USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Хто кидав гранату? Бабайка!» Екскерівник патрульної поліції Волині тепер працює в Ковелі. Відео

9 Березня 2021 11:40
Екскерівник патрульної поліції у Волинській області Олександр Вовченко, який два роки тому яскраво відсвяткував свій 28 день народження безпосередньо в приміщенні патрульної поліції, повернувся працювати на Волинь. Із січня 2021 року він обіймає посаду інспектора з особливих доручень відділу моніторингу в патрульній поліції Ковеля.

Як ідеться в сюжеті телеканалу «Аверс», 18 лютого 2019 року тодішній очільник патрульної поліції на Волині настільки гучно відсвяткував день народження, який припадає на 17 лютого, що згодом його перевели в Івано-Франківську область. Тоді поліцейські в коридорі управління патрульної поліції підірвали гранату – від вибуху повибивало вікна.

Про це стало відомо одразу, але відео з камер спостереження оприлюднили лише влітку 2019 року. Уже після переведення в управління нацполіції Івано-Франківської області Олександр Вовченко прокоментував, що граната була страйкбольною.

Читайте також: Луцьк – місто, в якому я хотів би, щоб ріс мій син, - Олександр Вовченко

Днями ж з’явилася інша частина запису: хтось із патрульних знімав дії колишнього керівника патрульної поліції та його заступника Дмитра Хмарука, якого після інциденту перевели з Волині до Одеси.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
пенсіонер Показати IP 9 Березня 2021 11:49
гнати в ср*ку таких копів поганою мітлою
Юра Рабон Показати IP 9 Березня 2021 11:53
Ну служба а помийна яма!
Можем вести себе Як Показати IP 9 Березня 2021 12:15
Можем вести себе Як хочешь))))
Цікаво Показати IP 9 Березня 2021 12:16
А *бабайка*, часом, не з бородою був?
Анонім Показати IP 9 Березня 2021 12:16
От такі 90% правоохоронців
Ага Показати IP 9 Березня 2021 12:18
Зробив би це хтось з старих міліцейських кадрів, то вже б з голови до ніг лайном облили, і ворогом народу зробили. А цих *дітей майдану* тихенько переводять і покривають. Недоторкані, як індійська корова.....
Олександр Показати IP 9 Березня 2021 12:47
Дуже цікаві кадрові рішення: перевести з пониженням в посаді в іншу область!!! Проходить трохи часу, подія забувається, винуватець події повертається і продовжує служити з перспективою подальшого кар'єрного росту. Все як при старих владах і нічого про мотивацію таких кадрових рішень. А потім гадаємо, чому так погано з кадрами в поліції.
Ірина до Олександр Показати IP 9 Березня 2021 14:30
Було колись таке поняття "мусор", якраз тут і є доречним
Правда Показати IP 9 Березня 2021 19:45
Дітей набрали, розуму не має, воно взагалі не вчило поводження зі зброєю і боєприпасами. Звичайний п’яний бичий двіж ....
До Олександра Показати IP 9 Березня 2021 20:10
Вовченко ж атошний а вони в Україні майже святі
123 Показати IP 10 Березня 2021 00:20
Рядовий склад побоявся б таке робити, а керівний, який упевнений у своїй безнаказаності та корованості, то вперед! Пропоную в начальники набирати школярів, от тоді і буде "порядок"!
Народна прокуратура Показати IP 10 Березня 2021 15:53
До 123. Так після Майдану основним месенджем і було усіх звільнити, бо вони нібито були особистими прислужниками Януковича, а набрати студентів і тоді настане рай земний. Ось і набирали барменів, повій, кухарів і т.д., які селфились у сонцезахисних окулярах і волали, що з блискучими очима прийшли змінювати країну. А коли стикнулись зі злочинністю, швиденько позвільнялись, бо не звикли до тяжкої роботи. Але вина за це не на них, а на нашому тупому суспільстві, яке звикло жити подвійними стандартами і брехнею, а не цінувати тих, хто дійсно щоденно виконує свою роботу
Роман Гіренко. Показати IP 10 Березня 2021 20:07
Я звичайно "дуже люблю" наш канал, який повністю об'єктивно висвітлює новини області, особливо усіма "любиму" Наталка Поліщук) АЛЕ. Барадачь - "нє хароший чєлавєк, рєдіска". А де вона побачила на відео Хмарука Д.? Ну реально, там навіть імені не прозвучало. Якщо я не правий - киньте камінь мені у спину. P.S. Ім'я, прізвище справжнє. Чекаю апеляцій на мій коментар.
Дід Показати IP 11 Березня 2021 10:58
Буховець молодець. Все зняв і оприлюднив.