• EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Гравця «Волині» взяли в збірну

19 Листопада 2014 10:29
Ерік Бікфалві дебютував у складі збірної Румунії. Футболіст луцької «Волині» провів матч проти команди Данії, - про це пише Футбол.України.

Атакувальний півзахіснік «Волині» Ерік Космін Бікфалві зіграв у товариському матчі національної збірної Румунії проти збірної Данії. Підопічні Ангела Йорданеску перемогли данців 2:0 завдяки дублю Кесеру.

Ерік Вийшов на поле на 65 хвилині замість Олександру Максима. Бікфалві грав на позіції нападників, хоча йому довелося більше працювати на захист власних воріт. У другій частіні другого тайму господарі вигравали й прагнули утримати комфортну перевагу.

Тим не менше, Бікфалві гру своєї збірної не зіпсував і вболівальникам «Волині» залишається тільки привітати Еріка із дебютом у національній команді.