USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Швидкого призначили першим заступником прокурора Волині

17 Серпня 2016 12:14
Віктор Швидкий став першим заступником прокурора Волинської області.

Інформація про його призначення опублікована на офіційному сайті Генпрокуратури сьогодні, 16 серпня.

Нагадаємо, рівно місяць тому, 16 липня, Генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу в прокуратурі Волині порекомендував новопризначеному прокурору Волинської області Максиму Киричуку призначити місцевого заступника - генерала у відставці Віктора Швидкого. Нагадаємо, Швидкий працював у Міністерстві внутрішніх справ під керівництвом Юрія Луценка після Помаранчевої революції, і тому вони добре знайомі.

ЧИТАТИЩЕ: ХТО ПРОСУВАЄ ВЖЕ ВІДОМОГО НА ВОЛИНІ ВІКТОРА ШВИДКОГО У ПРОКУРАТУРУ?

Так, лучани вже майже забули колишнього начальника УМВС України у Волинській області. Його тодішнє призначення у 2014 році викликало гучний резонанс серед громадськості не тільки Луцька, але й Волині.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 12 березня 2014 року Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині звернулися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з приводу призначення Віктора Швидкого на посаду начальника УМВС України у Волинській області, крім того, активісти вимагали у Віктора Швидкого власноруч написати рапорт на звільнення.

До слова, його кандидатуру не підтримали лучани й під час народного віча 9 березня 2014 року. Як нового головного міліціонера області його представив громаді голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт. З його слів, той активно діяв у ГО «Майдан», очолював Самооборону в області, організовував охорону кабміну під час подій у Києві. Вигуками «він хабарі брав!» та «фу!» зустрів цю звістку дехто з учасників віча. Начальник УМВС України у Волинській області почав розповідати свою біографію, проте люди скандували «ганьба» та не дали йому змоги продовжити виступ.

Не пройшов Швидкий і громадське обговорення. В результаті, очільник волинської тоді ще міліції Віктор Швидкий зі скандалом написав рапорт на звільнення.

Наразі ж із певними важелями впливу і приятельськими стосункамии з Генпрокурором, Швидкий має можливість "реінкарнуватися" в новому відомстві, яке раніше здійснювало контроль за діяльністю структур, в яких він працював.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
ну и Показати IP 17 Серпня 2016 12:16
і чого потрібно було чекати від юги...
Волиняка до ну и Показати IP 17 Серпня 2016 20:14
Може і не найкраще але далеко не найгірше призначення...
ВАСЯ Показати IP 17 Серпня 2016 12:31
Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині...як на це відреагують? МОВЧКИ, це плювок громаді................((
Активіст до ВАСЯ Показати IP 17 Серпня 2016 13:45
Хлопці, скоріше стаємо всі на лижі! Лафа закінчилась.
Петя до ВАСЯ Показати IP 17 Серпня 2016 19:49
Страшно... Лапік поможи..С-у...
ура Показати IP 17 Серпня 2016 12:31
Швидкий найкращий варіант для всіх.
Вася до ура Показати IP 17 Серпня 2016 12:56
Бондар Володимир Налькович - то ти!
лучанин Показати IP 17 Серпня 2016 12:38
Юга такий же г**дон.як і всі папєрєднікі.І вся ця влада найгірша.А перший потрох_брехун,якого світ не бачив.
Valja Показати IP 17 Серпня 2016 12:42
Це вже точно "ганьба"!!!! Невже всі з цим призначенням змиряться???? Тоді все вертається!!!! Для чого загинула Небесна сотня.... Активісти, ви де? Чому мовчить?
Правдоруб Показати IP 17 Серпня 2016 12:43
Блін, коли вже перестануть лікарів призначати інженерами, а інжененів лікарями. Бред.
Толян до Правдоруб Показати IP 17 Серпня 2016 20:25
Еку Згуладзе призначили без освіти і подивіться яку прекрасну реформу поліції провела!!!
віто Показати IP 17 Серпня 2016 12:58
Зате Шпига пройшов громадське обговорення. І що ми маємо? Тепер в кріслі головного поліцейського сидить професіонал і патріот , руки якого "нічого не крали"?
Дядя Жора до віто Показати IP 17 Серпня 2016 19:42
ШПИГА ЗА ДВА РОКИ СТАВ НАЙБАГАТШИМ НА ВОЛИНІ, ТАКИЙ СОБІ ВОЛИНСЬКИЙ КОРЕЙКО...
лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 12:59
Жах,хто нами крує. І за що вони мають нарід України. За непотріб і бидло та рабів,які можуть жити в злиднях і в горі.
Історія Показати IP 17 Серпня 2016 13:02
думаю нічого паплюжити Швидкого. Нормальна людина, профі. А кричать і брижжуть слюною ті у кого рильце в пушку як і Шпиги
ого до Історія Показати IP 17 Серпня 2016 20:28
100%
Волиняка Показати IP 17 Серпня 2016 13:04
Віктор Васильович - професіонал та організатор яких треба ще пошукати. І на новій для себе ниві безперечно зарекомендує себе з найкращої сторони.
Анатоль_ Показати IP 17 Серпня 2016 13:18
В добру путь, пане генерале!
Мвс Показати IP 17 Серпня 2016 13:31
Не сидиться на пенсії старому.ЦИРК.
ТТ Показати IP 17 Серпня 2016 13:54
Швидкий це очі і вуха Луценка в області по лінії силовиків. Видно легенда про хлопчика з поліського села над Бугом, який став бурштиновим генералом стала досить відомою.
КУМ Показати IP 17 Серпня 2016 14:00
Швидкий-профі.З такими "профі"ми будемо в лайні борсатись ще довго.Одна звивина і та від фуражки.Ще Гіля запросіть.А ще Масалов десь вештається.Всіх так всіх.Комсомольці рулять.Де Данильчук,агов...медовий місяць.
до кум до КУМ Показати IP 17 Серпня 2016 17:06
Вважаю , що Андрія Івановича Гіля дійсно можна запросити, людина має юридичну освіті як і Швидкий, і люди дійсно професіонали своєї справи
1111 Показати IP 17 Серпня 2016 15:19
Правий сектор, автомайдан, самооборона - це громада))))) Аж смішно)) Громада це всі жителі нашої області, а то прийдуть два наркомана з правого сектора і будуть вказувати кого призначати а кого ні))))
Волині Показати IP 17 Серпня 2016 15:49
За роботу Віктор васил ович а злочинцям буде не солодко нарешті професіонал приййшов
Паша Показати IP 17 Серпня 2016 16:09
А мені пофіг ще одну квартирку на київському майдані куплю за погодження
макс Показати IP 17 Серпня 2016 17:30
можливо нарешті віктор васильович розбудить ПОЛІЦІЮ щоб вона запрацювала належним чином
Анонім Показати IP 17 Серпня 2016 19:07
пиз.....а шпизі
Оля-ля до Анонім Показати IP 17 Серпня 2016 19:47
Петя вже відкупився, в нього бабла немерено...
Невже до Оля-ля Показати IP 17 Серпня 2016 20:31
Невже і справді відкупився???
Анонім до Оля-ля Показати IP 18 Серпня 2016 00:08
Швидік добре памятає як призначали Петра, і про що між ними була розмова
люстратор АК- 7,62 Показати IP 17 Серпня 2016 19:35
Дякуємо луценко- швидкому,вони ще раз показали Новій Революції бути.СЛАВА УКРАЇНІ !!!СМЕРТЬ ВОРОГАМ.
саша Показати IP 17 Серпня 2016 19:46
в мене сторож з юридичною освітою теж хоче працювати в прокуратурі...
Паша Савельєва до саша Показати IP 17 Серпня 2016 20:18
Можна подумати що в прокуратурі круті юристи...НЕ смішіть народ! Круті рішали це точно...
Да да до Паша Савельєва Показати IP 17 Серпня 2016 20:21
В МРЕО не хоче твій сторож працювати, там такі самі юристи як в прокуратурі...
Патріот Показати IP 17 Серпня 2016 20:11
ШВИДКИЙ ПРОФЕСІОНАЛ, РОЗБЕРЕТЬСЯ І В ПРОКУРАТУРІ, АБИ ТІЛЬКИ БУВ УКРАЇНСЬКИМ ПАТРІОТОМ, НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАВ ЩО ВІН УКРАЇНЕЦЬ, А НЕ ЛЯХ І НЕ КАЦАП! УДАЧІ ВВ !!!
Жорік Показати IP 17 Серпня 2016 20:12
Зає..сь!!!! Ті самі граблі і в той самий город. Щоб Ви здохли па*ли скільки можна? Якщо чесно то після такого керівництва у справжніх українців упускаються руки. Краще ми б Волиняни після 1939 року були з Полбщею і мали б зараз Волинське воєводство. А не бариг при владі навіть в найменших структурах. УКРАЇНА перша країна в якої корупція сягає майже дербюджету. У нас війна, на наш глоловний презі... к парад робати на десятки міліонів, форму нову купив, своїм штабістам. А пацани з АКСУ мінімум 74 року бігають і СВД не новіше. Досить обману. Україна одна з самих освід ених країн світу. А ми дурні ведемось на казку. Вибачте якщо щось не так. Це моя думка. Я хочу жити на Волині і в Україні!!!
ЖорікУ до Жорік Показати IP 18 Серпня 2016 10:07
От вона українська натура - під кимось бути! :) І не треба тут згладжувати "були з Польщею" - з Польщею ніколи б не були, а були б під!!! Давно це треба знати як і про рашу!
громадськість Показати IP 18 Серпня 2016 00:08
Жорік пише правду, подивіться на маєток того пана, що виріс замість лісу, хіба такий зупинеться і скільки людей потрібно було змарнувати щоб таке збудувати?
Лапін і Ко Показати IP 18 Серпня 2016 10:19
Те же яйца, только в профиль. Потихеньку все повертається назад. Налькович рулить далі, так саме все рішається в кабінетах окремо від черні (черні дали трохи волю - і хватить), так само діляться гроші (інколи показово, того, хто неугодний - ловлять на хабарі, а потім відпускають), так само жирують, їздять у лісові маєтки по саунах із дівчатками..... Скоро і Масалов, і Гіль, і такі як вони повернуться назад. І почнеться все спочатку, все спочатку, по-порядку..... Питання: за що і за кого загинули і продовжують гинути люди?
Знаток Показати IP 18 Серпня 2016 17:37
За часи керування Швидкого на Волині через МРЕВ було легалізовано близько 1 тис. одиниць нерозмитнених автомобілів, це тільки один з механізмів його "законної діяльності".
МІЛІЦІОНЕР Показати IP 18 Серпня 2016 22:47
СКО**НЯКИ