USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.72 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Києвом пройшла важка артилерія і танки

20 Серпня 2016 11:44
У центрі Києва відбулася репетиція військового параду до 25-ї річниці незалежності України.

Керує підготовкою міністр оборони України Степан Полторак. Участь у заході також брав Президент України Петро Порошенко, - повідомляє сайт «Знай».

Центральними вулицями столиці проїхали танки, бронетранспортери, БМП, а також ствольна та реактивна артилерія.

24 серпня по Хрещатику і Майдану Незалежності пройдуть близько 4 тисяч військовослужбовців і 200 одиниць військової техніки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
122 Показати IP 20 Серпня 2016 12:18
Парад??? Який може бути парад???? Війна на сході... а вони паради роблять... ото вибрали президента на свою голову.... :((
дідо до 122 Показати IP 20 Серпня 2016 14:18
нормальний президент, а от в Кацапії нема президента вже 16ть років, якогось карлика призначив Єльцин на новий рік.
306 Показати IP 20 Серпня 2016 13:51
306 мільйонів в день йде на МОУ,паради можна проводити кожний день
МІНОМЕТ Показати IP 20 Серпня 2016 14:16
дО ЧОГО ПАРАД РАДЯНСЬКОЇ ТЕХНІКИ І РАДЯНСЬКОЇ ЗБРОЇ ВИ НА КОГО ПРАЦЮЄТЕ,НЕ ВИДНО МІНОМЕТІВ ЗА 500 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.
Степан Показати IP 20 Серпня 2016 14:56
Важка військова техніка ВСЯ радянського виробництва. Допоміжна-майже вся, є трохі американськой і своєй. Ганьба.
дідо до Степан Показати IP 20 Серпня 2016 15:23
Кацапській троль не бреши.Вся техніка є української розробки та виробництва. Совкова техніка давно зігнила на складах за 25! років.
Gastello Показати IP 20 Серпня 2016 16:49
Демократія системних ід*отів
трак Показати IP 21 Серпня 2016 22:35
Києвом пройшла важка артилерія і танки РАДЯНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА.