USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лапін придбав дві двокімнатні квартири у центрі Луцька, - ЗМІ

4 Листопада 2015 14:48
Дві двокімнатні квартири в новобудові в центральній частині Луцька придбав народний депутат Ігор Лапін, обраний у місті Луцьку 2014 року від «Народного фронту».

Про це власкору «Вголосу» повідомили власні джерела.

«Нардеп від Луцька Ігор Лапін придбав дві двокімнатні квартири в ЖК «Центральний», який перебуває на стадії активного будівництва. Площа квартир – по 67 квадратів. Орієнтовна вартість одного квадратного метра – близько 14 тисяч гривень. Таким чином, вартість однієї квартири становить понад 930 тисяч гривень», – розповіло джерело.

Забудовником ЖК «Центральний» є ТзОВ «Волиньбудіндустрія». 10-поверховий будинок розташований у Луцьку на розі вулиць Шопена – Огієнка. Поряд є стадіон «Авангард» й історичний факультет Східноєвропейського університету імені Лесі Українки. Здачу будинку заплановано на 2 квартал 2016 року.

До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що будується біля Меморіалу Слави.

Нагадаємо, що Ігор Лапін став народним депутатом після дострокових виборів до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
вітаю Показати IP 4 Листопада 2015 14:53
За кришування видобутку бурштину він вже може собі дозволити цей будинок купити а не то що квартириру.Жаль що люди тоді не вибрали Констанкевич(хоч я впевнений що вибрали,а приїзд Головного Самооборонівція) різко змінив результати.Маємо депутата і хабарника і бандита.який на кришування хзаробляє мільойни
Констанкевич до вітаю Показати IP 4 Листопада 2015 15:51
твій родич?!
читач Показати IP 4 Листопада 2015 14:53
Добряче своїми голосами наторгував! От чому так і рвуться до тої ВР! Далі що Гузь "наторгував" буде?:)
13 до читач Показати IP 4 Листопада 2015 15:52
ГУСЬ-ДАНИЛЬЧУК МУФЛОНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
))) до 13 Показати IP 4 Листопада 2015 22:47
самі ви муфлони. в пашусі хатка не гірша на Задворецькій, 1а, 54. одразу за податковою. а муфлони - це ви. настрибали лайно, тепер сидіть і не заздріть.
Лех Показати IP 4 Листопада 2015 14:55
ну що краяни, прозріваєте ? обрали ? файно ?
Вітя Показати IP 4 Листопада 2015 15:00
І за які гроші? Де ж такі гроші заробив?
Іван до Вітя Показати IP 4 Листопада 2015 16:03
в золі на даунбас аренові знайшофф
Петро Показати IP 4 Листопада 2015 15:03
Опаньки ! Пошло бабло
123 Показати IP 4 Листопада 2015 15:03
молодець
???! Показати IP 4 Листопада 2015 15:04
А чому ніхто не коментує дану подію?!!
Анонім Показати IP 4 Листопада 2015 15:05
ФУ! Срамота!!!
Крилів Показати IP 4 Листопада 2015 15:06
Ах Моська, знать она сільна...
я Показати IP 4 Листопада 2015 15:09
наколядовал...
Степан Бандера Показати IP 4 Листопада 2015 15:11
З зарплати відКрав, ой, відклав. Тільки хто йому зарплату палить, ой, знову помилився, платить.
Олесь Показати IP 4 Листопада 2015 15:12
Слабий Вихлоп" з депутатства.. 2 квартири... стидоба.... Але- хоч щось! Який депутпт, такий результат....
; до Олесь Показати IP 6 Листопада 2015 19:26
Ще три у Києві
Анатоль_ Показати IP 4 Листопада 2015 15:14
За що Майдан стояв? Виходить, що Майдан стояв за те, щоб Лапін купляв новенькі квартири у центрі Луцька. Так получається.
зїли? Показати IP 4 Листопада 2015 15:16
І як зїли? Хто за нього голосував? Чи може проста людина дозволити собі купити таке житло? Бравий командир відігрів д*пу в депутатському кріслі, допоміг кому треба і має житло. А ви сидіть у дірі і голосуйте далі.
лучани Показати IP 4 Листопада 2015 15:23
Хороше капіталовкладення. В чому проблема?
віто Показати IP 4 Листопада 2015 15:28
Красень! Крім того, Доллар їздить на новенькій БМВ п*ятірці. Бурштин зараз в ціні...
13 Показати IP 4 Листопада 2015 15:31
працівники волинських новин в яких квартирах живуть?!
13 до 13 Показати IP 4 Листопада 2015 15:33
скоро витруть))))))))))))))))))))))))))))))))
нарешті..... Показати IP 4 Листопада 2015 15:37
нарешті появилась інформація про нашого народного обранця. видно, багато працює на "благо" народу, раз має можливості квартири купувати.
Кріс Показати IP 4 Листопада 2015 15:41
І що такого? Він народний обранець і заробив чесною працею у ВР кілька лаймів
Кріс до Кріс Показати IP 4 Листопада 2015 16:26
А що за мінуси? Ви що не вірите у чесну працю у ВР?
Кріс до Кріс Показати IP 5 Листопада 2015 08:11
Во народ у нас наивный!!!))))
Свояк Показати IP 4 Листопада 2015 15:44
"Слуга Народу"
луцький до Свояк Показати IP 4 Листопада 2015 17:02
Не "слуга народу", а стидоба Луцька!!!
Анонім Показати IP 4 Листопада 2015 16:06
А будувався гуртожиток інституту журавльова, гуманітарного!!!!!! Вже стала елітна новобудова! От банда кругом!!!!!!
Лучанин Показати IP 4 Листопада 2015 16:13
Не придбав, а подарували мешканці міста. Так треба писати. Бо на придбати в нього бабок не вистачило б (офіційно), а з депутатської діяльності вже виходить що за гроші мешканців міста, якщо не інший кримінал.
мисливець Показати IP 4 Листопада 2015 16:20
щодо кришування бурштину говорили, що щупальця із Києва тянуться, так воно і є.
лучанка Показати IP 4 Листопада 2015 16:24
скільки може бути агресіі та коментарів на явно замовлену статтю, інформація ж не підтверджена! власні джерела - це чийсь злий язик. Так само можна написати, що Констанкевич чи будь який інший кандидат купив собі 10 квартир. Підтверджуйте факти, а не розсіюйте ненависть.
луцький до лучанка Показати IP 4 Листопада 2015 17:05
Замовна? Доведіть! Якщо наклеп - двері суду відкриті, вперед, йдіть хто вам заважає?:)
Лучанка до луцький Показати IP 4 Листопада 2015 22:08
З вашоі відповіді відразу усе зрозуміло..., хто заказав ...
злий Показати IP 4 Листопада 2015 16:29
питання для лучан , які обрали афериста-пройдисвіта лапіна - ну що лохотрат, не соромно?
виборець до злий Показати IP 4 Листопада 2015 17:04
А їм що? Другани-чарочники голосували, камуфляж і брехня своє зіграли... А люди як мізків не мали, так і...:(
/// до злий Показати IP 4 Листопада 2015 17:20
Так можна відкликати депутата, якщо виборці незадоволені роботою. Є процедура.
123 Показати IP 4 Листопада 2015 17:13
Брехня!!!УТКА!!!
олег Показати IP 4 Листопада 2015 17:46
накрав бабла - хати купив а 5 років назад коли з його підвалу на чорновола 2 пацанчика сперли риболовні причандали відправив пацанів на зону на 4 роки
Deymon Показати IP 4 Листопада 2015 18:35
А де ж він гроші то взяв нардеп наш новий. податкову на нього сбу хай розкручують. Вот так і боремся з корупцією. якщо вона це вся влада. А не буде змін будуть просто нові зачистки - все просто.
лапін Показати IP 4 Листопада 2015 21:49
хі-хі=хі треба знати арифметику
гусь Показати IP 4 Листопада 2015 22:14
так Лапін може не для себе купив квартири, а для родичів, сімї. турбується про добробут родини - свята справа. не здивуюсь, що квартири будуть записані не на нього. до речі, квартири то здається на 6 чи 7 поверсі розташовані. хороший вид на лучан зверху
40 кв Показати IP 4 Листопада 2015 22:22
Лапін як народний депутат від Луцька абсолютно не виправдав сподівань лучан. Ладно, що нічого не робить, так він ще й в купі з своїм шефом Яценюком і Народним фронтом псує життя народу. навіщо йому те депутатство взагалі було. якби Лапін балотувався зараз, то він програв би вибори з тріском. це і була б справедлива оцінка його роботи.
віто до 40 кв Показати IP 5 Листопада 2015 11:10
Як це не виправдав?! Як це нічого не робить?! А чия ж заслуга в тому, що волинську міліцію очолює цілий генерал-майор?! Хто, ви думаєте, "порєшав" для Шпиги погони та лампаси?
просто Показати IP 4 Листопада 2015 22:46
так він ще й хату добудував і всю обставив,і все на чесно зароблені в Раді гроші
User Показати IP 5 Листопада 2015 02:07
Вивсевреті. Як це Лапін міг придбати 2 квартири навіть на депутатську зарплату? На зарплату - ніяк, а бабулесів замутити як депутату йому совість не дозволяє. Тому що чесний і непідкупний. Отож я роблю висновок: квартири йому видали в рамках державної програми забезпечення житлом учасників АТО. Лапін же в камуфляжі весь час ходив до виборів? Ходив! І друзі в нього теж в камуфляжі, завжди можуть шини піднести куди треба. А звідси робимо висновок, що він дійсно герой-АТОшник, і таким треба давати квартири. І припиняйте тут обмовляти чесну людину. Лапін ночами не спить, працює не покладаючи рук, і йому серце болить за Україну. Працюйте і ви так само багато, і теж заробите на квартиру десь по сусідству з депутатом. У мене все.
Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 07:08
А за будівлю елітну на місці гуртожитка вам, лучани, байдуже?! То ж луцькі чиновник постаралися, не тільки лапін в нас цяця, е ще на місцях.
Зірка Показати IP 5 Листопада 2015 11:31
Про його так звану "участь" у АТО навіть його родичі плюються.... поїхав щоб земельні наділи дали.... бандюганом був - бандюганом і залишиться... слова його близької родички....
справедливий до Зірка Показати IP 6 Листопада 2015 20:19
І де такі беруться спочатку кричить (громкі) слова а іншою рукою бурштин, металолом, митниця. Ми тобі цього не пробачим.
Тарас Показати IP 6 Листопада 2015 00:44
Думаю, що хоч хтось з дописувачів зареєстрований на фейсбуці....Лапіна там знайти не важко. Може правильніше було б спитати в нього і відписати відповідь сюди? Чи все написане, тілька "для поляпати "язиком?
Зола - ла-ла-ла до Тарас Показати IP 6 Листопада 2015 21:51
Вже запитували його про це на фейсбуці. Офіційна відповідь пана Лапіна була одним словом - "Фейк". А ви очікували якусь іншу? Було би дуже дивно.