USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лапін увійшов до складу комісії з питань приватизації

13 Лютого 2015 14:31
Верховна Рада обрала головою спеціальної контрольної комісії з питань приватизації нардепа Бориса Філатова, передає кореспондент УНН. Окрім того, до її складу увійшов і депутат від Луцька Ігор Лапін.

Відповідний проект постанови підтримали 240 народних депутатів.

До складу названої комісії також увійшли нардепи від "Народного фронту" Ігор Лапін, а також нардепи П.Унгурян, К.Усов. В цілому - 15 народних депутатів.



Зауважимо, раніше йшлося про те, що пропонований народним депутатом від Луцька Ігорем Лапіним законопроект про певні зміни до законодавчих актів насправді спрямований на обмеження прав українців.

Нагадаємо, 11 лютого Верховна Рада відмовилася призначити позафракційного Бориса Філатова головою спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації.

Провал голосування за проект постанови викликав бурхливу реакцію Філатова. Він зазначив, що ще минулого року було досягнуто домовленості про те, хто очолить спеціальну контрольну комісію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Степан Бандера Показати IP 13 Лютого 2015 14:40
Доведеться "співпрацювати"
Титушко Показати IP 13 Лютого 2015 14:54
Можно поздравить Лучан,с рождением $ миллионера.патриот с миллионами не напишет на бронике птн хло, а победит одной левой.
злий Показати IP 13 Лютого 2015 15:06
Називається пустили козла на город, або налякали муху гімном.
Титушко Показати IP 13 Лютого 2015 15:53
Это все суета, ваши Лапины приватизации ,я по поводу ДЕмчука Василя. Надо спасать парня,может в ВН есть смелые журналисты и съездят на восток, спасут солдата тракториста , возмут интервью у дончанина (к дончанину ;я здесь на сайте -" троль путинский,сепар ,и.тд меня всегда удаляют"я не знаю как Василь изменился за последние 20 лет , но у меня просьба если есть возможность, со временем вернуть его домой,помоги.если он не выберет другое).
Анонім до Титушко Показати IP 13 Лютого 2015 16:38
Думаю, данні уже є в СБУ, якщо ні, і ви знаєте цю людину,звертайтесь в Центр звільнення полонених +38 097-07-07-014, +38 063-888-40-40, +38 095-628-000-8. e-mail.ctntrosvobplen@ukr/net.
Анонім до Титушко Показати IP 13 Лютого 2015 16:43
На контролі з вчорашнього дня!!! А з дончанином гарно пртдумали.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 16:39
Перепрошую, ukr.net