USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Людина Манафорта організує інавгурацію Дональда Трампа

1 Грудня 2016 13:02
Багаторічний діловий партнер американського політтехнолога Пола Манафорта, Рік Ґейтс відіграє провідну роль в організації офіційної церемонії інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа, яка відбудеться 20 січня 2017 року у Вашингтоні.

Про це повідомив журналіст-розслідувач видання Yahoo news Майкл Ісікофф, - пише Голос Америки.

Ґейтс, який офіційно не входить до складу перехідної адміністрації Трампа, займає посаду головного заступника голови інавгураційного комітету, який очолює близький друг Трампа Томас Баррак - відзначає стаття Yahoo news.

Рік Ґейтс близький до Пола Манафорта, колишнього очільника виборчої кампанії Дональда Трампа, який вимушений був залишити свою посаду на тлі низки «українських» скандалів, включно із оприлюдненням у світових ЗМІ інформації про буцімто отримання ним значних сум готівки від Партії регіонів.

Манафорт заперечував, що отримував «неофіційні виплати готівкою» від ПР.

Пан Манафорт працював з паном Януковичем щонайменше з 2005 по 2014 роки, відзначає Бі-Бі-Сі.

«Один із колишніх лідерів Партії регіонів та неодноразовий керівник виборчого штабу ПР Борис Колесніков розповів, що саме Пол Манафорт був ключовою фігурою для електоральних перемог», - пише Бі-Бі-Сі.

Національне антикорупційне бюро України у серпні повідомляло про розслідування з приводу «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, заявивши і про перевірку даних про отримання Полом Манафортом готівкових платежів.

«Серед прізвищ осіб у списку так званої "чорної бухгалтерії Партії регіонів", яку за заявою В.Трепака розслідують детективи Національного антикорупційного бюро України, значиться з-поміж інших Пол Манафорт. Відповідно до списків, на витрати, пов’язані з даною особою, починаючи з 20.11.2007 року було виділено загалом понад 12,7 млн доларів США», - повідомляло тоді НАБУ.

Відповідно до джерела близького до уряду України, ці закиди вилились у перевірку ФБР діяльності Манафорта на предмет порушення законодавства США.

«Світові ЗМІ також повідомляли про те, що Манафорт та Ґейтс виступили посередниками, які сприяли найму двох впливових вашингтонських фірм у якості лобістів Партії регіонів під прикриттям бельгійської некомерційної організації. Відповідно до джерела близького до уряду України, ці закиди вилились у перевірку ФБР діяльності Манафорта на предмет порушення законодавства США, яке регулює діяльність лобістів закордонних урядів в Америці», - пише Yahoo news.

У ході виборчої кампанії у США табір суперниці Дональда Трампа - демократки Гілларі Клінтон та критично налаштовані щодо Трампа ЗМІ використали «українські скандали» Манафорта для підтримки тези про близькість самого Дональда Трампа до «проросійських сил».

«Провідному раднику Трампа виписали 12.7 мільйона доларів проросійські сили в Україні. І це лише верхівка айсберга», - заявляв офіційний Twitter Гілларі Клінтон у середині серпня.

Працював з Партією регіонів і сам Рік Ґейтс, який був заступником Манафорта під час роботи того з ПР. Ім'я Ґейтса згадується і в позові Юлії Тимошенко проти бізнесмена Дмитра Фірташа, який розглядав та відкинув суд Нью-Йорка. У тексті позову Ґейтса було названо «агентом» Фірташа.

Манафорт після завершення виборів знову зблизився із табором Дональда Трампа.

Видання Bloomberg News повідомляє, що Пол Манафорт контактує з віце-президентом Трампа Майком Пенсом та іншими членами перехідної адміністрації, а також головою інавгураційного комітету Томасом Барраком, з яким Манафорта пов'язують тривалі стосунки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus