали Вадиму Веремчуку, депутату Луцької районної ради від партії ВО «Свобода».

ПП «Лодомерія» за 0,87 мільйона гривеньмає поставити сир кисломолочний. Власницею компанії з часу заснування є Софія Береза, директором з 2010 і до кінця 2012 року був той же Вадим Веремчук.

У «Віснику держзакупівель» опубліковано дані про виграні тендери фірми «Лодомерія» – на 3,21 мільйона гривень, «ТД «Тиверія» і ПП «Тиверія» – 22,89 мільйона гривень, «ТД «Оріана» – 6,41 мільйона гривень.

Як повідомляється на сайті ВО Свобода, з ініціативи депутата Веремчука підприємства «Тиверія» і «Лодомерія» у 2011 році подарували двом луцьким дитсадкам холодильники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 11:34
Знову будуть травити дітей фальсифікатом, як це було в минулому році і ще раніше. Непорядні постачальники, в яких все схвачено в тендерному комітеті. І яких курує заступник міського голови Луцька СВЯТОСЛАВ КРАВЧУК, за окрему плату звичайно...
111 Показати IP 17 Березня 2014 11:37
Пакращення вже сьогодні.
лучанка до 111 Показати IP 17 Березня 2014 11:43
Ще вчора
Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 11:44
Сволота з горла вирве
Бувалий Показати IP 17 Березня 2014 13:33
оце піпец твориться минула влада їх від корита відганяла а нова підтягуе. Народ - за що гинули на майдані? За що ?!!!!!!
Свободівець Показати IP 17 Березня 2014 13:55
А за що ми боролися, панове, за просто так?
Всезнайко Показати IP 17 Березня 2014 14:19
Минулого року дітям в школи спред возили замість масла, не встиг Климчук до кінця порядок навести... Демократи, мля...
Всезнайко Показати IP 17 Березня 2014 14:45
І може хто не знає, Вадим Веремчук став заступником голови Луцької районної ради за допомогою хлопчиків з Правого сектора, які не випускали депутатів райради з сесії, поки не проголосують 21 лютого цього року... А головою став Гвоздецький Олексій, який такий аферюга, що не пройшов спецперевірку, зараз буде башляти контролюючим органам щоб стати все таки головою...
йой до Всезнайко Показати IP 17 Березня 2014 17:38
а вам хто заважав стати головою чи заступником, тільки й хватае розуму, що обс*рати людей, і ті погані і ці не підходять
Виктор В. Показати IP 17 Березня 2014 16:18
Отакої. Одне стадо свиней, змінило інше- та корито залишилось теж саме!
для аноніма Показати IP 17 Березня 2014 17:22
кравчук у тендерну комісію не входить