USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У соцмережах повідомляють про зниклого хлопця. ОНОВЛЕНО

12 Травня 2016 22:35
Близькі тимчасово втратили зв'язок з Анатолієм Новицьким, який подорожував за допомогою сервісу пошуку попутників BlaBlaCar. Проте, згодом стало відомо, що він дістався додому, а BlaBlaCar стосунку до інциденту не має - хлопець доїхав до місця призначення без пригод.

Про зникнення повідомляла керівник програми "Сирітству - ні!" Дар'я Касьянова у Facebook, - інформує 5.ua.

За станом на 22 годину батько хлопця Дмитро Кузнєцов у соцмережі написав, що хлопець знайшовся. З його слів, до зникнення юнака BlaBlaCar стосунку не має.

"Новицький Анатолій Петрович. 10.02.1991 року народження виїхав з Києва приблизно о 08:30 29 квітня в бік Херсона за допомогою програми BlaBlaCar і по сьогодні не приїхав на місце призначення", – повідомляла раніше Касьянова.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, що поліція розшукує двох чоловіків, які причетні до викрадення львів'янина Тараса Познякова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Баришка Показати IP 12 Травня 2016 14:28
Те бла бла треба закрити вже,якщо люди зникають. Хтось несе якусь відповідальність чи тільки бла бла?
А до Баришка Показати IP 12 Травня 2016 17:10
де ви бачили, щоб в нашій країні хтось за щось відповідав? Роздуті апарати всяких управлінь, служб, структур, які мали б все тримати під контролем, але вони тільки зарплати отримують і хабарі беруть, а станься що, то в кращому випадку допомагають лише волонтери.
Знаю Показати IP 12 Травня 2016 17:13
Ніхто з Бла-бла-кару не несе ніякої відповідальності, мала гіркий досвід скористатись послугами цієї фірми, домовились з водієм який був зарееєстрований на цьому сайті про послугу перевезення, домовляємось звісно словесно, прочекавши холодної ночі в чужій країні цього "водія" 1,5 години, який не з"явився, після чого звернулась зі скаргою до компанії Бла-бла-кар, але вони відповіли що нічим не можуть допомогти, адже нічого по суті не сталось, водій просто не приїхав, поїздка не відбулась, ніби ж нічого сташного не відбулось. Отже, ніхто ні від чого в тут не застрахований. Будьте обережними!!!
моль до Знаю Показати IP 12 Травня 2016 17:36
бла бла кар - не фірма)) це інтернет ресурс, де бажаючи їхати знаходять бажаючих їх везти і не більше)))
студент в Польщі до Знаю Показати IP 12 Травня 2016 23:44
рік вчусь в Любліні, жодного разу не їздив автобсом-все бла бла каром. Чудовий
їздив багато Показати IP 12 Травня 2016 22:46
дивні))) репутація нащо?
111 Показати IP 13 Травня 2016 08:14
Це як однокласники чи сайт знайомств...хочете знайти друзів чи коханого - шукайте.. а от кого знайдете, то вже ваші, як то кажуть, проблеми.. так і на сайті бла-бла... хтось пропонує, хтось погоджується.. і ніхто нічого не гарантує.. так що думайте
Луцьк Показати IP 13 Травня 2016 08:46
Хахаха, половина людей навіть не в курсі, що таке бла бла кар))))) Зате впевнені, що його треба закрити. Олені-олені)))))