USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Хто працюватиме в Луцькраді від УКРОПу

19 Листопада 2015 12:27
У складі новообраної Луцької міської ради – 42 депутати. З них 15 – це представники політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», - повідомляють у прес-службі політсили.

Так, за представників УКРОПу в Луцьку проголосувала більшість виборців у 41-му з 42-ох округів, але у зв'язку з недолугістю виборчого законодавства сталося так, що з 41 кандидата, які перемогли у своєму виборчому окрузі, депутатами стали лише 15. Йдеться про те, що більшість лучан обирала представників однієї політсили, однак влада запропонувала їй представників іншої.

Отож, серед депутатів, які працюватимуть у Луцькраді від політичної партії УКРОП:

Борис Смаль – директор приватного підприємства «Логістична компанія «Оптіма»;



Микита Рабан – директор товариства з обмеженою спеціальністю «Аспект Права»;



Ігор Поліщук – головний юрисконсульт Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»;



Сергій Балицький – керівник волонтерського центру «Серце патріота», підприємець;



Микола Дендіберін – підприємець;



Петро Бойко – голова правління ОСББ «Вікторія-Луцьк-1»;



Юрій Безпятко – менеджер відділу реклами незалежної громадсько-політичної газети «Волинь-Нова»;



Сергій Шкода – директор приватного підприємства «Бош-тепло»;



Олександр Волинець – директор приватного підприємства «ВО-електрик»;



Сергій Савчук – виконувач обов’язків декана технологічного факультету Луцького національного технічного університету;



Олександр Кравченко – солдат 14 ОМБ;



Вікторія Побережна – підприємець;



Тетяна Янчук – менеджер Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»;



Орися Залевська – менеджер Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»;



Юлія Дацюк – менеджер Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».



До слова, троє останніх депутаток працюють в Офісах розвитку кварталу, які кілька місяців тому Фонд Ігоря Палиці відкрив у Луцьку.

Варто зазначити, що УКРОП підтримали по всій країні - партія провела своїх кандидатів у місцеві ради всіх рівнів: депутати від цієї політсили представлені у 18 обласних радах, 197 міських радах та 233 радах у районах. Найбільшу підтримку партія отримала на Волині, на яку, до слова, чинна влада не очікувала – 26,56% в обласну раду і 35,71% - у Луцьку міську раду .

Своєю чергою, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк, який був кандидатом на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», зауважив, що отримати владу у місті – не самоціль. Потреба мати представництво у місцевій владі викликана необхідністю вкладати у рідне місто, в регіон.

Окрім «укропівців» у раді інтереси лучан представлятиме 8 депутатів, які пройшли за списками БПП «Солідарність», 5 – від «Свободи», 4 – від ВО «Батьківщини», 4 – від «Самопомочі», 3 – від Радикальної партії Олега Ляшка, 3 – від Народного контролю.

Що стосується Волинської обласної ради, то від УКРОПу пройшло 17 депутатів, що також найбільше серед інших політсил.

Перша сесія новообраної Луцької міської ради запланована на 24 листопада 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
здракуватий Показати IP 19 Листопада 2015 13:05
Будуть далі працювати на фонд і на власні фірми. крім солдата. Відомих громадських діячів я там не бачу.
??? до здракуватий Показати IP 19 Листопада 2015 14:18
А скільки вже можна вибирати "Відомих громадських діячів"???
перехожа до здракуватий Показати IP 19 Листопада 2015 17:43
А солдат ряжений генерал?
Кравченко Олександр до перехожа Показати IP 19 Листопада 2015 18:32
Да. Чисті пагони - чиста совість. А з генералами знайомий. Улюблений мій - це Пушняков. Який до цього часу прислужує Порошенку. Шукайте на ютубі: "солдат доповідає генералу Пушнякову" Там правда про події під Волновахою. одне шкодую, що це відео появи лось в мережі після виборів президента.
не Показати IP 19 Листопада 2015 13:08
не дуже авторитетна команда
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 14:15
Коля Дендіберін самий опитний)))
Хлоп до Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 14:34
Саме він і є "родзинкою" цієї "команди". А дівчатка задля суцільного "одобрямсу", тим більше що будуть незабаром всі в одному офісі...
маха до Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 14:49
це точно !!!!
124 Показати IP 19 Листопада 2015 14:37
Все дуже добре,відомі діячі відпочинуть.
? Показати IP 19 Листопада 2015 14:57
а Констанкевич І.М. в облраду пройшла? чи нікуди не обрали?
Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 15:00
коментар було видалено
Вася до Лучанин Показати IP 19 Листопада 2015 15:02
Залевської в списках голосування не було.
лучанка до Вася Показати IP 20 Листопада 2015 00:05
Треба було уважніше читати списки,була.
Коля Показати IP 19 Листопада 2015 17:43
Савчук - був нормальний дядько, куди його занесло...
Хлоп Показати IP 19 Листопада 2015 21:17
Ось що бува в коментарях ВН, коли людям не сплатили грошей:)
007 Показати IP 19 Листопада 2015 21:43
Шок! Які з них депутати? Не той рівень! Ото Луцьк запустять...
Я Показати IP 20 Листопада 2015 10:17
Шановні депутати, всі зміни починаються з дрібниць і щоб Луцьк був європейським, як ви позиціонуєте свій девіз, теж треба звертати увагу на земні проблеми і виправляти погане не з висот піднебесних а займатись прозою життя. Пані Ірина Констанкевич купує продукти в магазині "Наш Край", що на вулиці Шевченка біля інфекційної лікарні, тот чого не зверне увагу на підлі, далеко не європейські витівки персоналу, коли дорожчий товар виставляють перед дешевшим цінником, коли на цінниках і на касі ціна різниться в п"ять- десять грн, і стара ціна стоїть місяцями, а тобі хлопають у відповідь очима "ми не встигли поміняти", коли на цінниках стоїть знижена акційна ціна, а на касі тобі кажуть "акція вже закінчилась", коли взагалі цінники стоять так, що не можна розібратись, що скільки коштує, я вже мовчу про те, що на касі часто тупо пробивають набагато більші суми за ціну, яка стоїть на вагових товарах, а тепер ще й програму комп"ютерну собі таку поставили, що не можна нормально відслідкувати ціну на моніторі під час розрахунку і хамлять у відповідь, бо ті покупці, які ретельно відслідковують чеки і ціни їм не вигідні, все розраховано на лохів, на дітей, або сільських бабусь, які не вникають в те скільки їм нараховують по чеку. Там навіть нема нормальної книги відгуків і пропозицій, яка має бути в куточку споживача згідно законодавства. То спустіться з своїх депутатських висот і наведіть порядок в одному магазині, а то таке враження, що до інтересів споживачів в нашій країні нема діла нікому крім Олі Фреймут.
Сергій Показати IP 20 Листопада 2015 19:44
Це,звичайно, добре,що хоч не багато народу,всього 15 чоловік від партії "УКРОП", потрапили в міську раду.Але вони не всемогутні й просто фізично не зможуть змінити все й відразу на краще.Такого "беспредела" який вичворяє зараз існуюча влада, не було,мабуть, ніколи. Альтернатива? Змінити сьогоднішній режим суцільної корупції й злодійства в провладних структурах на хоч-якусь політичну й керівну силу, яка буде служити народові, а не красти в нього.НА даний момент я бачу тільки одну альтернативу- це партія "УКРОП" й її представники.
Фотін Показати IP 20 Листопада 2015 22:59
Да...... обирали,обирали і обрали.... Як може бути депутатом людина, яка не має підтримки на своєму окрузі ? Навіщо він там ? Навіщо голосувати ? Сподіваюсь представники УКРОПу й надалі будуть працювати на своїх округах.