USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Офіційно: Кабмін заявив про націоналізацію «Приватбанку»

18 Грудня 2016 23:35
Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанку"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Кабінет Міністрів України на засіданні в неділю розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ "Приватбанк" у стовідсоткову державну власність.

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ "Приватбанк" та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

ЧИТАТИ ЩЕ: КЕРІВНИЦТВО «ПРИВАТБАНКУ»: ЩО БУДЕ З ГРОШИМА І ХТО ОЧОЛИТЬ БАНК

Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки.

Голова НБУ Валерія Гонтарєва, яка брала участь в засіданні Уряду, та Міністр фінансів Олександр Данилюк поінформували членів КМУ про те, що приватні акціонери Приватбанку звернулися до Уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.

Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі.

В Уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало як Приватбанк, так і всю банківську систему. В понеділок о 8:30 ранку про деталі ухвалених рішень на спільній прес-конференції поінформують Міністр фінансів Олександр Данилюк та Голова Нацбанку Валерія Гонтарєва.

Уранці окремі заяви з цього приводу зроблять Президент України Петро Порошенко та Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Кастрюлька Показати IP 18 Грудня 2016 23:44
Приват фсьо... Петро був слухняним мальчиком, взавтра Миколай принесе йому банка...
234 до Кастрюлька Показати IP 19 Грудня 2016 09:51
А нащо йому він, в Петі є свій банк, який останні 2 з половиною роки дуже добре працює, міг би й далі так краще всіх працювати, але в Петі перспективи втриматись на посаді дуже неясні, якби не це, став би петін банк найбільшим
ТТ Показати IP 19 Грудня 2016 00:50
Стане 2-ий Ощадбанк. Просто віджали зручний бізнес, чи може Коломойський сам звернувся до уряду з цим питанням, щось не вірю?
Анонім до ТТ Показати IP 19 Грудня 2016 08:44
ви просто мабуть не знаєте що приватбанк має заборгованість в 130 млрд гривень, з яких лише від 25 до 35 млрд є забезпеченими якимись активами, а інші 95 млрд є просто виведеними з банку і є прямими втратами, які приватбанку в такий спосіб не треба буде повертати, а замість Коломойського ці борги буде повертати народ України, та ще й буде співчувати йому, що в нього нібито віджали бізнес. така в українців рабська психологія
ПМ до Анонім Показати IP 19 Грудня 2016 09:45
ви обманюєте то всьо кримлівськапропаганда. ми українці народ терплячий як треба буде то і 130 млрд виплатимо за дядю, аби тільки наші дорогенькі олігархи не збіднішали
Бальба боровець Показати IP 19 Грудня 2016 01:07
От і все... Це початок кінця... Я цього боявся!!! Тепер корупційними схемами приберуть найпращі активи ... Якби це незвучало, але уе може означати... Дуже погані речі для України!!!
Вася Показати IP 19 Грудня 2016 03:06
Зберiгайте грошi в банцi !!! )))
Віктор Показати IP 19 Грудня 2016 07:25
Жоден банк не мав такого зручного сервісу як Приватбанк.Тепер відкотимося до совка.Жахлива новина :-((((
Bitter Показати IP 19 Грудня 2016 08:22
Шановні, ніхто з поінформованих не сумнівався у тому, що націоналізація Приватбанку відбудеться.
Andrij до Bitter Показати IP 19 Грудня 2016 23:55
Таки да, мой дорогой Валентин ;)
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2016 12:03
ПОРОХ-24
Активіст Показати IP 19 Грудня 2016 14:25
От і відвернули людей від проблем корупційного скандалу з Онищенко. Які там проблеми в зРаді, коли кровні гроші пропадають. Відмінний відволікаючий маневр, тепер люди тиждень тільки про ПРІВЄТбанк будуть говорити, а там новорічні свята і життя продовжується.
студент Показати IP 19 Грудня 2016 16:10
Тепер порох буде тримати під контролем майже кожного Українця. Наприклад іде передвиборча компанія у пороха є конкурент, якого хтось спонсорує, якщо гроші надходять через приват, то петя буде знати хто спонсор його конкурента, і нашле сбу і набу. Нема грошей нема кандидата. Тепер далі - майже кожен громадянин має привязаний номер телефону до карти, сбу підслухали вашу розмову, щось не сподобалось, і по номеру будуть бачити Ваше фото, і обіг грошей ваших,і ваших родичів, де скуповуєтесь і що купуєте. Приват це не тільки банк, а суперова база даних на кожного.
Гоша Показати IP 20 Грудня 2016 11:07
Все буде добре.
до стада . Показати IP 20 Грудня 2016 16:30
так наіщо--- ви несли кошти у приват ???