USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.90

Курка з сюрпризом: у «Там Тамі» продають філе з мухою

6 Травня 2018 09:56
Неприємний сюрприз виявили покупці у продуктовому відділі луцького гіпермаркету «Там Там».

Так, у курячому філе знайшли неживу муху.

Фото «знахідки» 5 травня опублікував у Фейсбуці Олександр Омельчук.

Як зазначають у коментарях, «таке бувало, і не раз».

Зі слів Олександра Омельчука, він поінформував продавчиню, яка і зняла муху з курячого філе.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
БОС Показати IP 6 Травня 2018 10:00
З мухою смачніше і дорожче
Анонім до БОС Показати IP 6 Травня 2018 13:34
Єдине натуральне м'ясо...
дідо Показати IP 6 Травня 2018 10:35
Ми живемо у світі,де літають мухи,жуки повзають червяки. Хіба це рівень депутата фоткати мухи? таке враження,що у нього дома не залітають мухи.
Микола Показати IP 6 Травня 2018 12:44
Для «там там» це звична практика, огидно
Анонім Показати IP 6 Травня 2018 13:23
М-да, это, конечно, новость сурьезная! Вот, настоящий патриот-борец- с мухами-и-за-чистоту, не поленился, сфоткал, журналистам сообщил. Будьте бдительны, сограждане! Враг не пройдет! Столько манипуляций совершил. Герой! Что за мода - совершить бурю в тазике и давай гудеть: фейсбук, вайбер, телеграм. С ума сходят потихоньку. К грязи надо быть нетерпимым во всяком её проявлении, особенно к грязи нравственной, душевной. А-то из рядового события сделали провинциальные страсти-мордасти.
марія до Анонім Показати IP 6 Травня 2018 14:04
Мабуть ви іншої думки були б, коли такий продукт виявився у вашій корзині. Отруєнь немало, і через неуважність теж. А працівникам все таки треба дотримуватись вимог санітарії, а то із мухами , і з несвіжим запахом. Чи для свого столу теж такі продукти купують. Впевнена, що ні.
Лучани Показати IP 6 Травня 2018 13:56
На старому базарі можна цілий фотоальбом зробити.
Анонім до Лучани Показати IP 6 Травня 2018 15:26
"Лучани" відповісиш за свої слова?Балабол,так ти один чи тебе багато,бо"лучани"це якби багато,якщо ти один,то ти хворий,манія.В твоїй голові мухи літають з метеликами і тобі здається що тебе багато,тому і пишеш"лучани"))))
Анонім Показати IP 6 Травня 2018 14:16
"...Там Там.Щойно")))) типу свіжа муха?А що він продукти не миє?Знав би скільки там мікробів,чому він мікроскоп не взяв?Муху фотографувати і викладувати,це вже не в мусі справа,а в його хворобі.