USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кандидат на посаду ректора луцького вишу приховав земельні ділянки і доходи родини

12 Листопада 2019 10:35
Ексректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан у своїй декларації приховав майна та доходів на загальну суму 2,2 мільйона гривень.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

Днями стало відомо, що в декларації за 2017 рік на той момент ще ректор університету подав недостовірні дані. Зокрема, Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки його декларації виявило ознаки кримінального правопорушення – умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Обґрунтовані висновки щодо ознак кримінального правопорушення фахівці НАЗК пообіцяли направити до Національної поліції.

Зокрема, Ігор Коцан не вказав кадастрові номери земельних ділянок, якими він та члени його сім'ї володіють, також не відобразив відомості про об’єкти нерухомості, які на будь-якому праві використовувалися дочкою та сином.

Проте це – найменші з неточностей ексректора. Заповнюючи декларацію він не вказав декілька земельних ділянок, якими володіє він та його дружина. Зокрема, це три ділянки в селі Лище Луцького району, площею 1 799,823 та 926 квадратних метрів, та три ділянки в селі Мельники Шацького району, які належать дружині, площею 200, 600 та 500 квадратних метрів. Загалом, оціночна вартість цих ділянок, які Ігор Коцан не вказав у декларації – 1,237 мільйона гривень.
Окрім того, колишній очільник СНУ не вказав корпоративні права у двох фірмах ТОВ «ЕССО-ЕКСПО» та ТОВ «Агро Вест К», зарплату дружини, дивіденди від банку та майже мільйон гривень доходу дочки.

Загальна сума недостовірних відомостей у декларації Ігоря Коцана за 2017 рік становить понад 2,2 мільйона гривень у зв’язку з чим і повідомлять Нацполіцію. Щоправда, в НАЗК стверджують: правових підстав ознак незаконного збагачення не знайшли.

Нагадаємо, 20 листопада відбудуться вибори ректора СНУ. Серед кандидатів на посаду – багаторічний очільник цього вишу Ігор Коцан, який керував СНУ з 2005 року. Сам він - володар не тільки значних статків, а й великої кількості нагород, у тому числі й ордену ВМФ Російської Федерації.

Крім того, порівняно зі згаданою декларацією, за рік Ігор Коцан свої статки ще примножив: у 2018 році у ректора з’явилася квартира у Києві площею 82,7 м. кв. вартістю півмільйона гривень. Також 2018 році у Ігоря Коцана з’явилося три земельні ділянки площею 26,47 сотки вартістю 110,247 тисячі гривень у селі Лище Луцького району, 11,35 сотки вартістю 49,5 тисячі гривень та 15,19 сотки вартістю 30 тисяч гривень у селі Боголюби Луцького району. Одну із них йому подарували, інші дві – він купив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 10:53
Йому вже те ректорство нідочого. Розвитку при ньому вже точно не буде.
Вчений до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 13:23
А за опалення бідний університет немає чим заплатити. Ірод той коцан
Всезнайко до Лучанин Показати IP 12 Листопада 2019 19:25
Який міг бути розвиток при тупоголовому футболістові, Екс-зятьові покійного ректора Бурчака?
54 Показати IP 12 Листопада 2019 11:25
Квартира у Києві площею 82,7 м. кв. вартістю півмільйона гривень - а не задешево?
Я до 54 Показати IP 12 Листопада 2019 11:47
100%, мінімум на 10 помножити треба
123 до 54 Показати IP 12 Листопада 2019 12:09
Ціна згідно договору купілі-продажу ...
Народ України до 123 Показати IP 13 Листопада 2019 14:21
Щоб менше податків плати за операції з нерухомістю
Жаби до 54 Показати IP 13 Листопада 2019 19:08
Ви всі тормози
127 Показати IP 12 Листопада 2019 12:54
" за ноги надо потрясти, авось чего и скажет".
санітар Показати IP 12 Листопада 2019 14:09
Яка примітивна і дрібязкова людина. Ще й мантію одягає. Куфайку тюремну на нього б одягнути.
До Коцана Показати IP 12 Листопада 2019 14:37
Слухате пане ексректор продайте квартиру та, що в Києві, куплю за 500000грн. Що слабо. В його доходах корупції не знайшли.
Ніла Показати IP 12 Листопада 2019 17:57
Якщо знову його виберуть, то правди 100% немає, як можна таку людину взагалі обирати, він же не бізнесмен, корупція наяву, але всім засліпило.
Фу!!! Показати IP 12 Листопада 2019 18:32
Оточив себе пятигорцями, івшинами та іншими подібними для збагачення та підстраховки - але усьому негарному рано чи пізно наступає капець!
Влад Показати IP 13 Листопада 2019 09:53
Ось воно обличчя волинської вищої школи! Чесне, некорупційне і мєгарозумне!
Освіта, А Не "Бізнес Показати IP 13 Листопада 2019 21:29
Який може бути ректор з кримінального злодійкуватого злочинця???!!! Геть коронованого злочинця та усіх його поплічників з університету!!!! Негайно провести тотальний аудит СНУ в рамках кримінального впровадження. Впевнений, що після аудиту сміливо можна буде віткрити ще декілька впроваджень за фактами корупціі, хабарництва та інших не менш пікантних справ.... Сором і ганьба таким лицемірам як Коцан!!!! Гнати у три шиі коронованого злодія в законі у сізо, а не в ректори він мітить!!! Королівську мантію на себе ще й напялив...
Ігорчик Показати IP 13 Листопада 2019 21:33
Королю сну до мантіі не вистачає скипетра і держави!...
Феміда Показати IP 13 Листопада 2019 21:37
Наручників з конвойним йому не вистачає!...
Ultimam cogita! Ult Показати IP 13 Листопада 2019 23:17
Королями не народжуються, ними стають завдяки лицемірству та всезагальній галюцінації. Перше, що має зробити цей "кандидат", так це написати заяву на розрахунок "за власним бажанням". А далі слідство покаже, скільки ми ще не знаємо. Усе таємне рано чи піздно стає явним. Навіть індіанці у преріях залишають сліди.
Едмунд Бьорк Показати IP 14 Листопада 2019 20:47
Єдине, що потрібно для тріумфу зла - це щоб хороші люди нічого не робили!
Прикро Показати IP 17 Листопада 2019 12:47
Ну дійсно, як можна знайти правові підстави ознак незаконного збагачення у такої заможної та високоповажної людини? В нашій країні це просто не можливо.