USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Іран визнав, що випадково збив український літак

11 Січня 2020 07:12
Керівництво Ірану визнало, що український літак МАУ, який летів із Тегерана до Києва, був випадково збитий ракетою.

Про це повідомляє НВ з посиланням на ВВС.

У заяві зазначається, що це було зроблено через «людську помилку» після того, як літак пролетів близько до місця, що належить Іранській революційній гвардії.

Відповідальні особи понесуть покарання, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що за інформацією розвідки, український літак збили іранською ракетою "земля–повітря". Про ймовірне збиття зенітною ракетою заявив і Дональд Трамп. Натомість Організація цивільної авіації Ірану відкидала версію збиття українського авіалайнера системами ППО.

Літак Міжнародних авіаліній України (МАУ) зазнав катастрофи в районі Тегерана 8 січня, на його борту знаходилися 176 осіб, включно з членами екіпажу – громадянами України. Всі вони загинули.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Правда Показати IP 11 Січня 2020 08:15
Випадково-це як?Хіба туди міг залетіти американський військовий літак.Це все напівправда,а правду ми не будемо знати.Виплатять компенсацію і потому.
Євробидло до Правда Показати IP 11 Січня 2020 09:30
Випадково це коли після ракетного обстрілу бази США ППо і ракетні установки на 24 години залишаються в бойовій готовності і збивають все що летить над повітряним простором країни. Тут друге питання - чому Україна не заборонила політ цього судна в той період часу? (так як це зробила Польша наприклад).
f до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 09:37
бубочка був на отдиху за самостійнозароблені гроші, а більше нікому...
Онаній до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 09:56
забороняє шановнйи не україна а аеропорт мав би сам іран і закрити і не випускат исуда так щ оен ен си дурниць клоун
Євробидло до Онаній Показати IP 11 Січня 2020 10:39
То ж так то ж так. Нашо Українській стороні забороняти УКРАЇНСЬКОМУ ЛАЙНЕРУ ЗА ШТУРВАЛОМ ЯКОГО УКРАЇНЕЦЬ ЯКИЙ ПІДПОРЯДКОВУЄТЬСЯ МАУ - УКРАЇНСЬКІЙ ФІРМІ - летіти над Іраном? Хай Іран забороняє... типова логіка виборця 73 %..... А ще певно Іран мав би попереддити письмово Українське МЗС що він буде ракети випускати.... а ще певно Ви шановний коли Вас поліція зупиняє і просить предявити документи то Ви кажете "прічіна астановкі, нє імєєтє права... і т.д.."??? Я вгадав?
Анонім до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 11:17
Ти порохобот,я вгадав?)))
Євробидло до Анонім Показати IP 11 Січня 2020 11:43
Я не порохобот. Я адекватно оцінюю ситуацію. Без емоцій. Тільки логіка. Тільки факти.
Лучанинн до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 17:12
За вашою логікою треба на невизначений час заборонити українським літакам літати через Іран, Ірак, Ізраїль, і взагалі весь близький схід, але ж це нереально і багатьом не вигідно.
скептик до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 12:36
точно збивають все що летить ? а ти в курсі, скільки літаків було в той час у небі над тегераном ?
скептик до Правда Показати IP 11 Січня 2020 12:08
а правда полягає в тому, що цивільний літак вилетів з цивільного аеропорту і летів за звичним маршрутом у звичний графік. як рашистські "специ" , які керували ЗРК, могли випадково збити явно невійськовий літак ?
А Показати IP 11 Січня 2020 08:30
влада України, в особі Посольства в Ірані, нічого не хоче визнати?!
скептик до А Показати IP 11 Січня 2020 11:59
вони відгрохають поминальний фуршет
Просто Показати IP 11 Січня 2020 08:51
А ну, шоколадні, що будєм ВАЄВАТЬ за неньку проти Ірану своїм Непереможним диванним військом???
скептик до Просто Показати IP 11 Січня 2020 12:00
сидів би ти, путєсос, і не вякав.
Просто до скептик Показати IP 11 Січня 2020 13:26
Мені какцапи і х@@ло дуже глибоко до одного місця. Просто цю ахінею що наші плітуть, смішно читати.
скептик до Просто Показати IP 11 Січня 2020 15:04
то пиши по суті і не ляпай що попало
999 Показати IP 11 Січня 2020 09:27
А як комусь із читачів дуже хочеться, щоб це була ракета, яка випущена не ЗРК Ірану, а зенітно-ракетного комплексу Росії чи російської бази чи російського підводного човна і т. д.
777 до 999 Показати IP 11 Січня 2020 10:12
хочется,это не то слово......и чтоб Путина обязательно прилепить....а по факту жуткая трагедия,а случайно или как скорей всего не узнаем....
скептик до 999 Показати IP 11 Січня 2020 12:01
так ЗРК рашистський і управляють ним в Ірані рашисти
Толик до скептик Показати IP 11 Січня 2020 13:59
Таня Чорновол тобі повідомила)))
скептик до Толик Показати IP 11 Січня 2020 15:12
навчись користуватись інтернетом
Луцьк Показати IP 11 Січня 2020 09:33
Чурки - не люди!
Лучанинн до Луцьк Показати IP 11 Січня 2020 16:38
хто такі чурки?
скептик до Лучанинн Показати IP 11 Січня 2020 17:34
подібні на тих кого папа карло вистругав
ігор луцький Показати IP 11 Січня 2020 09:34
Так все таки іранці збили.Правду важко сховати.
Проти всіх. Показати IP 11 Січня 2020 09:41
Ви примітивні примати. Загинули люди.
Псіх до Проти всіх. Показати IP 11 Січня 2020 13:39
Люди і були колись примітивними приматами поки еволюція не перетворила їх на людей.
ан Показати IP 11 Січня 2020 09:45
чому взагалі Україна відправила туди свій літак? в ірані таке робиться ! .чому не закрила повітряний простір на деякий час?
Анонім Показати IP 11 Січня 2020 10:01
Ну, ничего фантастического для меня не было услышано. По ошибке сбили. Не отказывались годами, не выдумывали ахинеи. Признали, как и должно нормальному государству.
Правда Показати IP 11 Січня 2020 10:09
А хіба тільки один український літак злітав в аеропорту Тегерана в той період.Звичайно ні.То яка до біса випадковість.Повітряний простір був відкритий,дозвіл даний з вежі аеропорту,який повинні були знати "стрільці".А вони зробили пуск і таки так, з російського ЗРК.Вони взагалі можуть щось вразити окрім цивільного великого літака,напевно ні.
999 до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 10:10
999 до Євробидло. А кому з наших українських чиновників треба той літак, зіб"ють так зіб"ють. Чому чиновники інших держав в місцях ведення військових дій, зразу реагують та забороняють всякі польоти тим більше цивільних суден, а нашим видно до одного місця. Так було над Донбасом, так і тут трапилось біля Тегерана в Іранській ісламській країні.
Арафат Показати IP 11 Січня 2020 10:27
Ось вам позиція справжнього глави держави - здатного визнавати свої помилки і нести відповідальність за своі дії
999 Показати IP 11 Січня 2020 11:22
Хоч один православний чиновник чи генерал чи президент православної країни визнав, щось подібне (все в тихаря делают и самолёты сбивают и бомбят другие государства), і ніколи ніколи не наберуться мужності взяти на себе відповідальність перед світовим суспільством. А ісламісти, наприклад комусь зробили "каку чи подляну", зразу тут як тут, - це ми берем відповідальність за терористичний напад або випущену ракету. Ісламістам Каран не дозволяє брехати, як наші православні брешуть, аж "гай шумить".
Андрій до 999 Показати IP 11 Січня 2020 12:34
що ти тут мелеш згадай як ісламісти недавно прирізали журналіста в турецькому посольстві.. НЕ БРЕХАЛИ????
Лучанинн до 999 Показати IP 11 Січня 2020 16:41
так у нашої ж влади, президентів, міністрів та і в більшості військового командування рідна віра не православна.