USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Кільцеву розв’язку в Луцьку відремонтують за понад 16 млн

19 Липня 2023 22:37
Протягом року в Луцьку планують відремонтувати кільцеву розв’язку проспектів Президента Грушевського – Василя Мойсея, вулиць Яровиця – Винниченка – Стрілецька. На роботи спрямують понад 16 мільйонів гривень.

Тендер на поточний ремонт на сайті держзакупівель оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Пропозиції учасників приймають до 20 липня.

Очікувана вартість ремонту кільцевої розв’язки неподалік центру в Луцьку – 16,7 мільйона гривень.

Відповідно до технічного завдання, роботи включатимуть холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, демонтаж покриття з бруківки, улаштування дорожніх корит та основи, улаштування покриття з бруківки й тактильної плитки, ремонт оглядових колодязів мереж водопостачання та каналізації, розлив бітуму, улаштування вирівнювального шару з гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, улаштування покриттів із щебенево-мастикового асфальтобетону, облаштування острівця безпеки, встановлення двох пластикових сигналізаторів, встановлення дорожніх знаків, облаштування тротуарів, нанесення розмітки.

Ремонт мають закінчити до 15 листопада 2023 року.

Гарантія на виконані роботи становитиме три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Хз Показати IP 19 Липня 2023 23:41
А на хіба ? Там ж все добре
Батько Показати IP 20 Липня 2023 01:22
Це точно необхідно зараз робити?
Were Показати IP 20 Липня 2023 05:42
На рік вистачить, потім асфальт хвилями, і давай по новій!
Андерсон Показати IP 20 Липня 2023 06:13
Не дарма місцевій владі збирається парламент обмежити доступ до грошей! Пір під час чуми!!!
DP Показати IP 20 Липня 2023 07:54
Будь яке будівництво це розпил бюджету що є протиправним діянням яке вимагає найсуворішого покарання. В даному випадку - рецедив обтяжений тим що патріоти які могли б ці процеси гальмувати на передовій. Закликаю обранців половину бюджету інфраструктури виділяти на оборону і унеможливлювати будь які прояви корупції. Переможемо!
Автомобіліст Показати IP 20 Липня 2023 08:34
Зробити територію кільця вільною для огляду дорожної ситуації, знести ГРП, яке там стоїть як ... на весіллі і пожовані туї ! Під'їзди до кільця повинні проглядатися з усіх напрямків !
До Автомобіліста до Автомобіліст Показати IP 20 Липня 2023 15:24
Знести ГРП, туї і тд. це по вартості аж надто дорого вийде. Його ставити там не потрібно було, але всі дозволи і тд. то певно до Яровиці з такими питаннями. Переносити тепер це все аж надто дорого. Щодо іншого, то все просто - знову можна буде освоїти купу грошей, влупити острівці безпеки, щоб зробити таку пародію як на просп.Волі, який тепер і проспектом назвати можна з натяжкою.
1 Показати IP 20 Липня 2023 08:54
НЕ.НА.ЧАСІ!
водій Показати IP 20 Липня 2023 10:52
Сподіваюсь гарантія дійсно працюватиме, і через рік не доведеться знову виділяти шалені кошти на черговий поточний дерибан, ой, ремонт
Водій до водій Показати IP 20 Липня 2023 14:13
Так гроші виділяються і ремонт робиться не для того, щоби дорога була доброю, а ремонт робиться для виділення грошей для ремонту !
Руслан Показати IP 21 Липня 2023 09:36
А проспект відродження в районі Лучеська зробити немає бажання? Чи будемо далі перекладати більш-менш рівний асфальт?