USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Киянин спростував причетність до смертельної стрілянини у Луцьку

8 Листопада 2018 12:11
Киянин Армен Арутюнян, якого в ЗМІ називали ймовірним причетним до стрілянини на автомийці у Луцьку, спростував будь-який зв’язок з цією справою.

Про це він повідомив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Чоловік довгий час проживає в Україні та займається бізнесом в Києві. На одного з його родичів зареєстрований автомобіль, який міг фігурувати у цій справі. Ймовірно, це і стало причиною затримання чоловіка.

«7 листопада волинські поліцейські в жорсткій формі затримали мене, протримали 10 годин, допитували, після чого відпустили. Я не маю жодного відношення до цього інциденту, в ті дні ні я, ні особа, на яку зареєстрований автомобіль, не були в Луцьку чи Волинській області», - зазначив Армен Арутюнян.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВБИВСТВО НА АВТОМИЙЦІ: ВСЕ, ЩО ВІДОМО ПРО СТРІЛЯНИНУ В ЛУЦЬКУ. ОНОВЛЮЄТЬСЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Поліції Показати IP 8 Листопада 2018 12:20
Деб*ли, ще нагугліть всякої нісенітниці...
11 Показати IP 8 Листопада 2018 12:55
Копи просто лохи. Їм тільки селфі робити
хохо Показати IP 8 Листопада 2018 13:29
машина сама їздила? а якщо не сама то чому не заявив про угон?
Армен Арутюнян до хохо Показати IP 18 Лютого 2020 21:25
Ты хохо дебил, чи шо? Если ты не знаешь то, что по закону можно передавать авто на основании устной договоренности, то кто тебе доктор? Это пусть тебе передают что то и после заявляют об угоне. У меня ничего не угоняли. Моя машина ездила не сама, или ты совсем плох на голову? Урррод , ты типа хочешь меня поучить как заявы писать? Может тебе пора самому уже заявить?
!! Показати IP 8 Листопада 2018 15:07
Займіться всі своїми справами, я думаю що там самі розберуться.
См до !! Показати IP 8 Листопада 2018 17:17
Уже розібралися...
До см Показати IP 8 Листопада 2018 17:50
Як ?
Мер Показати IP 8 Листопада 2018 18:31
Камери нащо на мийці??????!!!!!!!
121 до Мер Показати IP 8 Листопада 2018 20:39
Приблизно півроку тому я мив авто на тій мийці. по закінченню обслуговування я вивив що в салоні не пилососили. Я поскаржився адміністратору і він по камерах які тільки фіксують БОКСИ погодився що працівник "забув" це зробити. А в кафе камери не має