USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Няня з Луцька вдарила по обличчю сина Ольги Фреймут

3 Березня 2018 16:07
Лучанка, яка доглядала за сином Ольги Фреймут, вдарила по обличчю дитину, якій не виповнилось і двох років. Зі слів няні, зробила вона це тому, що хотіла «дати здачі» дитині, яка, буцімто, вкусила її.

Про це журналістка розповіла в своєму Інстраграмі.

"Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі - раптом починає гірко-гірко плакати. Це не зубки - у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє - сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися, втікати від няні. Навіть, коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: "Мама тут! Мама тут!" Валерій постійно казав, що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь, до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри, навіть до домашньої робітниці", - йдеться у дописі Фреймут.

З її слів, вдома стоять камери, тому вони дізналися причину такої поведінки сина.

"Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому. При цьому сказала, що це - здача, бо дитина її вкусила. Валерій розплаканий перепитав: "Здача?". За що?

Ця жінка отримувала щедру зарплату - два дні її роботи - стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць. Я робила подарунки її дочці. Турбувалася, смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала, що готова : "мені руки підстелити". Я пишу цей пост - і плачу! - додає телеведуча.

З її слів, жінку звати Марія Сенатор, вона з Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
kfskfdkld Показати IP 3 Березня 2018 17:22
всім пофіг. нормальні новини робіть
Цинік Показати IP 3 Березня 2018 17:22
Просто ну дууууже цікаво
I Показати IP 3 Березня 2018 18:29
коментар було видалено
абирвалг Показати IP 3 Березня 2018 18:49
коментар було видалено
бандерівець Показати IP 3 Березня 2018 18:53
і я плачу з Олею))) няні посадити на 5 років чуть дитину не забила)))
Гюльсум до бандерівець Показати IP 3 Березня 2018 19:14
За що 5 років??? Вона тільки ляснула його
Вікторія Каплун Показати IP 3 Березня 2018 19:30
Марія!На наступний раз вдарити Фреймут-ти здійснив мрію багатьох українців!А дитя не винне,що мама б......,яка стрибає по каналах в ліжках продюсерів.
Сергій Показати IP 3 Березня 2018 19:50
А якби няня дала підсрачника стаття була б?
генадій Показати IP 3 Березня 2018 19:57
А няня знала про приховані камери? Це вже інша стаття іншого кодексу)
Надія Показати IP 3 Березня 2018 20:51
Люди, ви що ненормальні? Це НЕНОРМАЛЬНО бити дитину свою чи не свою.
Анонім Показати IP 3 Березня 2018 22:55
Це не дуже гарний поступок (якщо мав місце), але навіщо про це трандіти на всю сеть
Анонім Показати IP 3 Березня 2018 23:11
Тільки привід піару для Ольги.
Анонім Показати IP 3 Березня 2018 23:12
Фрейму намагалася «хайпанути» лишній раз. Було б це правдою, в мережі давно було би відео.А поки його немає , та не думаю , що буде .
Анонімно Показати IP 3 Березня 2018 23:15
та і правильно зробила! просто так ляпаса ніхто б не давав, для усіх їхні діти-найкращі , ніхто не помічає проблеми своїх власних дітей.
Алла Показати IP 3 Березня 2018 23:38
Дуже дивна історія.Доказів то немає , а говорить вся мережа.
Олександр Показати IP 3 Березня 2018 23:39
Дуже дивна історія.Педагог, у будинку який начинений камерами, дає ляпас дитині хазяїв.Ну повний брєд Тільки додаткова спроба шоу для Фреймут
Саша Показати IP 3 Березня 2018 23:51
Усе піар.Якщо в будинку камери, то вони переглядаються кожен день.А то ніхто не міг зрозуміти , що ж з Валерою сталось, і тільки переглянувши камери, зрозуміли що до чого.Де ж тоді докази?На словах всі герої!!!Пропала з екрану, то в мережах вирішила піаритись.Дуже смішно все це звучить!!!!!
Катерина Показати IP 4 Березня 2018 00:49
Своя дитина ж завжди права та золота.Нехац і далі няню кусає
бандерівець до Катерина Показати IP 4 Березня 2018 10:48
через пару років та золота дитинка буде посилати і вилізе на голову... але цеж оля і її чадо неземне
Анонім Показати IP 4 Березня 2018 00:50
Дуже низько Фреймут вчинила, прям вчинок леді, обливати на всю мережу людину, без доказів.
Je suis Конык-Ракоед Показати IP 4 Березня 2018 08:12
В качестве псевдонима взяла девичью фамилию мамы (Фреймут), поскольку её настоящая фамилия Конык и её мужа (Ракоед), не казались ей благозвучными для телевидения...
Баба Ванга Показати IP 4 Березня 2018 08:26
Комаровський казав давати здачу, інакше щеня залізе на голову. І фреймут по писку треба надавати за таку писанину.
читач Показати IP 4 Березня 2018 09:06
шановні читачі,щоб ви знали на слідуючий раз не робіть передчасних висновків! Якщо про людину забувають, таким методом ці персони ,які світились і світятся на обложках глянцевих журналів,хочуть привернути увагу змі.Повірте,у неї достатньо коштів щоб домовитись про піар акцію на свою користь з нашою землячкою.А те що ця самодостатня особа нам відома по шоу Ревізор знають усі.І те що колеги з Києва знімали на старому ринку свою парнуху теж всім відомо.Як вони з повагою ставились до простих селян ми теж знаємо ,бачили.Безпардонно рились в торбах під прилавками.Людина немає як реалізуватись і придумає всяку хрень .Просто перестаньте згадувати її, нічого вона для нас не зробила.
анонім Показати IP 4 Березня 2018 10:22
я сам би вморду вїхав би фреймут, і вся уцкраїна цього хоче. овечка тупо...ла вона
Іра Показати IP 4 Березня 2018 11:43
А мені школа дівчину-няню: з такою рекомендацією їй буде нелегко знайти роботу. А Фреймут нехай би сама своїх діток виховувала: їй же нема потреби прямо з пологового бігти на роботу. Гидко це все читати: її панятка такі розумні і хороші, а всі інші - падлюки. Хочеться побажати їм всім аби віддалось по заслугах, але вес одно бідну няню засудять, затягають по с удах і вона нічого не докаже. А думаю. багато хто з радістю вдарив і Ольгу по щічці, бо ця дама того варта.
Анонім Показати IP 4 Березня 2018 11:46
А хто це , Ольга Фреймут???
лучанин до Анонім Показати IP 4 Березня 2018 14:00
свіцька шм***.. не зважай..не варта уваги..
Катя Показати IP 4 Березня 2018 17:06
Ця типу Фреймут сама безпардонна хамка, до людей поваги нуль. А рейтинги не те що падають, а вже лежать в мінусі. От і видумує всяку ...ню.
Василь Показати IP 4 Березня 2018 19:23
Наскільки я помню ..колись Оля говорила .. що вона дуже трудолюбива .. то нехай би і гляділа свого сина сама. А якщо той малий такого характеру як і мама .. то горе ..
Света Романюк Показати IP 4 Березня 2018 22:09
Оля чесно як би мою дитину тронула якась ск*тина то я би іі на місіці убила би. я би так не зробила як няня ця бо я тоже мама і я дуже люблю дітей
ВВ Показати IP 5 Березня 2018 11:03
Якщо доказів немає, це піар. Якщо є, то де суд?
Андрій Показати IP 5 Березня 2018 12:15
Дивіться, незабаром, на екранах нове ток-шоу від Ольги Фреймут "Няні-Хулігани" !
Це Показати IP 5 Березня 2018 14:59
треба ще було сміливість мати йти на роботу до Фреймут і не боятися, що задовбе.