USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Голова міського суду на Волині за рік заробила більше, ніж Наливайченко

14 Квітня 2015 12:33
Більше півмільйона гривень за 2014 рік разом заробили голова Володимир-Волинського міського суду Волинської області Надія Пікула (на фото) та її заступник Олександр Лященко.

Інформацію з декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік судді оприлюднили на офіційному веб-порталі судової влади в Україні.

Голова Володимир-Волинського міського суду Надія Пікула задекларувала 318,653 тисячі гривень сукупного доходу в 2014 році. З цих коштів заробітна плата головної судді міста минулого року становила 262,445 тисяч гривень ще 56208 тисяч гривень надійшло від інших видів доходів. Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї – 281,925 тисяч гривень.

У власності Надії Пікули перебувають дві земельні ділянки площею 1000 метрів квадратних та 1500 метрів квадратних, житловий будинок площею 322,6 метра квадратного, квартира площею 71,5 метра квадратного, гараж площею 42,4 метра квадратного. У власності членів сім’ї – дві земельні ділянки площею 330 метрів квадратних та

1500 метрів квадратних та інше нерухоме майно площею 46,3 метра квадратного.

Має суддя у своїй власності автомобіль Mercedes Benz 1997 року випуску, а член її сім’ї має Volkswagen Polo 1,4 2004 року випуску.

На рахунку у банках та інших фінансових установах у Надії Пікули в 2014 році було 182,821 тисячі гривень.

Дещо менші доходи у заступника голови Володимир-Волинського міського суду Олександра Лященка. Загальна сума його сукупного доходу у 2014 році становить 225,064 тисячі гривень і це лише одна заробітна плата. Інших доходів у судді немає. Дохід членів сім’ї – 31,016 тисячі гривень.

У власності Олександра Лященка є земельна ділянка площею 712 метрів квадратних, житловий будинок площею 95 метрів квадратних.

Ні автомобіля, ні вкладів у банках чи інших фінансових установах, відповідно до декларації, у заступника голови суду немає.

Якщо порівняти декларацію Надії Пікули з декларацією голови СБУ Валентина Наливайченка, котрий у 2014 році заробив 234,7 тисяч гривень, то виходить, що голова Володимир-Волинського міського суду заробила майже на 100 тисяч більше.



ЧИТАТИ ЩЕ: СКІЛЬКИ ЗАРОБИЛИ ЗА 2014 РІК МЕР НОВОВОЛИНСЬКА Й МІСЦЕВІ ЧИНОВНИКИ

Нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у власності родини судді Апеляційного суду Волинської області Василя Подолюка - 197497243 метрів квадратних земельних ділянок, що практично дорівнює площі 5 Луцьків та співставна з площею Одеси.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДОХОДИ І СТАТКИ ЛУЦЬКОГО МЕРА ТА ЙОГО ЗАСТУПНИКІВ

А тим часом Президент України Петро Порошенко за 2014 рік заробив у 40 разів більше, ніж американський президент Барак Обама.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
З княжого Показати IP 14 Квітня 2015 12:39
Вау! А тіньова декларація у Надєжди є? Бо щось мало заробила, а Лященко - бідняк бідняком.))
NNC Показати IP 14 Квітня 2015 12:48
Брєд сивої кобили!!! Тільки і можуть що гнати на тих суддів...Навіть нормально написати скільки суддя землі ТИПУ має не можна. Треба ж куча цифер, підняти бучу, як це так... А насправді що за земля і в якому статусі перебуває яка ж то різниця...
Олексій Показати IP 14 Квітня 2015 13:00
22 тис. грн. офіційної зарплати це мало?
добряк Показати IP 14 Квітня 2015 13:19
все нажито тяжеленною працею,хабарів не брала ,не пила, не їла по курортах і ресторанах не ходила, от і назбирала,доречі менше 1тис дол не беруть
Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 13:20
Хто призначає оклади держслужбовцям по 20-30 тисяч гривень, якщо мін.зарплата 1218 грн., хіба держава витримає таки зарплати і пенсії держслужбовцям? Який власник платить таки зарплати?
Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 13:28
Це дурдом.Нащо це все писати,якщо цих злодюг ніхто не садить і все награбоване не забирає.Дочекаєтесь, що народ сам почне все громити і палити.І це буде справедливо.
держ Показати IP 14 Квітня 2015 13:50
Ну ви писакі і клоуни...
Вася Показати IP 14 Квітня 2015 13:51
Ще трохи і народ сам почне "люструвати" ! Своєрідно! Чисто по партизанськи! Підпалили-підірвали і т.д., бо інакше ту систему не змінити
Штефан, Луцьк Показати IP 14 Квітня 2015 14:50
Казлу ясно: спосіб життя і майновий стан судді не відповідають посадовому окладу. Набирайте співробітників в СБУ та слідчих у кримінальний відділ МВ УМВС, якщо не встигаєте обробляти декларації про доходи чиновників.
ку до попередніх Показати IP 14 Квітня 2015 15:16
Та шож ви за писаки такі, всі вам погані, народ почне люструвати і т.д. маєте докази хабарів чи докази про інші злочини чи якусь інформацію йдіть у відповідні органи не маєте відповідно йдіть на....р, шош ми за народ такий, що тільки кричалкі кричати вміємо, а як щось по суті говорити то язик у сраці, я нікого не захищаю, але ж люди набирайтесь нарешті розуму та б...ть зрозумійте, що для того ми і йдем ну чи повзем в Європу щоб свої слова обгрунтовувати і не бути тупим бидлом яке бігає з вилами, баками і кричить всяке гівно нічим не обгрунтоване.
Зять Пікулі Показати IP 14 Квітня 2015 15:40
Теща хабарів не брала , Мороз передавав через мене. З бандита брати хабарі не гріх.
NNC Показати IP 14 Квітня 2015 15:44
Та нічого вони не мають! Вибачте як барани ...одне скаже всі повторюють і грузять, або якщо і є той чи інший недобросовісний суддя, то всі і по ньому всіх інших судять,люстрють і т.д..Аби шуму наробити...Зарплати в них великі, а що Ви хочите?! Щоб у суддів були низькі зарплати чи дві-три мінімальних заробітніх плат посадовий оклад?! І на що Ви після того буде надіятись??? Що суди мають бути чисті як сльоза? Це все і робиться для того щоб збільшити незалежність судової системи, щоб було справедливе правосуддя, викорінити тих суддів які недобросовісно виконують свої обов'язки,а Ви писакі відразу понесло і в нас відразу незадоволеність від того,як же це так, підпалити,підірвати...Ось вона єдність українського народу.
Анонім до NNC Показати IP 14 Квітня 2015 17:28
коментар було видалено
волинянка до NNC Показати IP 14 Квітня 2015 20:43
оце хоч один коментар розумний-так вже тим суддям добре-ніхто нікому не боронить вчитись на юридичному, побути стажером за безцінь-але ж це треба багато розуму, а не просто галдіти як телята в один голос, бо бездарність......
Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 17:29
революція гідності закінчилась. бандити заспокоїлись і продовжуть красти
юрист Показати IP 14 Квітня 2015 17:51
До речі у Володимирі в суді чотири вакансіі вже другий рік,Поспішайте зайняти і у вас буде аналогічна зарплата і не заздріть!Судді собі зарплату не пр изначають!
волинянка до юрист Показати IP 14 Квітня 2015 20:46
хто займе, оце чудо, що пише, те що два слова не пов"яже, воно думає, що все так просто....вивчитись треба
Лола до юрист Показати IP 14 Квітня 2015 21:38
А де Ви, шановний, бачили таке, щоб 2 роки вільно "гуляло" аж ЧОТИРИ вакансії суді і ніяк не могли підібрати на ці посади достойних кандидатів ???? Нісенітниця та й годі ! Ви краще напишіть що немає своїх людей, які б могли обіймати ці посади і танцювати під одну дудку з головою суду водночас продовжуючи традицію корупції в судовій установі Поки Володимир-Волинським міським судом буде керувати Надєжда - доти й будуть гуяти ці вакансії, ажде Володимир-Волинський суд "самий гуманний суд міста"
РЕКЛАМА Показати IP 14 Квітня 2015 21:49
Судья ОЛЕКСЮК решаю именем Украины все судебные процессы в вашу пользу. От тысячи долларов. Надо дом достроить
для Лола Показати IP 14 Квітня 2015 22:02
Відкрийте ЗУ про судоустрій і .... щоб ви були вкурсі голова суду нічого не вирішує з 2010 року ну у крайньому випадку щодо призначення суддів то 100% інше не знаю. А вакансії до вашого відома є майже у всіх судах Волині. П.С. ЧИТАЙТЕ ЗАКОН Б.....Ь!!!!!!
Анонім до для Лола Показати IP 15 Квітня 2015 09:57
Вакансії то є, але влаштуватись на них неможливо. Люди захищають кандидатські, проходять у києві екзамени на суддю. А в суд влаштуватись не можуть
Оксана Показати IP 15 Квітня 2015 01:34
У нас все стоїть на голові і стоятиме далі, поки такі судді не сидітимуть у в язниці. Гидко просто дивитись на ті награбовані у людей доходи. Просто жах!
фірма Показати IP 15 Квітня 2015 22:36
А я більше заробляю і мені по....уй!!! Нема у того хто не робить або не хоче робити!