USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - перший день фестивалю вуличної їжі. ОНОВЛЕНО

3 Травня 2015 15:00
У Луцьку розпочався перший день фестивалю вуличної їжі «LutskFoodFest». Охочих взяти участь у дійстві - дійсно тьма!

Так, новий фестиваль у Луцьку зібрав близько 20 кулінарів, які наввипередки дивують учасників фесту оригінальними стравами в древньому замку.

LutskFoodFest - перший гастрономічний фестиваль вуличної їжі в Луцьку об`єднав у стінах замку представників ресторанів, кафе, кондитерських, піцерій нашого міста і не тільки. Однак найбільше серед гостей фестивалю - волинян, які мають на меті гарно провести травневі свята та випробувати новий формат відпочинку.

Тож сьогодні, 3 травня, на території Луцького замку кожен із відвідувачів зміг обрати собі насолоду для шлунка та душі на власний смак. Гості заходу змогли посмакувати традиційними стравами різних країн світу, зокрема Польщі та Індії, а також й українська кухня.

Найменшенькі із задоволенням підставляли власні личка для веселого боді-арту. Дорослі ж, вдосталь перекусивши, охоче відпочивали на запашному сіні та фотографувалися.
Для любителів міцніших за градусом напоїв організатори фестивалю приготували пунш, медовуху та інші «смачні рідини», а також кальян.
Утім, окрім поїдання смаколиків на учасників фесту чекає ще дуже багато чого цікавого, зокрема розіграші подарунків, виступи рок-гуртів, барабанне шоу та сімейні флеш-моби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
свідок Показати IP 3 Травня 2015 15:28
І де тут вулична їжа?:) Одні фейси, реклама ковбас, а вуличної їжі немає!!!
Наталія Показати IP 3 Травня 2015 15:40
Перший млинець вийшов не зовсім вдалим, але, можливо, наступні фестивалі будуть більш схожі на ті, що дійсно презентують Вуличну Їжу. А тут головне, щоб все прибрали.
і я там був... до Наталія Показати IP 3 Травня 2015 15:47
коментар було видалено
Я там не був, до і я там був... Показати IP 3 Травня 2015 15:51
але якби був, фотографу руки повідривав би.
вмерти й не жити Показати IP 3 Травня 2015 15:43
Вік прожив, а досі не знав, що кальян теж належить до міцних напоїв. Це від кальяну чи від напоїв автору так памороки забило?
Анонім до вмерти й не жити Показати IP 4 Травня 2015 00:41
Под рюмочку кальян весьма забавная штука. Ведь и то и то - наркотики. Так что, если есть что возразить, то попробуй сам сформулировать критикуемую тобой изложенную в статье мысль своими словами. PS. Ерничание твое вполне понятно и, мягко говоря, приемлемо, но ...
Інна Показати IP 3 Травня 2015 15:50
Марка "сопліца"-генеральний спонсор цього дійства належить до компанії "Русский стандарт" .В той день коли загинув Лучанин, герой-доброволець, відбувається ця акція, замість трауру люди спонсорують убивць.
ого Показати IP 3 Травня 2015 16:36
в анонсах писали, що організаторами фесту є відділ молоді мерії .оце я розумію виховують молодь...алкофест з російською водярою . куди дивиться Романюк?
кася до ого Показати IP 3 Травня 2015 17:33
люди, вам не вгодиш. інколи необхідно відпочивати. гарне свято організували. і до чого тут Романюк? Знов його сюди привязуєте.
ось вам Показати IP 3 Травня 2015 16:40
Інтуїція не підвела... Добре що не пішов..
Дмитро Показати IP 3 Травня 2015 16:41
Zubrowka, Absolwent и Soplica це "русский стандарт"
Догану чиновникам за Показати IP 3 Травня 2015 16:59
в той час, як наших героїв вбивають, чинуші міської ради Луцька дозволяють піаритись в замку російській горілці. Я вже мовчу про те, що на заході є діти, а поруч з ними розпивають алкоголь
Анонім до Догану чиновникам за Показати IP 3 Травня 2015 22:28
Підтримую в нас вже з дітьми можна горілку пити колись це не було дозволено
рома Показати IP 3 Травня 2015 17:15
сидять калян курять.
Зацікавила Показати IP 3 Травня 2015 17:22
Скажіть,будь-ласка, як звати цю рудоволосу дівчинку з фарбами на фото №8 зверху? Сподобалась))
калян до Зацікавила Показати IP 3 Травня 2015 18:08
якась 100501 школярка, підніми дупу з крісла і вийди на двір, там таких гуляє - хоч неводом лови
Зацікавила до калян Показати IP 3 Травня 2015 18:15
А мені гарнееенька! Таке сонечко! Напевно оченятка в неї класні...))
нуу до Зацікавила Показати IP 3 Травня 2015 23:05
коментар було видалено
мішка Показати IP 3 Травня 2015 18:07
тітка смажить ковбаски на пательні, що на газовій плиті, панове я вдома теж так вмію). Вудка, кальяни, сіно, ковбаса....все змішалось в купу, люли, коні.... Це фест вуличної їжі, а якась базарна закусочна. Організаторам - фе, катніться у льівів, повчіться і досвіду візьміть.
3 Показати IP 3 Травня 2015 18:17
алкогольна популяризація в замку? це щось нове)))
Анатолій Показати IP 3 Травня 2015 19:22
Октовбефест в німечині некращий. Перший раз в Луцьку непогана спроба , не все ідеально але атмосфера святкова. Мені сподобалось.
Вадим гурт "Travelin Показати IP 4 Травня 2015 08:36
Грали в "Майдані" і на фесті. Прекрасне місто, красиві люди! Чудовий фестиваль, чудова святкова атмосфера! Людей значно більше ніж очікували організатори! Тому, хто ще не відвідав цей захід дуже рекомендую! Луцьк, ми обовязково зустрінемось ще! Дякуємо!
Вадим гурт "Travelin Показати IP 4 Травня 2015 08:49
совісті кацапській, братья українською пишеться браТТя. Доречі грали безкоштовно.
Керол Показати IP 4 Травня 2015 10:50
В нас будь-яке свято можна назвати фестивалем вуличної їжі. Пам"ятаю ніч у Луцькому Замку і чергу на дві години за шашликом))) Тут хоть таких черг не було, все в межах пів години) А взагалі-то добре хоть щось організовується, все ж цікавіше, ніж просто по праку бродити.
волинська жаба Показати IP 4 Травня 2015 13:16
сама велика.нажерлись ковбаси на дурняк та ср*ть
Яна Показати IP 4 Травня 2015 14:28
Вдумайтесь!Фестиваль вуличної їжі проходить у родовому замку Волинських князів.Генеральній спонсор - горілка:)Нагадаю,за законами України заборонено використовувати алкоголь та його рекламу в місцях перебування дітей.Може наша міська рада не знає законів України?Чи вона в нас на ті закони вже давно наплювала?Пане мер,підіть кальяну покуріть з вашими заступниками на тому фесті,бо скоро наш замок признаний культурною спадщиною України завдячуючи вашим старанням перетвориться на харчевню ваших друзів.
подруга солдата Показати IP 4 Травня 2015 14:29
а другий день???що там сьогодні? наїлися?