USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кравчук обурений розміром своєї пенсії

24 Лютого 2019 23:09
Перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю журналу НВ обурився розміром своєї пенсії, назвавши «соромом» для країни відсутність спеціальної президентської виплати.

Політик, який вийшов на політичний спочинок, несподівано болісно відреагував на запитання журналіста НВ про те, чи висока пенсія в екс-президента: «А немає у мене президентської пенсії! Я отримую депутатську пенсію в 18 тис. грн, але це сором і ганьба, що немає президентської. Я постійно порушую це питання перед усіма президентами країни, але нинішня влада така примітивна, що всі думають, це я про гроші дбаю».

Трохи охолонувши, Кравчук пояснив, що справа не в грошах, а в справедливості.

«Прикро, що є люди, які зробили для країни справжні дрібниці, а у них пенсії в 100 або 200 тис., – додав він. – Я взяв на руки цю державу, і я поки що живий, а мені не можуть призначити утримання навіть у 5 грн. Скільки вартую – стільки дайте!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 122
Корiнний лучанин Показати IP 25 Лютого 2019 00:14
А що,закiнчилисч грошi за Черноморский торговый флот?
Вiктор до Корiнний лучанин Показати IP 3 Березня 2019 18:16
А що ви, шановні, хотіли би отримати від екс-секретаря по ідеології ЦК Компартії України? Приводжу "геніальний" вислів самого Кравчука: "Маємо, - що маємо..." Можливо, деякі із тих хто це прочитає, - не винен у тому що Україна в черговий раз "покотилася" не в "той бік" і поступово тоне у багні суцільної брехні та коррупції до цілком логічного фінішу, - втрати незалежності.. Але старше покоління у цьому винне. Адже вибрали у свій час не Вячеслава Чорновола, а того самого Кравчука. Тому і з вибороми чергового Гаранта та "г_внокомандувача" відбувається так як говорилось у шкільному жартівливому віршику: "А Тичина пише вірші, та все гірші, та все гірші..." Ось і зараз маємо Гаранта-кондитера, а ризикуємо отримати чергового блазня або клоуна на собачрму повідку у котрогось із наших новоспечених мільярдерів. Тому думайте і бідні і відносно зажиточні головами, а не тим місцем, на якому сидите...
Пролетарий до Корiнний лучанин Показати IP 4 Березня 2019 15:35
Лицемер-комуняка вместо заботы о пролетариях и крестьянах решил сначала заявить о себе...
валентин до Корiнний лучанин Показати IP 16 Березня 2019 10:11
много кушал , как это по русски?……ЗАЖРАЛСЯ!,,х/ф ширли,мырли.,,г
Вася Климкин до Корiнний лучанин Показати IP 15 Квітня 2019 06:20
Мне особенно нравятся возмущение пенсионеров. Мол такой-сякой тот Кравчук. А я вспоминаю как стоя в долгих очередях за молоком обсуждали предстоящие выборы президента. Почти все говорили, что голосовать будут не за Черновола, а за Кравчука. "Не голосовать же за бендеровца!". А теперь все стали пенсионерами. Ноют про свои малые пенсии. Вот и заткнитесь теперь! А нынешние будущие пенсионеры собираются голосовать за Зелю. Придет время и Вы взвоете про уже Ваши малые пенсии или их отсутствие . Не хотите думать мозгами, так привыкайте отвечать за свои поступки. Расплачиваться придется и Вам, и вашим детям и внукам. И Это будет справедливо.
Игорь до Вася Климкин Показати IP 16 Квітня 2019 12:03
Где-то слышад мнение политического эксперта, что наилучший руководитель страны, вышедшей из совка, - это политические диссиденты. Это реально любящие свою страну люди, всю свою жизнь боровшиеся с режимом, отсидевшие по политическим статьям... Лех Валенса, Вацлав Гавел, Вячеслав Чорновил....... Где теперь Польша, Чехия, и где Украина с выходцами из коммуняк?
Валентин до Корiнний лучанин Показати IP 29 Квітня 2019 21:40
А сам забув ,як мені з 53роки робочого стажу , платив 49 гривень
51 незнаменита Показати IP 25 Лютого 2019 07:25
Можливо тебе потрыбно судити за прой.......й ядерний статус,а не пенсію добавляти.
Петька до 51 незнаменита Показати IP 26 Лютого 2019 20:56
А зачем голосракому ядерный статус?
Антон до Петька Показати IP 17 Квітня 2019 11:27
Кравчук багато зробив зла Україні. Це ще до президентстства було зрозуміло - комуняка ж! Але саме його підтримали. Блазень теж є лише блазнем, зрозуміло, що нічого не вміє, окрім як сидіти на горшку. Але ж голосують. Кожному буде відплата по його діяннях!
Дол до 51 незнаменита Показати IP 10 Травня 2019 23:06
Да
хохо Показати IP 25 Лютого 2019 07:31
тебе покалічити треба а тоді утримувати за 5грн. от і посмакуєш життя пенсіонера. 18 йому мало. а на півтори перевести щоб ротяку не відкривав
Я Показати IP 25 Лютого 2019 08:15
А що простм людям робити???
Інженер до Я Показати IP 28 Лютого 2019 17:09
...."нинішня влада така примітивна,..." Вираз точно характеризує безтолкових, безідейних бариг при владі. Кравчук розумний чоловік! Якби примітивні (одноклітинні) щось думали про Україну, то ВВП не зменшувався б так довго і загрозливо, а бариги б не розкуповували маєтки в Англії, Італії, Австрії,.....по всьому світу! Однак килдик буде!
Петцця до Я Показати IP 17 Квітня 2019 08:08
Правильно 1.500 и не бильше
Андрій Показати IP 25 Лютого 2019 09:10
А цемала пенсія, депутатаська? І цього багато для тої ролі, яку він зробив. При ньому відбулися масові розкрадання і становлення олігархату в країні, політика подальшого віддалення Криму, Донбасу, фундаменти до подальшогосепаратизму. Маразматик.
Олесь до Андрій Показати IP 7 Травня 2019 18:17
Дивно.. Кучма - розікрав усю країну, то у нього і пенсія 250 тис. і пожиттєва охорона, і особистий літак, і пожиттєві дачі, і маєтки... Я погоджуюсь з тим, що Кравчука образили мізерною пенсією.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2019 09:12
Слова Кравчука звучать як знущання над мільйонами українців, яким було б за щаcтя отрмиувати пенсію 18 тис. гривень. І дійсно, прийняв до рук державу, але що він з цією державою доброго зробив?
Леонід до Лучанин Показати IP 26 Лютого 2019 12:00
Кравчук пропрацював в Україні всього 3 роки, а пенсія 18 000, як інтересно, за якою формулою йому нарахували?
Марія до Леонід Показати IP 1 Березня 2019 15:13
А пожив пане Кравчук на манімальну пенсію, як прості пенсіонери! А то отримує 18000 грн та й ще йому мало! Бо більшість пенсіонерів --не живе, а -- виживає! Ліки --надзвичайно дорогі, дуже дорогі --продукти! А пане Кравчук! Ми згодні з Вами помінятися: Ви нам свою депутатську пенсію, а ми Вам -- свою мінімальну!
МИКОЛА до Марія Показати IP 15 Травня 2019 10:34
Цей пердун від ЦК КПСС,зовсім здурів! Має свої 18 000+великі пільги,авто з водієм та пальним,офіціанта,кухарку,помічників по дому,дачу... Що старому дурню не живеться? І я готовий з ним помінятися своїми доходами!!!
Дзига до Леонід Показати IP 19 Березня 2019 05:29
Так іін на пенсії вже років 30.То зарплата була дуже знатна
Микола. до Лучанин Показати IP 13 Березня 2019 18:52
Оце ж такий президент (пишу з малої букви, бо кравчук тоді ним НЕ БУВ)! А хто з цих був? Довели Україну до злиднів! Втратили Крим і частину Донбасу! Та ще й з війною, практично в мирний час!!! Залишилась остання надія на вибори. нової людини, яка дійсно стане народним ПРЕЗИДЕНТОМ!!!
Яяяяяяя до Лучанин Показати IP 1 Травня 2019 16:14
18....ть.....мало.... В день...5-8 уходит у него
анон Показати IP 25 Лютого 2019 09:43
за шо йому давати ? що не подумавши, нашу ядерну зброю здав ? 18000 тисяч мало. а 1500 не хотів? як може бути така разюча різниця?!!!!! жах. І виявляється в декого по 200000 пенсія є .Цікаво в кого?. Оце пенсія !!!
Lika до анон Показати IP 20 Березня 2019 10:16
Так,довiчне утримання суддiв
Sapiens Показати IP 25 Лютого 2019 15:31
Як у знаменитому фільмі, "Макарыч, принимай аппарат!". Ну прийняв і що?? На догоду Росії та Америці ще тоді все стратегічне профукав((
Iaroslav Показати IP 25 Лютого 2019 23:27
А хто нам , Терпилам винен?!
Galina Показати IP 26 Лютого 2019 08:40
Сейчас добавят, а дальше как жить. С такой пенсией, как сегодня прожить кое-как и так не возможно, а заплатить коммуналку с такой пенсии даже при наличии субсидии не возможно. Газа для отопления дают все меньше и меньше и то напоминают при экономии. Нам в этом году не дали субсидию, в доме 10 градусов-12 всего тепла,а платим около 4 тысяч гривен коммунальных платежей .Пенсия на двоих составляет 5,200 гривен.Не обидно было бы что заплатил столько и в доме было тепло,а то душу нельзя нагреть.
Леонід до Galina Показати IP 26 Лютого 2019 12:39
Перед тим як скаржитись на низькі пенсії сприйміть таку інформацію. У мене друзі-пенсіонери в Австралії і Канаді, там державна пенсія разом з субсидіями 1,5 - 2 тис. долл. на міс, але у співвідношенні до їхніх цін така сама ситуація як у нас (хліб 10-20 долл., електрика 200 долл., комунальні 1000, місце на кладовищі 20 тис.долл.) і тому вони у 72 роки ще вимушені підпрацьовувати (дозволено не більше 800 долл. в міс), тому у них така ж ситуація як у нас, єдина перевага - це страхова медицина і безкоштовні ліки. Вже усі знають, що добре отримувати там а тратити у нас, тільки уряди Австралії і Канади цього не дозволяють. Тому нам треба молитись не так за підняття пенсій, як за збереження цін!
володимир Показати IP 26 Лютого 2019 08:45
акт незалежності це не заслуга, а обов*язок. По задниці цьому котику надавати за все інше, що він зробив з Україною.
дима Показати IP 26 Лютого 2019 09:32
в окопи його хай закривае те що пр**рав
Борис Показати IP 26 Лютого 2019 09:51
Ну чому.При його правлінні,люди пішли з торбами по світу,приробили до них колеса і назвали в його честь "кравчучками".Заробив....
Анатоль Показати IP 26 Лютого 2019 11:35
А что уже закончились 30 серебренников? Так возьми патент на "кравчучку" - истинно народный транспорт.
Леонід Показати IP 26 Лютого 2019 11:40
Я також обурений розміром його пенсії - за три роки стажу в Україні заробив пише 18 000 грн пожиттєво!
марина.ільчук Показати IP 26 Лютого 2019 12:06
вам.леонид.наш.уважаемый..бывлщ.призедент.мало.18.000.тыс.а.что.говорит.за.тех.у.кого.пенсия.1.500Тыс.вам.ни.стыдно.леонид.макарович
Оптиміст Показати IP 26 Лютого 2019 13:49
Пенсія досить пристойна якщо прирівняти до інших його однолітків. Рева нещодавно коментував чому у нас такі малі пенсії у людей...
Яцык куля Показати IP 26 Лютого 2019 15:00
Мало ему 18000 надо забрать и дать 1500 чтоб хватало как всем!!!
Иван Показати IP 26 Лютого 2019 16:58
оформите ему пенсию в пять гривень
Влад Показати IP 26 Лютого 2019 16:58
Какой дурак вообще рассчитывает на государственную пенсию? Госпенсия - это путь в нищету. Пусть её получают Гройсман с Порошенко. А мне она не нужна. Я как-то и без них обойдусь.
Vlad Показати IP 26 Лютого 2019 16:59
На стільки напрацював стільки і платять.
Гена сухов Показати IP 26 Лютого 2019 22:08
Как по мне то как главному идиологу компартии много
Светлана Показати IP 27 Лютого 2019 08:44
Слышь,Прэзидент",а ты поживи на 1500 грн,как живут люди,которые для страны сделали не меньше,а,может,больше,чем ты!Совести хватило у гн*** распинаться!
Одессит Показати IP 27 Лютого 2019 08:47
У меня сосед, бывший генерал КГБ, а потом СБУ, получает 69 тысяч гон. Конечно, Кравчуку обидно...
Валентин Показати IP 27 Лютого 2019 09:57
Він має добрий приробіток у однієї кандидатки в президенти ,яку офіційно нахвалює та підтримує.
Дмитро Показати IP 27 Лютого 2019 10:49
Мінімальну пенсію всім депутатам і президентам, щоб були поближче до електорату!!!!!!!!!!!
василь Показати IP 27 Лютого 2019 11:59
А що ти зробив для України?Розвалив,розграбив з такими як сам,і хочеш пенсії більше?1500 тисячі і проживи
Василий Показати IP 27 Лютого 2019 17:28
Хочу,чтобы мы,пенсионеры ,сбросились по 1грн (12млн) кравчуку...каждый месяц,но верни страну,какую принял
Валентин до Василий Показати IP 14 Квітня 2019 19:24
Шановний Василь, Ви дуже помиляєтесь. В Україні пенсіонерів не більше 7 (семи) мільйонів, а не 12 млн., як Ви пишете. Мінсоцполітики "проколовся" і видав цифри по непрацюючих. Так ось непрацюючих пенсіонерів офіційно 5 800 000. Скільки працюючих - немає даних. Раніше називалось число приблизно 640 тисяч. Тобто, як не крути, а 5 млн. пенсіонерів не вистачає. Але пенсії їм нараховують. Тому і не хочуть проводити перепис населення України під різними приводами. Можливо я в чомусь і помиляюсь. Але це тому, що в мене недостатньо інформації.
Василь до Валентин Показати IP 16 Квітня 2019 12:14
Шановна, ви дійсно вважаете, що Пенсійний фонд, виплачуючи пенсії ПЕРСОНАЛЬНО кожній особі, яка має на неї право, не знає скільки пенсіонерів??? Не смішіть )))))))) 11,5 млн. пенсіонерів отримують пенсію. Якщо проводите якісь свої розрахунки, не лініться хоча би погуглити ))))))))))
петр Показати IP 27 Лютого 2019 18:47
я хочу ему предложить обменяться пенсиями- он мне свою. а я ему свою
валерий Показати IP 28 Лютого 2019 00:47
коменты читая..какие добрые "лучане"? вам то что он не угодил?ядерного оружие вам не оставил? так судя по состоянию уровня воровства в краине у,его сегодня и так бы не было как и денег за него,может и худший вариант был бы-всё сгорело. Вот нам,в Одессе они с кучмой наделали.Больше ручки кучмы конечно.Кравчук самый безвредный президент для страны,помните это
я до валерий Показати IP 8 Березня 2019 06:51
Та зовсім білий та пухнастий! Всі вони хапуги,здирники і злодюги!
Виктор до валерий Показати IP 16 Квітня 2019 12:17
По мне наоборот, один из худший. Отлично помню начало 90-х - бешенная инфляция, не успевали купить товар на полученные фантики, очень быстро обесценивались. Не представляю, как выжила моя семья....... Не дай бог такое еще.
Афоня Показати IP 28 Лютого 2019 09:28
Никакой пенсии вору, забрать то , что наворовал со звягильским.
Людмила Показати IP 28 Лютого 2019 16:52
І не соромно? Справедливість у всіх різна.і не треба себе хвалити,хай другі похвалять.Будьте скромніші.Леонід Макарович,радуйтеть життю і розміру сво\ї пенсії.Все могло бути набагато гірше.
Інженер Показати IP 28 Лютого 2019 17:16
На Кравчука виливають всі помиї... Петро в РАЗИ більше обібрали чи дали любим друзям обібрати народ! При Леоніду Макаровичу були ще Суди, ідеї, робота..... Та і він фору любому баризі дасть по розуму!
Zenon Показати IP 28 Лютого 2019 20:26
Молись до Бога,що не сидиш за гратами за те,що кинув нас і Україну у пропасть за час так званого свого "президентства", а не ставай у "позу". По дурості Украінці вибрали такого хитрого і нікчемного пройдисвіта в президенти, після чого ще довго будуть чухатись в потилицю і розбігатись по світах, як свого часу євреї.
Кравчуку Показати IP 28 Лютого 2019 20:56
За те, що ти злигався з тимошенко, пенсію в тебе треба взагалі відібрати!
Володимир до Кравчуку Показати IP 4 Березня 2019 18:21
Розму як у птаха дол***б.
Людмила Показати IP 1 Березня 2019 14:19
Яка в нього совість?. Там де була совість, там щось виросло і те застарілось.В нього пенсія мала, а на 1500 грн.с...а проживи.
гость Показати IP 2 Березня 2019 20:39
Ну 18000 это нормальная пенсия, на такую точно с голоду не умрет. Так что не }{yй ныть, Леонид Макарыч. У большинства в Украине нет зарплаты 18000, а вы на пенсию жалуетесь.
Дерсу Узала Показати IP 3 Березня 2019 10:28
Люди добрі. Із чого це ви такі розлючені? У товариша, пана Леоніда Макаровича заслуги перед Україною і її народом є не тільки президентські, а й світські, адже він ще в свої юні роки був славним звитяжцем в борні з комуністичним режимом, яке потім, цей режим і очолив, щоб розвалити. І це йому вдалося. То це несправедливо. 18 тисяч гривастих бомаг депутатських. А якже 30 серебром?
Олександр Показати IP 4 Березня 2019 14:06
Думаю грошей за проданий Чорноморський флот вистачить і йому і жітям. Не жебракує. А за те що зробив, його судити треба.
я до Олександр Показати IP 8 Березня 2019 06:56
ворон ворону ока не виклює і ніхто цих іродів ніколи не посадить і так по всій країні! А що робиться на місцевих владах!
Народ Показати IP 4 Березня 2019 15:27
Що це за пенсіі людям чи то президентам,чи то депутатам які ті всі роки починаючи з 1991 року тільки те і робили що розвалювали Украіну.Ім пенсія повинна бути не більша як у звичайного пенсіонера,тобто до чого довели украінський народ , чи то створили такі умови для людей які сьогодні на межі бідності і виживання(комунальні послуги у 2-3 рази вищі за зарплати та пенсіі,люди ідуть за кордон на заробітки щоб виживати, тому що іх загнали в боргові ями) і це все можна назвати геноцидом украінського народу в законі. Тобто що заробили те і майте. Моліться Богу що і те отримуете,тому що за розвал краіни,а це -договір який не став гарантіею безпеки краіни,коли відмовилися від ядерноі зброі,це розвал потужноі економіки-так звана приХватизація яка знищила заводи і фабрики,тому що в інших краінах приватизація була спрямована не на знищення ,а на розвиток і зростання економічного потенціалу краіни,за безробіття і зубожіння людей ,за війну в краіні де погинули молоді хлопці та невинні люди,можна було отримати ,не те що пенсіі у 18тисяч, а і............ пекло.
Анатолій Буднік Показати IP 5 Березня 2019 08:18
Кравчук за знищення ядерного потенціалу Україїни, авіації, бронетехніки отримав ВЕЛИКІ кошти, на які відкрив в Австрії свій персональний банк та купив один із островів. на мою думку, кравчука необхідно посадити на ДОВІЧНЕ УВ'ЯЗНЕННЯ, як зрадникаукраїнського народу
Валерій Показати IP 5 Березня 2019 18:55
Якщо на мене, то кравчук повинен сидіти за; Бласко - торговий флот куди подівся? Розвалив стару економіку, не побудувавши нову, при цому збудував маленьку хатинку собі в Альпах. Ядерна зброя необдумано відана за безцінь А зараз займаєця просто бла бла бла
Влад Показати IP 5 Березня 2019 23:19
Л. М. ви не зробили того, що мусили б зробить. Ви грались в демократію, пішовши на дострокові вибори. Ви багато правильного говорите державницького толку. То чому ви не взяли на себе відповідальність і не вивели країну в нове якісне життя, ви знали реалії посткомуняцкого стану країни. Самі не взяли на себе цей тягар. І Чорноволу не віддали владу. А зараз ми в ж...пі. І просрали 28 років, постійно деградуючи, вимираючи, виїзджаючи і покидаючи Україну, пахаючи на інші країни. Л. М. Я думаю коли в країні таке життя , ваш вклад є в такий стан , в якому є країна. Думаю що пенсія у вас дуже добра, зараз зарплати в 90% українців меньша, а у нас ще й діти є, яких треба вивчить, нагодувать, одягнуть. Я думаю при союзі у вас пенсія не була б більша. А ваші згадки за великі пенсії деяким слугам народу, я згоден з вами. Такого не повинно буть в бідній країні. Мусить буть привязка як при союзі мін і мах зарплат і пенсій. Щоб люди змогли жить , а не виживать, і туберкульозом не хворіть. А занебесні зарплати у керівника нафтогазу, укрзалізниці, укрпошти і др діячів країни не дали достойного життя народу . Душа болить що так бездарно пройшли 28 років.
Олексій до Влад Показати IP 6 Березня 2019 10:45
Вони не відчувають нашого болю
я до Олексій Показати IP 8 Березня 2019 07:07
Ви знаєте,сила ненависті народу до них все одно діє,не поможуть ніякі гроші,коли Богу набридне дивитись на їх "шалости".Кажуть,ікони є намолені,церкви,святі місця.А у нас ці злодії в законі так не сходять з уст народу,що обов"язково наступить їм " щастя"-не втечуть ,які б гроші не мали .
Олексій Показати IP 6 Березня 2019 10:51
Живи, як ми. І посміхайся то того що ти разів і розвалив
Нана Показати IP 7 Березня 2019 12:31
Осспадииии.... Ему уже помирать скоро, угомонитесь, человеки. Менять сейчас надо. Все в наших руках!
Валентин Показати IP 7 Березня 2019 14:24
Йому вже більше треба думати про духовне, а ніж про матеріальне.
Анатолій Показати IP 8 Березня 2019 16:35
А чому в тебе повинна бути неодмінно спеціальна пенсія? Звик до всього спеціального за радянської влади? Спецпайки, спецлікарні, спецобслуговування, спецсанаторії... 18 тисяч дуже забагато для того, хто пустив країну по рукам. Мій батько при тій країні отримував пенсію в розмірі середньої зарплати за останні 5 років і жив достойно поки ти не прийшов. Твоя ціна сьогодні- 1497 грн, а не 18 тисяч.
Юрко Крук Показати IP 12 Березня 2019 21:39
Хатинку у Австрії продай, дивись і на життя вистачить. Флюгери хренов...
Микола Показати IP 13 Березня 2019 18:26
А що Кравчук зробив для України? Йому мало пенсії в 18 тис. грн! Це за його часів українці "кравчучками" піднімали економіку поляків. Стид! Я б йому і одну гривню не дав!!!
Громадянин Показати IP 13 Березня 2019 20:48
тож оформив би патент на чудовий пристрій - "кравчучку". або оформив би торгову марку сигарет - "СК", тобто "смерть кравчуку" і жив би на ці гроші. самий гірший президент. в жодній країні світу не називали імям президента супутник жебраків! Це велика честь, вище за пенсію!
Укра Показати IP 21 Березня 2019 22:38
У Арабських Еміратах кожний громадянин щодня читає подячну молитву першому шейху Зайду, що очолив країну та заклав той наріжний камінь в розвиток країни та справедливій долі від корисних копалин для усих членів суспільства і навіть майбутнім новонародженим. Кравчуку не хватило ні розуму ні не було у нього жертвенної любови до України і українців щоб передати булаву більш достойним, які за Україну гнили по совєцьким тюрмам. Сьогодні ДУСЯ так же безоплатно його спец обслуговує плюс до цієї маленької пенсії, що платить йому пенсійний фонд і все ще мало? Ну ясно, що це не рівняється з накраденим, ой вибачаюсь, прихватизованим Кучмою, тому з усих дірок пре.
Сергій Показати IP 22 Березня 2019 15:42
Пенсія - 18 тис. Це дійсно ганьба ! Довічний цугундер - як мінімум , в самий раз.
Марина Показати IP 28 Березня 2019 05:09
Та тебе роз*****и треба, гівнюк товсто**акий! А не пенсію у 18 тисяч виплачувати!
Олег Кац Показати IP 4 Квітня 2019 22:18
Та Ви шо, Леонід Макарович, ми теж невдоволені, йо-мойо. Раджу здавати в оренду хатиночку на Женевськім озері, допомагає. Тіки не забудьте податочок платити, бо аби шо
сергей Показати IP 6 Квітня 2019 11:02
коментар було видалено
ФЛЕКСИЙ Показати IP 15 Квітня 2019 07:07
КРАВЧУК ПАРТИЙНЫЕ РАБОТНИКИ ЭТО БЛАЖ НАРОДА НИ ЧЁМНЫЙ АППАРАТ,РОЗВАЛЕВАТЬ НАЧАЛ УКРАИНУ ВЫ ПЕРВЫЙ,НАРОД ОБОБРАЛИ ДО НИТКИ,ЭКОНОМИКУ РАЗВАЛИЛИ,ПРИВАТИЗИРОВАЛИ ВСЕ ЗАВОДЫ ЗА КОПЕЙКИ,ПЕНСИИ ВАМ МАЛО ИДИТЕ ПОДМЕТАТЬ УЛИЦЫ КАК ВЕС НАРОД .ТО УЛИЦЫ МЕТЁТ ТО В ПОМОЙКАХ РОЕТСЯ,ВОТ ТАК ЖИВЕТ ВАШ ДОБЛЕСТНЫЙ НАРОД.ВЫ ГОРДЫЙ ЗА НЕГО ВАМ НЕ СТЫДНО СОВЕСТЬ НЕ МУЧАЕТ,ПОЗОР КОММУНИСТАМ ПЕРЕВОПЛОТИСТАМ,КОТОРЫЕ СТАЛИ ДЕМОКРАТАМИ И ОКСЕЛЕРАТАМИ.
Олег Показати IP 15 Квітня 2019 11:58
Мне вот интересно - сколько Кравчуку дали денег за то что отдал 3-ий в мире ядерный потенциал? Неужели такие деньги можно потратить? Ведь ясно и ежу, что сегодня была бы совсем другая политико-экономическая ситуация в нашей стране! В Китае, да и в США пожалуй, дали бы смертную казнь за измену Родине, а не пенсию в 18 тыс. грн.! А то что пенсия бывшего Президента ниже чем какому-то судье - ну это бред - я с этим полностью согласен!
Михаил Показати IP 16 Квітня 2019 09:39
Кравчуку положана пенсия в 5 тысяч за таку роботу як вин зробыв народ обикрав з зберкныжкамы.
Игорь Показати IP 16 Квітня 2019 11:58
А надо было реальные реформы в 1991-м начинать, а не словоблудием коммуняцким заниматься. Лех Валенса и Вацлав Гавел их начали, и где теперь Польша и Чехия? И какие теперь там пенсии?Про бешенную инфляцию, дерибан приватизации, раздел ЧФ, ядерный статус молчу. За полгода-год умудриться опустить страну в такой омут. Не дай Бог!
Валерій Показати IP 17 Квітня 2019 10:22
як мені його шкода, хай зайде до мене - я дам їсти, в мене пенсія 1500
Простошок Показати IP 17 Квітня 2019 16:34
Пан Кравчук, простите за мой французский: " а вы там не опупели случайно?" Большая часть пенсионеров, со стажем 30-40 лет получает пенсию 1500 грн. А труд у них тоже был не из легких. Грабили в кресле, хочется и дальше продолжать грабить. Как вы достали все, бывшие и нынешние у корыта. Отползайте уже.
Стeпан Показати IP 23 Квітня 2019 22:31
за що пeнсія ,мало награбив поц.
Ярослав Показати IP 24 Квітня 2019 23:39
Леоніде Макаровичу! Ви зробили багато для України (при тому не забувши і себе---не забуду Ваших слів, коли згадали Вам про "Бласко" , де, як стверджували, Ви заробили 30 млн "вічнозелених"---я цього не стверджую, бо не маю ніяких доказів, крім слів журналістів, та й давно це було)Мене обурили Ваші слова про те " ...яким це атлетом треба буть, щоб підняти ці чемодани з доларами!..."---і це в країні, де добра половина народу знала----що не треба "підривати " своє здоров"я тягарем готівки---дали б ці кошти цим людям , і вони б їх отримали десь "за бугром" в любій офшорній зоні. І не треба так сильно обурюватися пенсією у 18 тисяч гривень (+ пільги НА ВСЕ на все життя від держави), а поспівчувати тим бідним пенсіонерам які отримують у 10 разів меншу пенсію без пільг, пропрацювавши все життя за трудодні і не маючи змоги лікуватися в Феофаніях, санаторіях урядових та ін. А пенсії в 100-200 тисяч... Думаю, що ці люди могли б вільно відмовитися від них---бо щоб заробити такі пенсії вони мали такі з/плати, що діти-внуки їхні ходити мають в золоті, та жадоба наживи невмируща!!!
олег Показати IP 27 Квітня 2019 21:52
бреше, пес! Ющер отримує 150 чи якось так тисяч гривень-і ще чмо комуністичне з хатинкою в Швейцарії-не менше. От козли ! все їм мало...
Рядовий громадянин Показати IP 28 Квітня 2019 15:05
Нi один з них не викликає поваги, від Кравчука - до Порошенка включно. Запроданці. Красна ціна їм - ламаний мідяк.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2019 23:32
- Міняю свою допомогу 1500 грн. ліквідатору замість пенсії на злиденну пенсію Кравчука. :-)
Василий Показати IP 1 Травня 2019 16:20
Да он уже столько накрал,что может обеспечить и своих правнуко.
Елена Показати IP 2 Травня 2019 10:50
А пенсии в размере 1.500 , на которы существуют люди с высшим образованием , проРАБотавшие по 30 лет на благо Украины его меньше возмущают ?!
Иван Показати IP 2 Травня 2019 14:37
Леонид Макарович - хитрый лис с хорощим нюхом! Он всегда ориентировался не на своё твёрдое мнение, а на складывающуюся ситуацию, легко своё мнение меняя. Он не дал твёрдый отпор ГКЧПистам, а именно генералу Вареникову в августе 1991 г., он, чтобы принять решение как действовать в сложившейся ситуации народного подъёма в 1991 г. одевщись в спотривный костюм проехал по стране, увидел и поддержал то, с чем боролся ранее. Он легко отказался от ядерного потенциала (просрал его!), когда нужно было очень сильно и долго поторговаться и, если уж сдавать, то взять за это сполна всё и разу, а не подписывать какие-то обещания, на выполнения которых Украина кже никак не могла повлиять, тем более с такими "партнёрами" как Россия и Британия. Он не принял концепцию экономического строительства для новой Украины, не провёл люстрацию власти (обязательное условие, которое было поведено во всех странах после "бархатных революций"), а занимался популистскими разговорами о свободе и демократии, когда коммунистское большинство в парламенте поддерживало развал и грабеж страны, наживаясь на гиперифляции. Он поддержал уголовника Януковича, мотивируя тем, что он "довів свою спроможність" в противовес мнения честных украинцев в 2004 г. Позже он выступил против ПР. Т.е. он постоянно лавирует, не имеет твёрдой концепсии, сейчас говорит одно, а завтра может говорить совсем другое. Вот и с пенсией он выразился, не подумав о народе, а лишь сравнил себя с превилигированными бомзами. Думаю, что прочитав эти отзывы, он быстро изменит свой тон...
Шурик Показати IP 3 Травня 2019 09:21
С таким то счастьем ещё и пенсия? Надо чтобы все бывшие платили по 1 млн в день
Іван Показати IP 3 Травня 2019 13:32
Ти знищив всю атомну могутність України. За таке судити треба а не пенсію підвищувати
Gennadii Показати IP 3 Травня 2019 15:27
Якщо пан Кравчук обурений своєю пенсією у 18000 тис.грн., то я прямо тепер, БЕЗ ОБУРЕННЯ, обміняюсь із ним своєю у - 1497!!! Ну що, поїхали? Я ГОТОВИЙ, чи СЛАБО???
Олексій Показати IP 7 Травня 2019 10:20
Бачите як Кравчук згадав про справедливість . А справедливо , що українці які біля станка відстояли по 30-40 років отримують пенсію 1500 грн? За всю наші історію незалежності не було президента, які б хоч щось для держави зробили і якими можна було б гордитися. Всі до одного загрузли в корупції і обкрадання людей і держави. За їх діяльність їх судити треба за розкрадання чорноморського флоту, розграбування заводів і фабрик та армії. Хто здав атомну зброю за даром не пан Кравчук з Кучмою? Живуть в Конче заспі на державних дачах , які привласнили вже з прислугою і хочуть великої пенсії. За які заслуги подавіться як народ живе. До чого ви державу довели. Подивіться як треба управляти хоча б на Білорусь де президент працює на державу. А за вас мені соромно як громадянину цієї держави, за вашу жадібність, молочність, та низький інтелект.
СССР Показати IP 7 Травня 2019 10:24
В тюрьму его на полное государственное обеспечение вместе с Горбачевым.
Афокл до СССР Показати IP 16 Травня 2019 07:44
Согласен
Володимир Показати IP 9 Травня 2019 13:57
Сідий виродок забув як він зробив із самих працьовитих українців неімущих. Ввів фантики, гроші заморозив(ті що люди тримали в ощад банках) а потім їх не вернув.А своїм комунякам, комсомольцям, силовикам роздав великі кредити, які потім із-за інфляції верталися маленькою часткою кредитної суми.А тепер ця тварюка згадала про справедливість
Віталій Показати IP 9 Травня 2019 15:06
Мабудь, на утримання псарні не вистачає. Маразм чистої води. Не звертайте уваги, це вже хвора людина. Хай дружить з юлькою, і не лізе до Криму та в політику. Він в такому віці, що йому можна все пробачити. Його час пройшов, а він так нічого й не зрозумів.
Надія Показати IP 11 Травня 2019 19:58
А як ми обурені своїми пенсіями, Кравчук навіть таких слів не чув!
Микола Показати IP 13 Травня 2019 09:54
Коли він прочитає всі коменти , він зрозуміє , в яку халепу попав. В такому віці нічого ввже самому не треба----тільки свої гризуть ----бач в них все---в тебе ---нічого.
Воля Показати IP 14 Травня 2019 09:56
мої батьки отримують минімалку 4200 за квартиру платять 3500 і на 700 грн і якось виживают а ти чим кращий і за шо тобі 18000 позор вам ви гривню поставили на коліна. це результат вашої роботи
Анонім Показати IP 14 Травня 2019 13:23
Коли є ви вже наїстеся?! Сволота... 18000 гривень в місяць мало. А 860 грн в місяць на дитину як вам?! Бридко навіть читати таке...
Микола із Одеси Показати IP 15 Травня 2019 22:23
Щоб ви знали, у нас був один із великіх морських флотів миру. Він бізувався в Одесі. За 1-2 роки Кравчук його распродав. Багато одеських чоловиків - мореманов. лишилися роботи. Зараз вони роблять на чужеземців.і клянуть Кравчука, як тіки можна. Йому не пенсію збільшувати , а збільшити роки відсідки у в'язниці.
Afokl Показати IP 16 Травня 2019 07:39
Лицемер! Дал добро на создание трастовых компаний! Пострадало много пенсионеров Хитёр жаден на лице печать..Резко поверивший в бога после развала союза-комуняка.
Demon Показати IP 16 Травня 2019 21:26
Дать минималку и кравчучку в зубы.
Петя Показати IP 17 Травня 2019 22:20
Кравчучкою тобі по хребтині , треба дати !!!
Макс Показати IP 18 Травня 2019 10:36
В беднейшей стране Европы многие мечтают о з/п в 18т, а этот недоволен пенсией? Думаю это более чем достойная пенсия для него! Вопрос лишь в том, почему у других больше? Возможно, если всех бывших казнокрадов урезать до 20т, то у остальных пенсионеров пенсия увеличится в 2 раза? П.с. Еще мне интересно почему на госпредприятиях платится з/п по миллиону в месяц? Мы что самые богатые? И почему канцлер Германии не имеет з/п в миллион или десять?
Сергій Показати IP 21 Травня 2019 05:39
Пенсії повинні бути у всіх однакові, але з урахуванням, пропопційним стажу). Чому? Бо держпенсії-це СОЛІДАРНА система.
Ярослав до Сергій Показати IP 21 Травня 2019 13:09
Абсолютно згідний з Сергієм-пенсії повинні бути однакові,а мав більшу зарплату протягом життя - відкладай собі на старість,а не прос...рай.А то виходить-хто краще жив,бо мав високу зарплату,той краще живе-бо має високу пенсію.Абсурд.
Ярослав Показати IP 21 Травня 2019 13:04
Хоч би посоромився.Ти що зробив для нормального життя українців?Так,незалежність при ньому отримала Україна.Але це хіба тільки його заслуга?І хто скористався цією незалежністю в першу чергу?Комуняки колишні і хто був до них ближче.Народ пролетів,як фанера над Парижем і тепер має1500 грн.пенсії.А цьому мало.Та його треба в тюрму посадити за здачу ядерного озброєння і за те,що в Криму залишив російський флот.Якби не ці дві його основні помилки,Україна не була б в такій дупі,як зараз.А він ще пенсію вищу хоче.наглота.
Ваня Показати IP 22 Травня 2019 10:49
ДАТЬ ЕМУ ПЕНСИЮ ПРОСТОГО ПЕНСИОНЕРА или вообще лишить ее ! !!! Довел со своей кодлой страну до нищеты !!!
Сергей Показати IP 23 Травня 2019 13:24
А моя мама получает 3170 грн, но в отличии от тебя-гниды всю жизнь вкалывала на таких как ты живущих в замках в конче-заспе.......
Sergey Показати IP 23 Травня 2019 13:35
Начиная с тебя и кончая последним президентом, вас надо все садить по жизненно. Ты начал разворовывать и грабить страну, а за тобой и остальные. Я обвиняю всех президентов в ограблении и разрушении страны. И первый ты украл у народа деньги, и ещё хочешь пенсию. А как отработать больше 50 лет стажа и получать минимальную пенсию, даже не прожиточный минимум. Вас всех надо выдать, за ограбление народа и уничтожение страны.
Ангелина Показати IP 26 Травня 2019 01:40
Нiчого собi пенсiя у 18 тисяч гривень!!! Дай Бог кожному мати таку пенсiю!!! Кравчук ще жалiеться краше б народ пожалiв яркий всiх вас дормоiiдiв терпiв!!!
Владимир Иванович Показати IP 26 Травня 2019 10:12
Я, призывался в 1963 году и уволился в 1990 году. При Вашем правлении, Я, подполковник в отставке, 27 календарных лет, 32 года выслуги получал пенсию копеечную, дважды платил юристам за восстановление справедливости, сейчас 5 тысяч. По имейте совесть. Я видел ваши причалы и суда, автозаправки, рекламу на центральном стадионе Киева. Будьте здоровы бывший президент Украины.