USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Кінець епохи бідності: Рада планує закупити 21 авто бізнес-класу

14 Червня 2021 07:40
Апарат Верховної Ради планує закупити автомобілі Toyota Camry. Про це стало відомо з електронної системи Prozorro, де розмістили тендер.

Пропозиції прийматимуть до 9 липня, а аукціон проведуть 16 серпня. Зазначається, що Апарат має закупити 21 машину цієї моделі і отримати їх мають до 31 грудня 2021 року, повідомляє ТСН.

Відповідно до технічного завдання до тендеру, автомобілі повинні бути 2021 року випуску, чорного кольору, з об’ємом двигуна 2,48 куб. см і типом – бензиновий L4/16-клапанний; колісні диски – 17 дюймів, коробка передач – 8-ступенева, автоматична.

Крім цього, автомобіль повинен бути укомплектований акустичним лобовим склом з тонованого смугою темно-синього кольору, обігрівом заднього скла з автотаймером, склоочисниками з датчиком дощу, підігрівом сидінь, клімат- і круїз-контролем.

В Україні нова Camry у базовій версії Comfort коштує 791 672 грн. Також модель доступна у ще трьох версіях: Elegance (859 208 грн), Prestige (919 508 грн) і Premium (1 055 920 грн).

Раніше в Автобазі Верховної Ради повідомляли, що їхній автопарк налічує 186 одиниць техніки, з яких 144 легкові авто: 68 – Toyota Camry, 37 – Škoda Octavia, 28 – Opel Omega, 3 – Mercedes-Benz, 3 – Toyota Land Cruiser, 2 – Opel Combо, 1 – Volkswagen Phaeton, 1 – ГАЗ-3110, 1 – ЗАЗ-110551-71.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Разумков Показати IP 14 Червня 2021 08:55
Країна не бідна, можемо собі дозволити
Штазі Показати IP 14 Червня 2021 09:35
Хватило з головою і Шкоди-Октавіі. Жирують дармоїди, коли в людей, які все життя чорно попрацювали пенсія 1700. Ганьба!
73пр до Штазі Показати IP 14 Червня 2021 12:35
От не тринди, нам отлічно живетсця, просто отлічно.
турбо режим Показати IP 14 Червня 2021 09:49
какая разница? 73%!!! еще и мовний закон скасуем!
Лєгітімний до турбо режим Показати IP 14 Червня 2021 12:35
Підтримую, браток. Підтримую, паражняк не гониш.
Чіка тіло Показати IP 14 Червня 2021 10:15
Я тільки за! Але щоб вихлопна труба була повернута в салон.
Вишка до Чіка тіло Показати IP 14 Червня 2021 12:36
Головне на виборах знову папріколу проголосуй. Вони ждуть твій голос.
скептик Показати IP 14 Червня 2021 10:30
все служать народу, а народ бідний аж синій
Правдоруб Показати IP 14 Червня 2021 10:36
Нехай краще велосипеди закуплять...
Анонім Показати IP 14 Червня 2021 11:57
просто нема слів. країна воює люди бідні а ті он куди гроші використовують. а потім кричать що нема грошей для пенсіонерів. . це повний абзац. і всі мовчать а де активісти?
73% до Анонім Показати IP 14 Червня 2021 12:37
ТО клятий Порох все краде і краде.
скептик до 73% Показати IP 14 Червня 2021 15:42
нєєєє. то путен всьо винен. не хоче лади-каліни подарувати. приходиться мучитись, їздити на тойотах
Анонім до 73% Показати IP 14 Червня 2021 17:11
а забули порох же ж святий. так по вашому?
скептик до Анонім Показати IP 14 Червня 2021 17:57
зеленож"""му до порошенка, як до Місяця рачки