USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто найбільше боргує «Луцьктеплу»

6 Квітня 2016 11:06
ДКП «Луцьктепло» оприлюднило списки божників за послуги теплопостачання за станом на 17 березня 2016 року.

Нагадаємо, у зв’язку з відсутністю підтвердження про наявність виділених об’ємів природного газу (номінації) на квітень місяць 2016 року та на вимогу регіональної газової компанії «Волиньгаз», з 22:00 години 4 квітня 2016 року, підприємство на невизначений термін припинило надання послуг з гарячого водопостачання споживачам Луцька.

Серед юридичних осіб найбільше за тепло боргують:

1. Управлiння служби безпеки України у Волинськiй областi (1,2 мільйона);

2. Комунальне пiдприємство “Зелене господарство м.Луцька” (469,8 тисячі гривень);

3. Комунальна установа “Управлiння будинком Волинської обласної Ради” (499 тисяч гривень);

4. Луцький слiдчий iзолятоp управлiння Державної пенiтенцiарної служби України у Волинськiй обл. (334 тисячі гривень);

5. Управлiння МВС України у Волинськiй областi (386 тисяч гривень)

6. Схiдноєвропейський нацiональний унiверситет iменi Лесi Українки (421 тисяча гривень);

7. Вiйськова частина 1141 (414,7 тисячі гривень);

8. Державний професiйно-технiчний навчальний заклад “Луцьке вище професiйне училище” (374 тисячі гривень).

9. Державний архiв Волинської областi (300 тисяч гривень).

Цікаво, ща на сайті ДКП «Луцьктепло» головним боржником за станом на 17 березня зазначається Публiчне акцiонерне товариство "СКФ Україна" з боргом 3,2 мільйона гривень. Однак, як повідомили у прес-службі ДКП «Луцьктепло», за станом на сьогодні, 6 квітня, це підприємство не має боргу.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ЛУЦЬТЕПЛО» ВИБАЧИЛОСЬ ПЕРЕД АТ «СКФ УКРАЇНА»

У переліку квартир які заборгували за послуги теплопостачання фігурують квартири, де не несплачені десятки тисяч гривень. Найбільше боргу за однією з квартир на вулиці Конякіна – 61 тисяча гривень. Загалом понад 30 домогосподарств міста боргують суми, вищі за 40 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
33-й квартал Показати IP 6 Квітня 2016 11:10
Ну от Гунчик у свого друга Цибульського нехай і запитає, чому у Луцьку немає гарячої води!!!
Volk до 33-й квартал Показати IP 6 Квітня 2016 15:36
33-й квартал, не завжди треба вірити всьому що написано. Я знаю, що СКФ є успішною фірмою і воно не може собі дозволити мати будь які борги перед споживачами та постачальниками.
СКФ Україна до 33-й квартал Показати IP 6 Квітня 2016 16:00
Просимо припинити лити бруд на наше підприємство так, як Інформація абсолютно не відповідає дійсності. СКФ ніколи не мало і не допускає будь-якої протермінованої заборгованості ні перед жодним своїм партнером. Навпаки, на прохання керівництва міста і Луцьктепла, СКФ напряму в лютому і березні 2016 року в якості розрахунків за теплову енергію платило по боргах ДКП Луцьктепло перед Волиньобленерго за спожиту котельнями Луцьктепло електроенергію, так як банківські рахунки останнього були заблоковані, і енергетики відключали їх від постачання електроенергії що призводило до зупинок котелень. І мабуть хтось з працівників бухгалтерії Луцьктепло не вчасно зробив відповідні бухгалтерські проводки. Наша компанія дорожить своїм іміджем і репутацією і тому буде вимагати від керівництва ДКП Луцьктепло вибачення за дезінформацію громадськості міста що сталася з їхньої вини.
СКФ до 33-й квартал Показати IP 6 Квітня 2016 17:03
Інформація абсолютно не відповідає дійсності. Жодних боргів СКФ перед ДКП Луцьктепло не існує. СКФ завжди вчасно розраховується зі своїми постачальниками і партнерами. В даному випадку вбухгалтерії ДКП Луцьктепло недобросовістні працівники не виконали бухгалтерські відповідні проводки. На прохання керівництва міста та ДКП Луцьктепло два місяці підряд СКФ платила напряму Волиньобленерго за спожиту котельнями Луцьктепло електроенергію, так як банківські рахунки Луцьктепло були заблоковані і усі кошти які їм надходили відразу знімались на користь Нафтогазу і відповідно Луцьктепло не могло самостійно сплачувати рахунки за електроенергію. Волиньобленерго розпочало відключати котельні міста, і лише допомога СКФ в оплаті цих рахунків дозволила уникнути котельням відключень електроенергії в зимові місяці. Але хтось в бухгалтерії Луцьктепло не виконав елементарну роботу - не зробив вчасно відповідні проводки по зарахуванню оплати від СКФ. Наша компанія дорожить своїм іміджем і тому вимагаємо від Луцьктепло вибачень за дезінформацію громадськості міста.
ніка Показати IP 6 Квітня 2016 11:26
а люди більшості платять...
Лучанка Показати IP 6 Квітня 2016 11:35
і в ректора СНУ.... конкурси краси вони влаштовують, всякі такі ювілеї-празднічкі......а самі боржники
КУМ Показати IP 6 Квітня 2016 12:26
СКФ-це приватна структура,якого милого вони в боргах,де суд самий"гуманний в мире".
СВАТ до КУМ Показати IP 6 Квітня 2016 13:08
Ну от шведи на халявку і захотіли покористуватись :) А що - можна і нічого не буде, бо бачиш-но великий платник податків, а люди нехай і мерзнуть і без води гарячої, зате в них у Швеції благодать... Інвестори хр...і!!!
Грозний до СВАТ Показати IP 6 Квітня 2016 16:36
як би не ці інвестори то де б працювали люди і звідки приходили кошти в бюджет. В таких фірмах є договора, де прописуються терміни оплати за послуги. І бачете як вийшло .... нерозібравшись заплямували роботодавця. А Луцьктепло нехай привселюдно вибачається.
Джіфанк Показати IP 6 Квітня 2016 12:30
Ну що це за пізд*ц, шановні!!! Я не можу підібрати інших слів!!! СБУ винне 1.2 мільйона!!! Управлiння будинком Волинської обласної Ради 500 тис грн!!! МВС України у Волинськiй областi 386 тис грн!!! Та ці п*дари їздять на іномарках, живуть на вілах, і с*ка не можуть заплатити за воду!!!!!
User до Джіфанк Показати IP 6 Квітня 2016 15:11
Вони ж не дурні, зі своїх, чесно вкрадених, платити. Чекають, поки держава заплатить.
до ДКП Показати IP 6 Квітня 2016 12:39
Потрібно ще висвітлити інформацію про величину боргу населення для того щоб можна було встановити через кого ми миємося кастрюлями.
КОЛЯН Показати IP 6 Квітня 2016 12:52
ТО ми через таких боржників маємо без води сидіти? Вони собі в домиках живуть за містом а людей принижують. Все це від Міського голови романюка залежить!!!!!!!!!
лучани Показати IP 6 Квітня 2016 13:16
Прокурори скинулись на асфальт, то ж нехай сбушники та менти скинуться на опалення.
Nik Показати IP 7 Квітня 2016 08:24
продати власність топ 10 боржників разом з працівниками, від них користі 0 лише збитки
Лучан ка Показати IP 7 Квітня 2016 08:48
А чому прості люди мають терпіти?, це нормально борги?, дозвольте переобладнати на індивідуальне і нікому ваша гаряча вода і тепло не потрібно, але ж де тоді "бабки відмивати", щоб добудовувати будинки?!!!!!!!, ні в оному облцентрі такого не робиться як в нас .Ганьба!
Юрій Показати IP 7 Квітня 2016 09:09
до ДКП Юридичні особи (т.е.підприємства)винні - 9927105,05 а фізичні (мешканці будинків) - 36037997,89
Ростик Показати IP 7 Квітня 2016 09:31
все йде до того що люди самі будуть відрізати центральне опалення і ставити котли. такі слуги-господарі містянам непотрібні!!!
ххх Показати IP 7 Квітня 2016 12:35
те керівницто луцьктепло не може розібратися із боржниками,нормальну фірму виставили боржником злісним,то яку роботу можна від них чекати?
мешканець Показати IP 7 Квітня 2016 14:14
Пііііз**ц!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Одні державнікі.. всі підприємці платять... бідні люди!!!!!! коли вже тих памороків на вилах повиносять