USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Знайшли авто зниклого водія BlaBlaCar, - ЗМІ

11 Квітня 2016 17:15
Правоохоронці знайшли автомобіль львів'янина Тараса Познякова, який зник майже тиждень тому, 5 квітня. Про це повідомляє видання "Страна" з посиланням на джерела в правоохоронних органах, - інформують Українські новини.

Машину чоловіка, який зник під час поїздки зі Львова до Києва, виявили поліцейські під час прочісування одного з гаражних кооперативів в Києво-Святошинському районі.

Зі слів джерела, в автомобілі знайшли сліди застосування вогнепальної зброї - за всіма ознаками там сталося вбивство.

Нагадаємо, в ніч Позняков Тарас Олександрович (1991 р.н.) зник у ніч на 5 квітня недалеко від селища Бобриця Києво-Святошинського району. Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook відома волонтер Емма Шиманович, 25-річний хлопець їхав зі Львова до столиці на дуже важливу зустріч, взяв собі попутників на сайті BlaBlaCar, але потім зник зі зв'язку.

Пізніше в BlaBlaCar розповіли, що компанія не має підтвердження, що люди, які їхали з Тарасом, пов'язані з сервісом. Компанія всіляко допомагає слідству.

Згідно з інформацією Нацполіціі Львівської області, хлопець працював помічником судді у Львові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дідо Показати IP 11 Квітня 2016 17:28
Совкові гаражні кооперативи перетворились на клоаки для краденого. Давно пора заборонити розбудовувати гаражі, бо вже ніхто сам не ремонтує авто.
Варта Показати IP 11 Квітня 2016 17:33
Заберіть - фейк!!!
Толя Показати IP 11 Квітня 2016 17:40
То жо їм треба було з хлопця? Якщо машину оставили?
Іван Показати IP 11 Квітня 2016 17:40
А це не було пов"язано з дуже важливою зустріччю???? Все так підозріло
Олена Показати IP 11 Квітня 2016 17:44
На сторінці Тараса вконтакте цю інформацію спростовуть
Антоніо Показати IP 11 Квітня 2016 17:46
А що гаражі тільки для того щоб ремонтувати авто? Написав як в воду пер**ув!
дідо до Антоніо Показати IP 11 Квітня 2016 19:04
Ні... Ще для зберігання контрабасу.яким торгують на базарах,для розпиття алкоголю,для виготовлення пальонки. для будівництва двохповерхових квартир для бомжів,для незаконної підприємницької діяльності.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 11 Квітня 2016 22:42
та ти в курсах по повній програмі. і ще чим займаєшся ?
Більше всього Показати IP 11 Квітня 2016 18:02
Заказуха на блаблакар
Антиполіція Показати IP 11 Квітня 2016 18:04
Ти хоч і дідом називаєшся але рощуму тобі бракує кл**че
Іван Показати IP 11 Квітня 2016 18:15
А це не було пов"язано з дуже важливою зустріччю???? Все так підозріло
Lidiia Показати IP 11 Квітня 2016 19:04
На одному з сайтів з'явилася інформація про нібито знайденому автомабіле Тараса ! Це не правда! Даний сайт є жовтою пресою , який вводить всіх в оману ! На даний момент ні Тараса , а ні його авто не знайдено ! Не пошірюйте плітки ! Слідкуйте за інформацією на перевіреніх джерелах
Взя Показати IP 12 Квітня 2016 00:45
Ох не соромтесь, волиньньюз
Ксенія Показати IP 12 Квітня 2016 09:33
Дуже багато дивних моментів в цьому зникненні. Складається враження, що Блаблакар перейшов дорогу ліцензованим перевізникам, забрав частку ринку, от вони і зробили постановку. На згадку приходить київський "Караван"....знищене життя Мазурка, на що тільки не підуть заради прибутків... Головне, щоб Тарас був живий.