USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Губернатор Волині запевняє про ріст промислового розвитку краю

17 Лютого 2014 11:11
Голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко каже, що в січні, по різних галузях економіки, відзначається ріст промислового виробництва.

Про це інформував очільник Волинської ОДА під час оперативної наради сьогодні, 17-го лютого.

«Індекс промислового виробництва в січні 2014-го року - 101,2%, у порівнянні з аналогічним періодом 2013-го року. Індекс обсягів сільськогосподарського виробництва збільшився і становить 114,3%, будівельна галузь за січень з індексом 109,8%, в автотранспорті спостерігаєьбся більше 3-х відсотків зросту виробництва», - звітував голова ОДА Олександр Башкаленко.

Також він наголосив, що на ринку праці області зареєстровано 11,7 тисяч безробітних, це на 11,1% менше, ніж торік. Щодо затримання виплат оплати праці, то вони можливі день-два-три.

Олександр Башкаленко сказав, що про покращення буде говорити постійно, й на цьому наголошуватиме, адже в ЗМІ часто говорять, що економіка хитається, а зарплати не платять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 17 Лютого 2014 11:15
Нічого не змінилося .
луцьк Показати IP 17 Лютого 2014 11:17
Брехня повна. Один тільк и автозавод чого варт й.Людям зарплату з липня по 500 грн кидають.Розрахункові люди,які пішли з заводу у вересні ще не одержали.А в центрі зайнятості стоїть набагато більше людей,які також одержують виплати із великою затримкою. Нацмен брехун
ЛуАЗ до луцьк Показати IP 17 Лютого 2014 18:50
Навіщо не знаючи писати брехню? Автозавод з основними штатними працівниками (зокрема зі мною) повністю розрахувався і почав потроху нарощувати виробництво.
Українець Показати IP 17 Лютого 2014 11:21
А хто власник автозаводу ?
Ігор Показати IP 17 Лютого 2014 11:24
з Києва Свинарчук
волиняни Показати IP 17 Лютого 2014 11:25
змінилося
Про губика военного Показати IP 17 Лютого 2014 11:52
Чем больше в армии дубов, тем крепче наша оборона.
статистика Показати IP 17 Лютого 2014 11:59
А кажуть революція, революція, підвищення курсу долара... Ось так потрібно праціювати: «Індекс промислового виробництва в січні 2014-го року 101,2%, у порівнянні з аналогічним періодом 2013-го року. Індекс обсягів сільськогосподарського виробництва збільшився - 114,3%, будівельна галузь за січень - 109,8% промислового виробництва, автотранспорт - більше 3-х відсотків зросту виробництва», - звітував голова ОДА Олександр Башкаленко. Висновок - потрібно працювати, а не кричати...
до олі та іри до статистика Показати IP 17 Лютого 2014 12:14
ЯЗИКОМ???
лютий Показати IP 17 Лютого 2014 13:39
Що могло 'зрости'у січні, коли половину місяця свята і народ за столу не вилазить?
1 Показати IP 17 Лютого 2014 13:51
Цей звітувальник розвалить Волинь , як розвалив будинок , перебудовуючи свою Ліга Нову
Зимін Показати IP 17 Лютого 2014 15:52
Як може зростати промисловіть на приватних підприємствах.?
Яна Показати IP 18 Лютого 2014 09:47
а хай більше мітингують, тоді будуть в повній дупі