USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ляшко не захотів допомогти «Бандерштату»

7 Серпня 2014 22:30
Народний депутат України Олег Ляшко висловив бажання відвідати фестиваль українського опору «Бандерштат-2014», проте відмовився фінансово посприяти в організації дійства. Своєю чергою, організатори не схотіли запрошувати одіозного політика на виступи перед гостями фесту.

Про це розповів голова оргкомітету фестивалю Ігор Гузь під час прес-конференції вчора, 6 серпня.

Зі слів Гузя, всі політики приїжджають на фестиваль абсолютно безкоштовно. Що стосується Ляшка, то він дійсно виявив бажання відвідати дійство. Після певної дискусії йому запропонували підтримати фестиваль, що він робити відмовився.

Голова оргкомітету запевняє, що окремі політики самі виявляють бажання посприяти в організації дійства. Наприклад, Юрій Луценко погодився власним коштом видати збірку поезій від учасників поетичної сцени «Бандерштату». Що стосується Ляшка зокрема, Ігор Гузь зауважив, що організатори відмовляли багатьом політикам.

«Проти Ляшка нічого проти не мав – 150 гривень за квиток і хай заходить. Серед політиків в нас питання є тільки до червоних відморозків, які били свої машини, щоб скомпрометувати нас», - зауважив Ігор Гузь.

Нагадаємо, фестиваль народного опору «Бандерштат: перезавантаження» тривав у місті Луцьку з 1 по 3 серпня. Під час фесту діяла не лише музична сцена, а й відбувались зустрічі з відомими діячами та журналістами. З гостями дійства поспілкувався радник Президента України Юрій Луценко, заступник командира батальйону «Азов» Олег Однороженко, депутат Верховної Ради Юрій Михальчишин,тощо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ляшко Показати IP 7 Серпня 2014 22:36
да перемогу здобувати не х----- сосати
ам Показати IP 7 Серпня 2014 22:56
просто гузь нехотів ..ати в ляшка....і того несхотів приглашати .........
Душман Показати IP 7 Серпня 2014 23:01
Знову вояка гусь на Волині воює !! Чому досі не на сході
Пузь Показати IP 7 Серпня 2014 23:04
Найвойовничіший гусь - Гузь
Гузю Показати IP 7 Серпня 2014 23:17
Роби бандерштати на вишкові біля свого будинку і за свій кошт, а не державний. А ті 140 тисяч що протринькав краще б пішли на необхідне нашим військовим на схід. Танцювати, співати, коли наших вбивають. Ігоре вали в армію
друзь до Гузю Показати IP 8 Серпня 2014 09:14
Він вже квартирку на Чорновола придивився!:)
Гриць Показати IP 7 Серпня 2014 23:19
Перестаньте писати про те ТУПе гузно, бо вже алергія на нього неука дивитись.
Церковна миша Показати IP 7 Серпня 2014 23:24
А як же Ваш тато, пане Гузь. Він теж з отих червоних відморозків?
ляшко Показати IP 8 Серпня 2014 00:17
гузь а хто це?
Ляшко Показати IP 8 Серпня 2014 08:15
Розповiдь, протiвний, яку ж ти суму вiд мене захотiв! Я навiть i за бiльш солодкi розваги меньше сплачую!
бакс Показати IP 8 Серпня 2014 09:12
Тепер зрозуміло як Гузь гроші "збирав"!:) Хочеш в мене на фесті "засвітитись" - давай таку-то суму... Цікаво, а скільки Югик і інші гутірчани заплатили?:) Ох і "продуцент" той Гузь, як грошенята шуршать добре знає...
Тарас Показати IP 8 Серпня 2014 09:34
Не пишіть краще нічого про того Гузя
Громадянин Показати IP 8 Серпня 2014 09:58
Кому нафік той фестиваль здався-там же одні придурки на чолі з тим гусаком зібрались-негайно гузя на війну, нехай там покричить трохи!
Анонім до Громадянин Показати IP 8 Серпня 2014 20:09
Йому на ногу наступиш, то він кричить:"Депутата б"ють". А ви кажете на війну.
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 10:14
А шо на Волині вже новин більше ніяких не має???? Цілодобово про шабаш і гуська - вилупка читати тільки??? Кому война - кому мать родна,,,( це про гузьонка і його шайку)
У-ух! Показати IP 8 Серпня 2014 10:39
На Сході України , навідь,одіозним політикам бендерівщина не довподоби...гучні пляски в той час ,коли гинуть земляки.
Волиняка Показати IP 8 Серпня 2014 10:58
Гузяку в АТО , воэнком забери цього мудака, його не сприймають в Луцьку, хай кричить на терористів
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 11:45
Як бачу того Гузя по телеку настрою на цілий день немає . Ото мрязь . Таки добився свого вліз в обл. раду. і керує на Схід - слабо? Там потрібно воювати а тут язиком плескати. Не розумію як його тримають?
чувак Показати IP 8 Серпня 2014 22:50