USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

Кидаються на авто і людей: лучани нарікають на зграю собак у центрі

10 Квітня 2020 20:12
У центрі міста Луцька – у дворах на проспекті Волі – з’явилася зграя безпритульних собак, які кидаються на автомобілі й перехожих.

Про проблему повідомив Віктор Шутовський на платформі «Відкрите місто».

Чоловік зауважив, що нещодавно в центрі, зокрема й у дворі на проспекті Волі, 29, з’явилася зграя безпритульних собак, яких раніше там не помічали.

Пси не стерилізовані, адже не мають відповідних позначок на вухах.

«Собаки кидаються на автомобілі й перехожих. Можуть знаходитись на території двору та поза ним – від вулиці Сенатора до вулиці Вавилова», – вказав лучанин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанка Показати IP 10 Квітня 2020 20:43
Нещодавно писали, що ГО "Порятунок чотирилапих" проводила відлов собак у Рожищах. Совпадєніє? А на Волі і в районі ЦУМа того добра вистачає, і в дворах поблизу. І такі величезні, як кабани. І всім наплювати. Дожилися. І так зарази вистачає, то ще й блохастих глистоносів ніхто не відловлює.
мдя до лучанка Показати IP 10 Квітня 2020 21:23
Просто погодуйте нещасного "глистоноса" і можливо ваш рівень жовчі прийде у норму
Анонім до мдя Показати IP 11 Квітня 2020 00:57
Краще заберіть їх собі додому і всім стане краще.
Малайка до лучанка Показати IP 11 Квітня 2020 00:29
Гіршої зарази, як жовчні люди, годі знайти. Тут справа не в собаках, а в тараканах в голові. Будьте всі добрішими й тоді ніякий коронавірус не причепиться. Всі болячки й інші нещастя лише наслідки людських вчинків, бо що люди сіють, то те й жнуть! З беладонни пшениця не виросте!!! Створіть притулки для собак, як це робиться в усіх цивілізованих країнах, тоді й проблем з безпритульними псами не буде!
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2020 22:31
Для чого їх постійно годують продавці магазину Тростянці (біля 24 школи)? Ціла зграя. Жах. Ніхто з керівництва магазину не реагує!!!
Лу Ча Нин до Лучанка Показати IP 13 Квітня 2020 00:29
Підгодовують бо з худої собаки багато ковбаси не зробиш! Там все продумано!
Борис Показати IP 11 Квітня 2020 07:28
Навпроти Кравчука 9,собаки не дають спати другий рік,де ваша Ласка, довго вони гавкати не будуть!! Голосуєм :воздушка чи гачки.
Лучанка також Показати IP 11 Квітня 2020 07:46
А для чого таких як ви земля носить? Невже вона без такого ге зможе обійтися?
олег Показати IP 11 Квітня 2020 09:36
Хай би ті собаколюби позабирали їх додому а то мяко кажучи трандіти про мораль вони люблять а гівно за своєю собакою прибрати не хочуть о це і є моральне уродство.
Василь Показати IP 11 Квітня 2020 14:27
Місто для людей чи для собак??Якщо для людей-то проблему потрібно вирішувати-а то скоро комусь і щось можуть відгризти.Жаліємо собак-а свиней чого не жаліємо?? Вони що,не друзі людини?Чи сало смачне?Як тут з гуманізмом?? Якщо собаки-то чого не вівці,гуси,кури і всяка всячина??
Анонім до Василь Показати IP 12 Квітня 2020 21:18
Гуманізм це взагалі уявлення, що ставить людину, людське життя та добробут на перші місця, тому гуманізм до собак - для собак дуже і дуже шкідливий.