USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

ФОТО: Луцький Беркут - перед народом

23 Лютого 2014 17:07
Зі сцени Театральної площі у Луцьку спецпризначенці просять вибачення у народу.

Представники "Беркуту" оголошують прізвища, посади, розповідають про заробітні плати, які отримували за свою роботу, власну участь у злочинних діях в столиці.

Детально за подіями стежте у відео- та текстовій трансляції заходу онлайн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 121
володя Показати IP 23 Лютого 2014 17:19
На 9 фото, Хто ця жінка і молодий чоловік за нею?
Крук. до володя Показати IP 23 Лютого 2014 19:51
Хлопець на 9 фото учасник Київського майдану - на передовій. Під час відомих подій - витягував з передової пораненого чі вже не живого дідуся, а беркут закидував його гранатами. Дві чи три гранати вало біля нього. В наслідок чого.,він отримав серьезну контузію.
Лучанин до володя Показати IP 23 Лютого 2014 22:21
Титушки повтікали. Тепер головне не стати тітушками самим . Звати її Марійка, Вона була на майдані в Києві і не бігала з Гузьом по Луцьку. Судячи по коментарях в Луцьку повно ідіотів і мудаків і це показали останні вибори в Луцьку. В Луцьку тільки і вміють усіх ставити на коліна і ділити кабінети та посади коли люди гинули на Майдані в Києві. Скоро рівень інтелекту полішуків побачимо по результатах виборів, а по Луцьку і надалі вечорами краще не ходити.
Вандалам Показати IP 23 Лютого 2014 17:23
Правий сектор - справжні неофашисти. Скоро до всіх, хто викликає підозру в "нечесному" житті будуть приходити, ставити на коліна та відбирати майно!
Анонім до Вандалам Показати IP 23 Лютого 2014 17:35
Якщо я нічого не заробив попрацювавши 34 рокив в освіті мені нічого боятися ні одних ні інших
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 17:38
А в тебе майно є?
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:43
Як то так нічого не зробив? Штани протирав?)))))))))))))))))))
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:45
Ви краще те пугало ваше завтра на майдан виведіть, хай теж заяву пише, ато вже випригнув бистренько з регіонів і думає кормушка краща буде!
таке до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 20:14
http://www.volynnews.com/news/party/holovnyy-osvitianyn-volyni-vyyshov-z-pr/ Вони що думають? Вийшли з регіонів аби при портфелях залишитись?
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:50
нічого, ми прийдемо та розберемся Екзамини в студентів чи школярів приймав. Значить щось маєш.
Аноніму до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 08:47
Якби ти хоч що небудь зробив, пропрацювавши стільки років в освіті, правильно виховував би дітей, а не просто відсиджував в школі та протирав щтани, то ті діти не пішли б зі зброєю проти своїх братів. відповідати повинні всі за те, що трапилося. Це страшний біль і ганьба.
Роман до Вандалам Показати IP 23 Лютого 2014 18:02
Так і треба робити, тільки тоді ти задумаєшся чи варто навіть думати взяти гроші, а то до тебе прийдуть.
добре в фсб до Вандалам Показати IP 23 Лютого 2014 20:33
мову вчать.погано що друга по чисельності національна меншина має можливість тільки там своїх дітей вчити рідної мови.сподіваюсь ви су.. не від нас родом.а цей сайт розкручується на тролях путіна.такі самі хр..ові піарщикі.хоч сьогодні би коментарі відключили.маразм повний.
Микола до Вандалам Показати IP 24 Лютого 2014 10:20
Ах ви тролі сучі, до СБУ вже написали заяву, щоб віжстежували таких писарів, що дестабілізують обстановку. Займатимемося ними вже безпосередньо після основних бандюків! Ти хоч знаєш хто такі неофашисти, неосвідчене мудило ти!
громадянин Луцька Показати IP 23 Лютого 2014 17:46
Відомо, що Волинській Бєркут був на охороні ВР, Кабміну і у бойових діях не приймав участі! Хлопців-Героїв вбивали снайпери і це ще треба з'ясовувати, хто і що це було! Всі бачили фото і відео, хто вбивав!У Бєркута з Луцька - снайперів немає!!! А той самосуд, що влаштовує Данильчук і Ко. це їм ще повернеться! Хлопаки вістів хочуть піднабрати перед "побратимами" з Західних областей і своїми бонз, бо ті відразу в себе в областях перекрили дорогу Бєркутам і Ко. на Київ, а у Луцьку прогавили і тепер хочуть чимось "відзначитись"! Но Данильчука багато хто запам'ятав і правило бумерангу ще ніхто не відміняв! То поясніть цьому хлопаку у якого вже дах зносить!!! P.S. А чому місто патрулюють малолетки у помаранчевих жилетах і з дубинками? Чому людей, жінок лякають своїм стадом? Казали, що групи будуть змішані і обов'язкова присутність афганця або міліціонера з тими дітьми! То що за фі...ня твориться???!!! Ви хоть колись будете свого слова дотримуватись??? Слава Україні!!!
Перехожий до громадянин Луцька Показати IP 23 Лютого 2014 19:06
Шановний "громадянин Луцька", а тобі не цікаво скільки поряд з правоохоронцями-волинським беркутом стояло тітушок, і скільки каменів вони із шрапнелів випустили в мирних мешканців? А тобі не цікаво які і за яким маршрутом вони (стоячи біля бідівель) переміщались під час зачисток і т.п.?
Володимир до громадянин Луцька Показати IP 23 Лютого 2014 22:49
А хто ж тоді на майдані перед сценою підняв руку, що він снайпер (3 беркутівця самі призналися, що вони снайпери!!!!)
громадянин Луцька до до Володимир Показати IP 24 Лютого 2014 00:03
Шановний є велика різниця між посадою міліціонера снайпера і реальним снайпером
Ірина до громадянин Луцька Показати IP 24 Лютого 2014 12:55
А мене цікавить, теперішня міліція, яку створять, в майбутньому, у випадку, коли якийсь регіон, вирішить іти на майдан і в такий спосіб протестувати "мирно", на чий бік вона повинна ставати, іти вдиратися разом з людьми у Верховну Раду, чи виконувати наказ держави??????
козак до громадянин Луцька Показати IP 24 Лютого 2014 13:04
потрібно щоб мусора які невстигли насолити людям переоділи свою форму навиворіт яка визивае в людей брезгливість та ненависть до ціеі форми та іхньоі влади. хоч серед них е ті які ще невстигли замарати свою людську гідність . тільки так вони зможуть патрулювати без бризгливості та ненависті зі. сторони НАРОДА до них.
вася Показати IP 23 Лютого 2014 17:48
Хлопець в толпі явно неадекватний.
koreanstar777 Показати IP 23 Лютого 2014 17:55
Це ж такі самі люди, а їх тепер зробили цапами-відбувайлами. Сумно, що дійшло да такого...
Громадянка УКРАЇНИ б до koreanstar777 Показати IP 23 Лютого 2014 19:09
Що ви кажете!? які такі самі?!?! які цапм-відбувайли, я була на Майдані з 1 грудня по останній день!!! як не бачили, то не кажіть,що вони невинні!!! чи постіли з травматів,від яких люди без очей лишились і каліками це не рахується!!! Треба було приїхати в Київ!!!!!!!
Бульба до Громадянка УКРАЇНИ б Показати IP 23 Лютого 2014 22:04
Кажут там вас наркотой кармили, тото вы все неадекватные.
марсель Показати IP 23 Лютого 2014 18:01
Хлопці, майте повагу до себе, не позортеся, перед ким Ви стаєте на коліна, перед нациськими-бендерами, які два слова сказати не можуть. Перед цим Павлом - майдауном, якого забити мало. Піздуйте у ліс жити, бендери чьортові, там Вам місце - скоти.
Роман до марсель Показати IP 23 Лютого 2014 18:05
Бійся
Анонім до Роман Показати IP 23 Лютого 2014 18:10
кого тебе?
Олег до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:27
А хоча б мене!!!
Анонім до Роман Показати IP 23 Лютого 2014 18:10
кого тебе?
Роман до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:12
Не панікуй пиши тільки 1 раз
Анонім до Роман Показати IP 23 Лютого 2014 18:33
Панікуєш ти, раз так пишеш. Немає слів Романе?
Роман до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:38
Мені немає чого боятись, я хабарів не брав, лише навчався і працював, займаюсь спортом...чого мені боятись?
патріот до Роман Показати IP 23 Лютого 2014 21:24
ха ха
Громадянка УКРАЇНИ б до марсель Показати IP 23 Лютого 2014 19:11
Сволота!!!! бери свої манатки і шуруй з нашої держави!
ПС. Показати IP 23 Лютого 2014 18:08
Недоумок, ти Данильчук. Це Вам треба правий сектор на коліна вставати перед беркутятами, за те, що Ви їх і нетільки їх вбивали і били. У своєму житті ще нічого не построїв, а скільки уже усього знищив. Побачимо як на вашій стороні буде біда, як міліція до ВАс прийде, побіжете до Батьківщини чи Свободи, а вони шикуватимуть, так як і Янукович, там же в Межигірї. Ви правий сектор скільки знищили, скільки людей пообкрадали, скільки зараз людей лякаєте на вулицях.....скоти, слів нема..
зек Показати IP 23 Лютого 2014 18:16
зграя апущенних)
ВАСЯ Показати IP 23 Лютого 2014 18:28
правий сектор дивись, щоб у боротьбі з тобою вже колишні працівники міліції не створили лівий сектор.
100% до ВАСЯ Показати IP 23 Лютого 2014 20:19
до того видно ще дійде. має бути СУД. без суду - це цирк. після встановлення вини кожного у судовому порядку в свому останньому слові вони могли, якщо є совість, попросити пробачення. а так - це не щиро, з примусу та з приниженням. перегин.
Віктор!!!! Показати IP 23 Лютого 2014 18:37
Якого милого треба було виходити і просити вибачення!!!!!????????????? За що, якщо Ви просто охороняли КМУ і не брали участі, що це за перший клас???? Це перед Богом треба стояти і вибачення просити!!!!!!!!!!!! Стадо!!!!!!!!!! Якщо б не вийшло тоді що б????
Коля Показати IP 23 Лютого 2014 18:40
Є матері і у беркута. Найдуть вони сильних ворожок , що так тобі Данильчук зроблять , що будеш по світі коліньми лазити, а не ходити. І тобі ніхто не поможе- бо ти бидло відморожене будеш здихати в тяжких муках.
анатолій Показати IP 23 Лютого 2014 18:48
Не думав що на Волині стільки ментовських посіпак. Якщо наш Беркут не брав участь, то він все-одно там був і БУВ ГОТОВИЙ БРАТИ УЧАСТЬ!!! Не треба їх виправдовувати, вони за свої зарплати їхали бити і вбивати людей. В них був варіант написати заяву на звільнення і йти працювати як усі ми. Але ж більш нічого крім побиття людей робити не вміють і не хочуть. Прихвосні ригівських катів! ГАНЬБА! (А всі хто тут за них розпинається - це точно менти)
анаполій до анатолій Показати IP 23 Лютого 2014 20:21
....все-одно там був і БУВ ГОТОВИЙ БРАТИ УЧАСТЬ!!! це те саме, що судити свідка у кримінальній справі за те, що він став свідком, бо "все-одно там був і БУВ ГОТОВИЙ БРАТИ УЧАСТЬ"...але не взяв.
хех Показати IP 23 Лютого 2014 18:49
перевертні в погонах.оце вусате жирне чмо, як і поліщук, перші хабарники.щомісяця з рядових брали по 200 грн.інформація перевірена
Корінна Лучанка Показати IP 23 Лютого 2014 18:52
Бог є і все бачить! Не суди ближнього і судим не будеш!
Олександр Показати IP 23 Лютого 2014 18:55
Невже їх до такого ступеня залякали... Що ж це робиться??? Як так можна??? БАНДУ ГЕТЬ!!!! Бо до влади прийшла БАНДА!!!! І що саме головне - так вважають більшість людей. Скільки ці неадеквати протримаються до нового народного гніву???
лучанка до Олександр Показати IP 25 Лютого 2014 15:29
Залякали не їх, а їхні сімЇ
УКРАЇНА Показати IP 23 Лютого 2014 18:57
Данильчук -це є нацист, сволота, скотина повна анархія, прикривається людьми. Він має дотримуватись ЗАКОНУ а не бути таким як Янукович!!!!(((
Лучанин до УКРАЇНА Показати IP 23 Лютого 2014 21:58
янукович себе так навіть не вів.
Патріот до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 00:02
Ага, він відразу в ліс вивозив і там же закопував)
козак до УКРАЇНА Показати IP 24 Лютого 2014 13:11
до такоі поведінки призвело безчинство влади януковича вибач все буде добре
дааа Показати IP 23 Лютого 2014 19:07
одні бандити пішли,другі прийшли,що вже з тею Україною буде далі?
сергій Показати IP 23 Лютого 2014 19:09
Хай правий сектор розкаже людям за які кошти фінансується.
анонім до сергій Показати IP 23 Лютого 2014 19:13
Фінансують їх бізнесмени.
людям....... Показати IP 23 Лютого 2014 19:14
у кожної людини є вибір...йти або не йти ,брати зброю або не брати ,стріляти в людину чи в землю,бити чи просто налякати, взяти відпустку чи лікарняний і не вийти з щитом на майдан, перестаньте жити командами і приказами,слухайте своє серце і совість, якщо маєте. Судити ніхто не має права, бо судить лише БОГ, який все бачив і йому не збрешеш. Хіба вибачення змінить ситуацію?І серед Беркута були люди,які і допомагали пораненим ,і здіймаючи палку над головою просто лякали, і в землю стріляли, а не в серце. Бо бути людиною треба завжди! А якщо є за що голову опускати і вислуховувати оскаженілі слова згорьованого натовпу ..значить є, спитай кожен себе як би ТИ поступив? Чудова історична мить , кожному задуматись чи ЛЮДИНА ТИ ? і яка людина ?
в Показати IP 23 Лютого 2014 19:16
Звільнити з роботи і отавити без ментовськоі пенсіі
Корінна Луанка Показати IP 23 Лютого 2014 19:24
Як всі гарно хають , а ні хто не задумувався , що би зробив на іхньому місці. Серед них є також поранені , але ж ліпше сидіти в теплі і писати коменти....
ГПЗ Показати IP 23 Лютого 2014 19:38
Соромно що в Беркуті був ще й житель району ГПЗ, учень 24 школи. Ганьба...
до до ГПЗ Показати IP 23 Лютого 2014 22:28
ди****...ти ще адресу в інет виклади.
правоохоронець Показати IP 23 Лютого 2014 19:42
треба викликати Терещука хай би він пояснював
Українець Показати IP 23 Лютого 2014 19:49
Ви подивіться хто в Луцьку рветься до влади-Козюра,Бондар,Данильчук та інші...а чому вони не були в Києві 20 лютого?Зараз виводити і "опускати "беркут вони герої...а герої насправді були там...в Києві.Судити ми не маємо права їм з цим жити...але біда в тому ,що зараз перемогою користується усякий непотріб і рветься до влади-що в Луцьку,що в Києві....
козак до Українець Показати IP 24 Лютого 2014 13:13
від нас і тільки від нас залежить будуть вони там чи ні
Наталя Показати IP 23 Лютого 2014 19:50
Вважаю деякі коментарі огидними і недостойними українців. Правильно: не за це вмирали наші хлопці... Люди, давайте кожен в першу чергу почне з себе. Нам не вистачає людяності - ось у чому наша проблема. Ну, може, трохи перебільшили, але вважаю, що все-таки варто спробувати робити хоч якісь зміни у нашій Україні, і щоб кожен навчився відповідати за свої вчинки. А не так: тато-мама-блати-хабарі усе вирішать.
перехожий Показати IP 23 Лютого 2014 19:52
Данильчук, забагато на себе бере, однозначно! Він це цар і не Бог!
козак до перехожий Показати IP 24 Лютого 2014 13:16
вже забувся як вони вели себе з народом а може ти один з цих бездушних собак
Сергій Осійчук Показати IP 23 Лютого 2014 20:06
Беркут треба розформувати. На Волині вони поводили себе зухвало. Це дуже було видно на різного роду загальноміських святкуваннях. Поводили себе не як правоохоронці, а як силовики. Завжди була якась пиха. Люди, не бійтесь пишіть хто Ви. Не за це на Майдані помирали ГЕРОЇ, щоб ми ховались за вигаданими ніками.
Рома Показати IP 23 Лютого 2014 21:06
Жалко простых украинцев, сейчас начнется передел власти и страдать будет народ. Нет сейчас в Украине достойного руководителя. А всякая националистическая с в о л о ч ь недобитая Сталиным примазалась к майдану!
Рома Показати IP 23 Лютого 2014 21:08
Что скажешь!! ФАШИСТЫ!!! УКРАИНЦЫ!! ВАМ НЕ СТЫДНО!!!
Рома Показати IP 23 Лютого 2014 21:11
В 90годах!! даже бандиты так не поступали!!!!!!!!
да ладно? до Рома Показати IP 24 Лютого 2014 00:28
як Беркут? на коліна - це саме найлегше покарання. а треба було сучих синів роздіти до гола в -20 і пустити побігати! як над Гаврилюком знущались! скоти! ви вбивці! та вас кастрірувати треба шоб не плодили собі подібних!
123 до да ладно? Показати IP 24 Лютого 2014 19:23
коментар було видалено
Микола Показати IP 23 Лютого 2014 21:35
нацисти, яким тільки крові треба . Ще більша банда до влади прийшла!
алеся Показати IP 23 Лютого 2014 21:43
Данильчук,відремонтуй УВД! яке моральне право маєш ти ставити поважного полковника на коліна???? хто ти такий???
козак до алеся Показати IP 24 Лютого 2014 13:25
поважного ким ще буде перевірка доходів держслужбовців та іхніх родичів і повернення народу награбоване
Таня Показати IP 23 Лютого 2014 21:50
Я тоже маю право на свою думку.Добре що ти Дальнильчук прочитав мої повідомленя і відалив бо я народ я людина яка в житті поступаю по совісті хотя дуже тяжко жити по совісті.Але самосуд не чини бо будеш наказаний вищим судом вищий суд БОГ
До рома Показати IP 23 Лютого 2014 21:52
ты, рома,долбо..б. Эти националисты(это вполне нормальное слово), сберегли национальный дух свободных украинцев. И благодаря им сметена эта ненавистная власть,.И если этот народ непоставил на колени сталин и эта власть, значит эта нация непобедима. И не тебе , ублю...ку их судить. А беркут давал присягу служить народу, а не януковичу. И, Слава Богу, их распустят. Слава Украине!
Рома до До рома Показати IP 24 Лютого 2014 11:40
Это кто сберег национальный дух - те продажные твари, что вышли на майдан?
Таня Показати IP 23 Лютого 2014 21:53
Я сьогодні була на похоронах я думала що данильчук герой .
до до Таня Показати IP 23 Лютого 2014 22:04
він *** прикрився малолітнім збродом із сіл та міста. позорисько. Нічого і на нього управа найдеться. Від сьогоднішнього дня він впав в моїх очах. чудо, нацист, а не людина. Хай би він тоді у київ поїхав, коли в людей стріляли. А то все обіцяв, обіцяв і так не доїхав. С*****
алеся Показати IP 23 Лютого 2014 22:01
і я так думала! розчарована вкрай!!! а якщо завтра вся міліція не вийде на роботу? хто буде злочини розкриввати і на сімейні сварки ходити замість дільнтчних інспекторів міліції і експертів?? ти Данильчук???
алеся Показати IP 23 Лютого 2014 22:04
Данильчук,багато бере на себе!!! а коли Поліщук ночами не спав а забезпечував охорону порядку в Луцьку?
ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! Показати IP 23 Лютого 2014 22:06
ПОЗОРИСЬКО
а Показати IP 23 Лютого 2014 22:07
а цисарук, що там робив?
Народ Показати IP 23 Лютого 2014 22:14
Я звертаюся до тих хто там керує Данильчуком .Звільніть його від його обовязків бо він позорить наше місто ми повинні жити не так.Якщо він цього не розуміє то може статись велике лихо таких як він пкскати до власті не можна бо може появитись другий цар
яя Показати IP 23 Лютого 2014 22:24
у нас каждий день кавото убівають.в нас наступае час правому секторк.продажній сільскій *****яка заробила за 2 місяця 24000 гривень кожен
народ Показати IP 23 Лютого 2014 22:25
Той хто прийде до власті тепер буде боятись народу і ти Данильчук тоже будеш боятися народу .Дубінку положиш і сядеш за стіл переговорів а якщо без дубінки не можеш нічого вирішити іди в відставку.Я такого керівника бачити не хочу я особсто і місто тоже тому що я прочила коментарі і тебе ніхто не підтримує .Хто високо літає низко падає.Ти впав а може ти і не літав
Василь Показати IP 23 Лютого 2014 22:31
Данильчук- хронічний садист.Це просто хвора людина яку треба терміново ізолювати,як Онопрієнка.А ще порекомендую" поважним і дуже інтелегентним"лучанам поставити на театральній площі шибеницю. І кожну неділю когось там вішати. А що ? Все як в кращих украінських традиціях.Без суда і слідства. Бо не так скакав на майдані.В якому столітті живемо .європейці?
до Показати IP 23 Лютого 2014 22:34
данильчук іди працюй як всі. Хватить вже. Не підбурюй натовп. Ти всіх нас позориш. Ти все життя тільки по партіях пригаєш. А краще іди в свою рівненську область. Ти НІКОЛИ НЕ БУВ ЛУЧАНИНОМ І НІКОЛИ НИМ НЕ СТАНЕШ!!!!! ГАНЬБА ТОБІ, http://deputat.volyn.ua/dep/detoptat/115/
Наталка Показати IP 23 Лютого 2014 22:36
Сьогодні, проводжаючи в останню дорогу Героя України Василя Мойсєя, я гірко сумувала і водночас пишалася українцями. Ми дякували батькам за сина-героя. Вічна йому слава і пам’ять. І сьогодні ж таки слухаючи командира «Беркуту» я хочу подякувати і йому. За те, що відмовився брати до рук зброю, за те, що відмовився вести своїх солдат проти повстанців,за те, що жодного з них не покинув. Так, вони були там. Але не забуваймо, що вони військові. І як військовому, як командиру йому віддали наказ і вони поїхали. Але, коли наказали взяти до рук зброю проти власного народу, він відмовився. За це його варто поважати, як офіцера, як людину. А судити привселюдно потрібно тих, хто віддавав накази стріляти в людей, тих хто цинічно і зухвало знущався, катував, стріляв. Задумаймося, можливо саме через таку його поведінку не полетіли додаткові кулі, не обірвалися життя, не стало більше калік? Давайте будемо справедливими, об’ єктивними і милосердними. Усі винні повинні бути покарані. УСІ. І починати потрібно з самого верху. СЛАВА УКРАЇНІ! (модератори, прошу не видаляйте. Дозвольте висловити свою думку)
Коля Показати IP 23 Лютого 2014 22:37
Так тут не всі!
мирний Показати IP 23 Лютого 2014 23:14
Так стоп - гальмуємо! Тут треба згадати факти, які можна легко перевірити у неті, які публікувались. Після погрому будівлі МВС Данильчук заявив, що він з "сектором" чи частиною, вирушає до Києва на підтримку Майдану... а сам весь час і до сьогодня бігав по Луцьку, по районах і творив самосуди!!! То як це назвати? І це він себе ще "героєм" виставляє?!:) Герої - це ті, хто поліг на Майдані, або поранений лежить у лікарні, а не той хто зібрав малолітніх ультрас і ходе "порядки" наводить і людей залякує! Хай їде у Київ і там порядок у ВР наводить, щоб знову нових "Яників" до влади не проштовхнули, а то бач-но "герой" вишукався?! Ми всі вже гарний урок отримали і розберемось самі що і до чого, а то буде тут бігати, людей залякувати...!!! Да і Гузя свого нехай забере, а то бігав сьогодні по місту - коридор, коридор зробіть... Аж гидко було дивитись на це все! І скільки людей це бачило!!! Ох так це все їм не минеться...
ЛУЦЬК Показати IP 23 Лютого 2014 23:46
Я був сам присутнім як він особисто казав що вони всі їдуть до Києва до побратимів, бо у Луцьку війна закінчилась. А воно (по іншому не можу назвати) -з маленької букви, так і не поїхав.НЕ хай данильчук стане на коліна перед лучанами та вибачиться за те що він зрадив активістам, які знаходились та гинули у Києві, в час як він просто злякався, як зрадник, поїхати до Києва на їх підтримку. Лучани та Волиняни, будь-ласка свої емоції в сторони і проаналізуйте всі дії Данильчука за цей весь час, де що він коли обіцяв та говорив. Він користується нами як стадом баранів. Зрадник він, а не міліціонери. За весь час міліція у луцьку ні кого не тронула.
перехожий до ЛУЦЬК Показати IP 24 Лютого 2014 00:17
Оце правильно! Нехай би поруч з тим начальником "Беркута" на коліна став. показавши свою відданість наробові! Ато лише інших примушує, показуючи свою зверхність. Я не стою на підтримку "Беркута", у кожного з них був вибір, але і Данильчук нічого героїчного, на мою думку, не зробив. Не потрібно підбурювати народ, провокувати на агресію! Правду кажуть, серце має бути гарячим, а от голова - холодною!
Україна до ЛУЦЬК Показати IP 24 Лютого 2014 09:44
Війна в Луцьку не закінчилася. Війна тільки починається з нашими пристосуванцями тушками, тітушками і гузями які вже поділили кабінети і сидять поперек горла!!! Потрібні нові Люди, молоді і освідчені а не якісь блоки, партії, обєднання, це усе сміття вчорашнього дня як і та Юлька. Не можна розтягувати це знову на роки ганьби. Давай освідчену МОЛОДЬ, ГЕТЬ ПАРТІЙНІ ІНТЕРЕСИ!!!! ТРЕБА ВИБИРАТИ ЛЮДЕЙ А НЕ ПАРТІЮ!!!
анонім до ЛУЦЬК Показати IP 24 Лютого 2014 19:59
який Київ??? кому він там потрібен??? де він був коли гинули наші герої??? розбивав палкою вікно в управлінні міліції!!!! В Київі потрібні розумні люди, віддані українському народові, а не такі деспоти, як Данильчук, який тимчасово отримав необмежену владу!!! Зазвичай таких тиранів в дитинстві занадто принижують, от Вам, як результат, " вилазять" наверх подавлені дитячі комплекси. Лучани не ведіться на провокації!! Бо ми всі проти тієї влади, але ми не повинні допустити таких Данильчуків, бо не за це померли наші ГЕРОЇ.....
Блин Показати IP 24 Лютого 2014 00:34
Блин Беркут вас так много и надеюсь с подготовкой дали бы по рогам упырям а не позорились бы !!!
модераторам Показати IP 24 Лютого 2014 01:18
а с какой радости удаляются многие коментарии про эту неонацистскую сволочь из торговицы данильчука.неужели он после сегодняшнего еще осмелится среди людей без маски ходить или уже приготовил американскую визу.денег то нагреб прикрываясь попандопалами в масках достаточно.хватит запугивать людей толпой зверей придурок.ты того беркута сам на сам встреть и попугай.я тоже ненавидел некоторых беркутов но пошел в церковь помолился и отпустило.а ты гитлер новоявленый уже и не спиш наверное от злобы и страха за свои поступки.снимите маски герои.а не цисарук и швидкой тебе инфу про людей сливают
данильчуку Показати IP 24 Лютого 2014 08:38
Гаде, ти фашист, і ще прийде твій час стати на коліна!
Сергій Показати IP 24 Лютого 2014 08:43
ГАНЬБА ДАНИЛЬЧУКУ, ЇДЬ ЗВІДСИ ПОКИ НЕ ПОСАДИЛИ, І ГУЗЬ НЕ ПОМОЖЕ!!!!
Якщо такий ,,герой". Показати IP 24 Лютого 2014 08:43
Я-мама двох дітей.Віком вони приблизно такого ж ,як Данильчук . Я б не пишалася такою поведінкою свого сина.Хто вас так виховав?Дітей повбивали в Києві ,а ви тут чинете самосуд.Так може поводитись тільки та людина ,яка виросла в жорстокій та непорядній сім"ї,без ласки,турботи та любові.Ваша поведінка не вкладається в голові порядної людини.Винною людина може бути визнана тільки судом.Хто вам давав таке право?Позбирали біля себе дітей і чинете самосуд.Хто ваші герої.Чому вони в масках? Шановний Павло,прошу звернути увагу,що при всій неповазі до вас ,я звертаюсь до вас на,, ви".І тільки такий невихований ,як ви звертається до людей ,якими б вони не були ,на ,,ти".Чому ви не в Києві були,коли дітей вбивали?Вас сюди назначили?НІ.У ВАС ВІДСУТНІ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ.ВАС -НА КОЛІНА!!!
Лучанка до Якщо такий ,,герой". Показати IP 24 Лютого 2014 08:59
Хто його там виховував... Виросло,як бур"ян у полі.Чортополох млинівський.Став на коліна батька свого,якщо у тебе він є.Я б за такого сина,, руки б на себе наклала".
АНОНІМ до Якщо такий ,,герой". Показати IP 24 Лютого 2014 20:03
Ви велика молодець!!!!!!!! Пишаюся, що в нашому місті ще залишились такі розважливі люди.
вільна думка Показати IP 24 Лютого 2014 09:49
Данильчука, в начальнику МВС Волині, а через три місяці спитати про роботу, думаю наробить....., що народ роздере на шматки
до Показати IP 24 Лютого 2014 10:00
Данильчук, ти що відчуваєш себе богом, чи суддею? Ти скотина неграмотна, Геть з Волині на РІвненщину!!! Ти скільки раз нам обіцяв що спецзасоби міліції та ВВ ти направиш всю до Києва до побратимів. Ти скільки раз обіцяв привселюдно, що ти сам їдиш до Києва до наших побратимів. Але ти так і щити та бронежилети з дубинками і не передав, сам боягуз до Києва жодного разу не приїхав!!! Динильчук -ПОЗОР,. ЗРАДНИК!!! Сам є депутатом міськради, значитить ти також причетний до донецької системи царька. Скільки ти сам разів партії міняв?. Автомайдан, Народна самооборона -МОЛОДЦІ! Правий сектор Луцька на чолі Данильчука - позор, та зрадники наших герої. НАЦИСТ ТИ.
ДА до до Показати IP 24 Лютого 2014 10:30
Всё правильно падсрачника селюху Ровенскому !!!
Люди Показати IP 24 Лютого 2014 10:36
Не збиратися на площі ,де це сільське гімно керує.Ігнор йому і ГАНЬБА,Сам в бронежилеті.Сциш??? Херой хренов.
козак до Люди Показати IP 24 Лютого 2014 13:41
до шакалів які були при владі і розкрадали та принижували гідність украінців Данильчук поступае так як вони на це заслужили але відношення до своіх побратимів це недопустимо якщо когось принижуе чи обіжае заідь в пику зразуж будь вільним украінцем надіюсь після цього він зрозуміе своі помилки якщо ні то буде означати що він нечистоплотний і йому немісце серед украінців
Яна Показати IP 24 Лютого 2014 11:16
Люди! І після тих роликів в інтернеті, після всіх смертей, поранень, катувань і знущань ви ще їх оправдовуєте! Яка різниця, чи була в них зброя? Вони й дубинками проламували людям голови і відбивали ногами нутрощі? Ви не бачили, яке задоволення діставали від катувань? Вони насміхались зі священників і трощили намети-церкви при штурмі майдану! Вони всі НЕЛюди! Кожен, хто туди пішов! І не розповідайте про накази і ще щось! Якщо ти людина і християнин, то плюєш на накази і валиш звідси! Але ж вони купились на гроші, на обіцяні квартири! Вони ж бачили, до чого це йде, треба було ставати за людей! Сироти, багатодітні, чорнобильці, інваліди роками чекають квартир, а цим полішукам обіцяли квартири за кров їхніх же братів-українців! Кого ви захищаєте?
Луцьк до Яна Показати IP 24 Лютого 2014 11:46
Ти, тролятина данильчукова, тебе також не омине розплата!
волынянин до Луцьк Показати IP 24 Лютого 2014 13:47
можно подумать дАНИЛЬЧУК издевается над людьми бесплатно. Смерть таким выродкам. Клин вышибают клином . Ему осталось немного.Скоро ему вставят клин сами волыняне.
Юрій до Яна Показати IP 24 Лютого 2014 13:57
То давай ми їх всіх привселюдно розстріляєм на майдані, або їхніх дітей так як вони повбивали чужих дітей... А тобі надамо почесне право першого пострілу...
Яна до Юрій Показати IP 24 Лютого 2014 15:10
По-перше, ми з Вами незнайомі, попрошу на ви. По-друге, для чого Ви нагнітаєте, ніхто не збирається нікого стріляти. Якщо не буде земного суду, то буде суд Божий. А як Ви вважаєте можна було їх покарати, щоб вони думали на другий раз, чи варто робити подібні речі і чи принесуть їм щастя ті гроші?
Бабуся до Яна Показати IP 25 Лютого 2014 02:40
За злочинні дії відповідати перед Богом будуть сім їхнїх поколінь щоб недивувались калікам та виродкам!!!
KSS1402 Показати IP 24 Лютого 2014 13:44
БЕРКУТ НЕ ВИНЕН ВІН ВИКОНУВАВ ВКАЗІВКИ КЕРІВНИКІВ ЯКІ БУЛИ ПРИ ВЛАДІ А КЕРІВНИКИ ЧОМУ НЕ ВІДКЛИКАЛИ ЗАЛИШИЛИ НА ПРОЗВОЛЯЩЕ ОДИН ПІДРОЗДІЛ ЗАХІДНОІ УКРАІНИ ТАМ ЛИШАЛИСЬ ТІЛЬКИ СХІДНЯКИ І ВОЛИНЬ
Юрій Показати IP 24 Лютого 2014 13:59
Скажіть чим вони відрізняються від того беркута, який роздягав і знущався над козаком...??? Гляньте хто там в лідерах майдану: 1.) ГУЗЬ - який за все життя ніде не працював тільки бігав із однієї партії в другу, він зараз на крові робить собі кар'єру, вже заступник голови обласної ради, далі ще буде... 2) Бондар - колишній губернатор, який прийшов після помаранчевої револолюції і нічого в області не зробив. крім дерибану земель, особливо в Шацьку і разом з Ющенко і Юлею зрадили людей і майдан, а зараз знову з'явився; 3) КОЗЮРА - хай розкаже яким чинов він разом із сином мера Романюка отримав землю колишнього кафе Буратіно, та за які кошти збудували там торговий центр БУРАТІНО; 4) мер РОМАНЮК колишній (а не офіційно і теперішній) керівник Волинського ПРИВАТ БАНКУ, який теж був губернатором і нічого не зробив; 5) ПІРОЖИК - бездар, який так само як і Гузь майже ніде не працював а бігав із однієї партії в іншу, алкоголік, якого покинула жінка через те що він п'є. ЧОМУ ЦИХ ЛЮДЕЙ НІХТО НЕ СТАВИТЬ НА КОЛІНА І НЕ ПРОСИТЬ ВИБАЧИТИСЬ ПЕРЕД ВОЛИНЯНАМИ...???!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!!
даі Показати IP 24 Лютого 2014 14:05
кого я бачу! Вова бакс, вова бочка,вова шепелявий,-мій колишній шеф. нарешті ці півтора центнера шепелявого сала прищемили.коли працював в даі, щотижня збирав собі в кишеню з кожного підлеглого дань по 200 доларів. не хочеш здавати-рапорт на стіл. судити його,копайте глибше
Юрій Показати IP 24 Лютого 2014 14:13
Данильчук, в мене пропозиція а давай ми їх всіх привселюдно розстріляєм чи повісимо на майдані, або їхніх дітей так як вони повбивали чужих дітей... А тобі, як справжньому лідеру нації та передовику Київського майдану надамо почесне право першого пострілу...
Прекратите это!!! Показати IP 24 Лютого 2014 21:17
Никогда особо не интересовалась политикой, но в данных обстоятельствах уже просто невозможно оставаться в стороне. Ребята, то что вас заставили встать на колени - это не значит, что вас унизили, тот кто это сделал, вот тот унизил самого себя. Знайте, Восточная Украина(по крайней мере, говорю за всех своих знакомых и коллег) считает все это полным беспределом с самого начала. Если кто-то из вас действительно предал нас - Бог судья и в любом случае эти люди за это ответят, верю в Высшую справедливость, остальным же, кто пострадал в данном случае невиновно - наше уважение и поддержка. Я пишу на русском(это пояснение для "националистов", чувство которых, я, возможно, задела, но я родилась и живу в Днепропетровске, т.е. в Украине и это мой родной язык, при этом я абсолютно никак не хочу ни в чем ущемить язык украинский). К организаторам - крик души: "Прекратите этот беспредел и провокации"!!!
999 Показати IP 24 Лютого 2014 21:39
Луцький Беркут - МОЛОДЕЦЬ, вони ні в чому не винні, а всього лише виконували злочинні накази зверху !!!!!!!!!!!
666 до 999 Показати IP 25 Лютого 2014 03:01
Луцький Беркут - МОЛОДЕЦЬ, вони ні в чому не винні, медалі їм пільги та незалежно від віку на державну пенсію!!!!!! ЯК УЧАСНИКАМ БОЇОВИХ ДІЇ !!!!
Беркутятам Показати IP 25 Лютого 2014 12:43
Мужики, не здавайтеся, збережіть в собі людину і гідність людську. Прийде пора, і історія розставить все на свої місця - юнкери і білогвардійці 70 років були ворогами - тепер їм памятники ставлять. Повірте, народ вас більше поважає, як цього недоумкуватого данільчука і компанію його виродків. Просто такий час настав, переживіть це якось, і буде на нашій вулиці свято. Щасти Вас, хлопці!