USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України

24 Червня 2022 17:12
За отриманими даними, РФ спробує втягнути Білорусь у воєнний конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об'єктів та цивільного населення.

Для цього, як повідомляє Головне управління розвідки, в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їхнього складу входять кадрові співробітники головного розвідувального управління РФ і найманці з приватних військових компаній, контрольованих Пригожиним і Шойгу.

Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі. Тобто буде використано сценарій, аналогічний до застосованого в Росії під час розпалювання війни у Чечні. Тоді спецслужби РФ організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних «чеченських бойовиків».

Російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об'єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

Це, на думку кремлівських кураторів «спецоперації», створить для Лукашенка так званий казуc беллі. Тобто формальний привід для розв’язування війни. Вони вважають, що в цьому випадку у самопроголошеного «президента» Білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні.

Маючи цю інформацію, офіцери Білоруської армії розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus