Кулінари з Європи приїдуть на фестиваль їжі у Луцьк
Понад 30 закладів харчування з України та з-за кордону подали заявки на участь у третьому гастрономічному фестивалі «LutskFoodFest».
Про це повідомляють організатори дійства.
Наразі заявки на участь у фестивалі подали 35 представників різних міст України. Окрім Луцька, свою продукцію хочуть представити заклади Києва, Львова, Рівного. Окрім того, почастувати лучан своїми стравами хоче потенційний учасник з Угорщини.
Реєстрація буде закрита за три тижні до фестивалю. З-поміж усіх заявок оргкомітет відбере 23 учасники, які, власне, і представлять свої страви у замку Любарта.
Однією з «фішок» третього «LutskFoodFest» стане формат «MadeinUkraine». Виробники оригінальної продукції з різних куточків України не тільки частуватимуть гостей фестивалю, але й продаватимуть свої смаколики, які відвідувачі зможуть взяти додому. Так, у замок приїдуть виробники сирів, в’ялених помідорів тощо. Географія цієї категорії учасників теж широка: Київ, Ужгород, Харків та інші міста.
Загалом же організатори обіцяють здивувати не тільки стравами (а це фаст-фуд, «кондитерка», українська, східна та інша кухня), але й цікавим форматом подачі.
Лучан та гостей міста чекають 14 та 15 травня у замку Любарта. Вартість входу на фестиваль – 15 гривень.
Нагадаємо, в Луцьку минулого літа відбувся дводенний фестиваль «LutskFoodFest». Ті, хто приходили на перший фестиваль у травні, і побували на другому, змогли відчути різницю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють організатори дійства.
Наразі заявки на участь у фестивалі подали 35 представників різних міст України. Окрім Луцька, свою продукцію хочуть представити заклади Києва, Львова, Рівного. Окрім того, почастувати лучан своїми стравами хоче потенційний учасник з Угорщини.
Реєстрація буде закрита за три тижні до фестивалю. З-поміж усіх заявок оргкомітет відбере 23 учасники, які, власне, і представлять свої страви у замку Любарта.
Однією з «фішок» третього «LutskFoodFest» стане формат «MadeinUkraine». Виробники оригінальної продукції з різних куточків України не тільки частуватимуть гостей фестивалю, але й продаватимуть свої смаколики, які відвідувачі зможуть взяти додому. Так, у замок приїдуть виробники сирів, в’ялених помідорів тощо. Географія цієї категорії учасників теж широка: Київ, Ужгород, Харків та інші міста.
Загалом же організатори обіцяють здивувати не тільки стравами (а це фаст-фуд, «кондитерка», українська, східна та інша кухня), але й цікавим форматом подачі.
Лучан та гостей міста чекають 14 та 15 травня у замку Любарта. Вартість входу на фестиваль – 15 гривень.
Нагадаємо, в Луцьку минулого літа відбувся дводенний фестиваль «LutskFoodFest». Ті, хто приходили на перший фестиваль у травні, і побували на другому, змогли відчути різницю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
речник
Показати IP
14 Квітня 2016 05:58
Чув чув приїдуть "брати" з Тамбова вчити готувати їх національну страву - Щі з гнилої капусти.і обуха
полішук
Показати IP
14 Квітня 2016 06:48
А беляші будуть?
бувший
Показати IP
14 Квітня 2016 09:03
знову організатори та заповідник будуть гроші за вхід в замок класти собі в кишеню. На що дивляться правоохоронні органи.
Яна
Показати IP
14 Квітня 2016 09:22
А це нічого,,що у Луцьку на літній період заборонено торгівлю м’ясною і молочною продукцією, де торгові місця не обладнані холодильними камерами?Цікаво,де організатори знайдуть у замку Любарта стільки точок підключення для виробників,якщо там і самому замку іноді не хватає електрики для власних потреб:)Якби наша мерія і контролюючі органи хоча б іноді цікавилися питаннями дотримання власних розпоряджень і виконували закони України то в замку б жодного гастрономічного "свята" ніколи не було.Але колись і в нас прийде час,коли почнуть виконуватись закони України і тоді я думаю про ці фуд-фести ще з нашої влади спитають...
фуд фест
Показати IP
14 Квітня 2016 12:08
за один день фестивалю директор заповідника Рудецький кладе собі в кишеню 40-50 тис грн..Трошки відстьогує управлінню культури щоб його прикривали. Кругом війна розруха безгрошівя, нема за що комуналку заплатити, а їм давай фестивалі. щоб більше хапнути
Одесит
Показати IP
17 Квітня 2016 12:28
У Києві дуже вразили одесити: кухнею і подачею! Вони можуть стати окрасою заходу
В Аргентині встановили 26-метровий пам'ятник Мессі
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
29 червня: свята, події, факти. Міжнародний день тропіків, день народження Олени Пчілки
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Смерть командира військової частини: поліція відкрила справу про вбивство
28 Червня 2026 23:31
28 Червня 2026 23:31
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
28 Червня 2026 23:02
28 Червня 2026 23:02
Сільраду на Волині зобов’язали виготовити документи на ділянку під сміттєзвалищем
28 Червня 2026 22:33
28 Червня 2026 22:33
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
28 Червня 2026 22:05
28 Червня 2026 22:05
Журналіста з Луцька нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня
28 Червня 2026 21:36
28 Червня 2026 21:36
Ректору ЛНТУ присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
28 Червня 2026 21:08
28 Червня 2026 21:08
На війні загинув чемпіон Європи з пауерліфтингу з Луцька Михайло Малкуш
28 Червня 2026 20:40
28 Червня 2026 20:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.