USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Літак з президентом Зеленським приземлився в Луцьку, гарант полетів вертольотом на Ковель. Фото

22 Жовтня 2020 10:18
Із запізненням на годину президентський борт АН-148 приземлився на військовому аеродромі, що у місті Луцьку. Звідти вертольотами Мі-8 Володимир Зеленський із супроводом вилетів в село Вербка, що поблизу Ковеля.

Літак приземлився близько 10 години ранку, хоча очікували його з 9. Відомо, що президента зустрічали представники місцевої влади.

На аеродромі Зеленський та учасники поїздки пересіли у три вертольоти Мі-8, які прибули до Луцька ще вчора та вилетіли на Ковель. Один з них – президентський модернізований Мі-8МТВ1
Зазначимо, що візит гаранта – напівтаємний. Як повідомляє ІА ВолиньPost, Волинська облдержадміністрація не повідомляла про візит Володимира Зеленського в область. На запитання журналістів у пресслужбі виконавчого органу ще до ранку 22 жовтня запевняли, що нічого про візит президента в область не знали та працюють у звичному режимі. Вже після прибуття гаранта запевнили, що рішення не запрошувати журналістів та не повідомляти про візит у ЗМІ - за Офісом президента. Мовляв, причина - карантин і "помаранчева зона".

Читайте також: «Приїхав за голосами? Де зарплати $4000?»: Зеленському на Ковельщині принесли гарбуза. Відео

В ЗМІ звучали різні версії причини візиту Зеленського. Дехто навіть повідомляв, що він прибув до Луцька, аби урочисто відкрити новозбудований світломузичний фонтан.

Проте, як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, програма перебування президента буде вкрай коротка. Він відкриє школу, зустрінеться з головами ОТГ, за традицією проінспектує одну з відремонтованих доріг і вже о 14:00 планує вилетіти до Києва.

Зазначимо, що шостий Президент України відвідував Волинь відносно нещодавно – в липні 2020 року. Тоді він також інспектував ще недобудований садочок та дорогу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Viktor Показати IP 22 Жовтня 2020 10:25
Яке він відношення має до цього всого... дешевий піар за наші кошти
Авжеж до Viktor Показати IP 22 Жовтня 2020 10:41
Ну не такий вже і дешевий...
Петро до Viktor Показати IP 22 Жовтня 2020 11:22
Дивно, а як з "відкриттям фонтану" в Луцьку? Не запросили? На відкриття громадського туалету запросіть, а парк Л. Українки- окремо. Буде ще одна "епічна перемога" як в Попрошенка, аже саме для цього ми обираєм президентів, іншої функції в них нема
... до Viktor Показати IP 22 Жовтня 2020 12:09
сивочолий ПЕТРО колишній також славився своїми візитам для перерізання стрічок на відкритті будь чого
Петро до ... Показати IP 22 Жовтня 2020 19:58
Не знаю скільки треба вкрасти і боятися, щоб за каденцію серуну так посивіти, але 2 рази контужений Коронавірусом - напевне. Тільки Маріна плакалася про те що кров загуста (не дають "хенессі"), а тут ПОП "внезапно" виздоровів... Мабуть це рекорд "виздоровленя" - за 10 днів. І зразу понесло у Львів, "цинічних бандер" заражати.. Відомо, що антитіла від коронавірусу з'являються на 27 день хвороби.. Кажете зараз клоун пріп#дєнт? Аналіз сечі на стадіоні нічого не підтвердив?
123 Показати IP 22 Жовтня 2020 10:25
а де велосипед?
Клава Показати IP 22 Жовтня 2020 10:30
А чому б не проїхатись трасою Володимир-Волинський - - Любомль?
Хрен собачий до Клава Показати IP 22 Жовтня 2020 10:51
Ніззя...Володимир-Волинський в червоній зоні...Президенту штраф впаяють 17000грн.за порушення карантину. :)
Oleg Показати IP 22 Жовтня 2020 10:38
Шоу на роялі буде?
Активіст Показати IP 22 Жовтня 2020 10:45
Для чого такі витрати? Понти. Щось змінить чи принесе користь Волині цей чотирьохгодинний візит?
111 до Активіст Показати IP 22 Жовтня 2020 11:10
Користі - нуль. Аби біди ніякої не було!!! Бо де він буває завжди якась халепа стається.
ОП Показати IP 22 Жовтня 2020 10:47
Президент прилетів на Волинь Луцької області .
Думка Показати IP 22 Жовтня 2020 10:50
На Волинь тепер президент прилітає таємно. Бачить, що люди його тут не сприймають серйозно і тому шифрується, щоб не опозоритись, коли ставитимуть незручні запитання.
Петро Показати IP 22 Жовтня 2020 10:57
"-Товариші, концерт на роялі не вдався... Наш президент відмовився від журналістів і злякався народу
Волинянин Показати IP 22 Жовтня 2020 11:00
Нє, для Волині окремо він грати ..... на роялі не буде ! Він один раз зіграв на всю Україну - то малось на увазі і для Волині в тому числі ! А той орган, шо грає Волинь, він прислав в особі Погуляйка !
Вйо Показати IP 22 Жовтня 2020 11:32
Володя, вжар полішуків, а то розболталися!
жмол Показати IP 22 Жовтня 2020 12:31
якийсь таємний агент
Детектив Підозрюк Показати IP 22 Жовтня 2020 13:33
Вчора підозрював я що прилетить, бо в Луцьку 3 ветольота літало
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Жовтня 2020 13:47
Ніхто не сумнівається вже, хіба що тільки дружина та батьки президента України, непохитні та вірюють в свого В.Зеленського, що він виведе Україну у світле майбутнє: до ЄС, до НАТО, до європейського життя, до європейської зарплати, до надійних доріг, тощо. Я особисто ні за П.Порошенка не голосував, ні за В.Зеленського не голосував. Враження у мене, що ці два голуби єврейського походження - домовилися вже давно між собою. А пам'ятаєте на публічних дебатах як ці два голуби, показуху робили, як ганьбили один одного для нас з вами, немов вони ну дуже сильні вороги між собою і непримиримі конкуренти. А насправді В.Зеленський нічим, хіба що тільки за віком і можливо за своїм молодим ще здоров'ям відрізняється від П.Порошенка. А його політика, що внутрішня, що зовнішня, падіння гривні до долара США, вцілому та повністю продовжується на тому ж рівні, на якому проводила свою політику адміністрація П.Порошенка.
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Жовтня 2020 14:24
НЕ понимаю!!! КАК можно себя ТАК не уважать??? Выбираете очередного президента-уж какой он хороший. Выбрали-через год поток помоев на него. Правило без исключений. "За" Порошенко в Луцке процент за "героя майдана" выше среднего показателя по Украине. "За" Зеленского показатель вообще зашкаливает -73%. Ребята, Вы сами их выбрали. Это ваш выбор. Но, это и Ваша ответственность. Заметил одну деталь. Хаят Президента со страшной силой, но с каким удовольствием получают от него награды, стипендии, грамоты. Всего пару эпизодов когда отказывались.
Петро до Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Жовтня 2020 19:47
Стьопа, не транди ротом, всі знають за що отримав орден Охєндовській і побудував хатинку. Ні, за Попрошенка (якій в соплях і слєзах) , ні за янука я не голосував. ПОПа ще "той фрукт", про нього нагадає відео покійного Зінченка. Там все конкретно сказано. (обирають не за те що "він гарний" як янука), а за якісь дії і здобутки.. ПОП наприклад добре вміє красти, в США це добре знають і "сімейство" разом з луценками нев'їздні, поки не відзвітуються за вкрадені кредити
Вода Показати IP 22 Жовтня 2020 14:46
Що кому не подобається?!Президент робить свою роботу!Дуже приємно що зараз Зеленський цим займається!!!
Петро до Вода Показати IP 22 Жовтня 2020 20:04
Відкривати дитсадочки і курники якраз для клоуна робота... Що ще "квартальный" вміє? В Конституції записано про формування міжнародних відносин.. Якісь зустрічі крім керівників з Х@&лостану були? І "ху@&лонормандський формат" Попрошенка - заглох підтриманий "нєлохом"
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2020 15:28
шифрується бо його №1 Бондарук з *ук НАроду зараз гріє руки на утепленні буд.на Конякіна 29, за 8!!!млн.грн. коли в той же час будинок по такій самій площі та ще й утеплюють мінватою,утеплюється за 2.4млн.!!!
777 Показати IP 22 Жовтня 2020 17:09
Летай.пока молодой...
Хідео Кодзіма Показати IP 22 Жовтня 2020 18:19
Той хто казав, що не буде кортежів, переміщується у супроводі гелікоптерів)) Навіть Порошенко і той був відкритіший до людей.
то Я Показати IP 22 Жовтня 2020 23:52
нема чого умнічати: без контолю нема процесу, і тепер хоч трохи робитимуть норм, а не гроші пішли, а дорогу не зробили