USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанка випала з вікна дев'ятого поверху

1 Жовтня 2016 18:25
З вікна 9-го поверху випала лучанка 1999 року народження. Трагедія трапилася сьогодні, 1 жовтня, у Луцьку на вулиці Потебні.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власні джерела.

У прес-службі патрульної поліції Луцька факт підтвердили і прокоментували, що на місце трагедії виїхала слідчо-оперативна група. Поліція забезпечувала охорону території. Відомо, що загибла - 1999 року народження. Причини трагедія наразі - невідомі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Печально Показати IP 1 Жовтня 2016 20:00
Жахіття якесь!!!!!
Ірина Показати IP 1 Жовтня 2016 20:30
Недочекалась приїзду полі ції
Анна до Ірина Показати IP 1 Жовтня 2016 22:55
Чому ви так кажете? Ви її знали?
Свідок до Ірина Показати IP 3 Жовтня 2016 09:47
До чого цей комент? Брєд
Знищують нас Показати IP 1 Жовтня 2016 21:10
Така юна... Співчуття рідним і близьким!
Сергій Показати IP 1 Жовтня 2016 22:57
А де на Потебні є 9 поверхів?
Інна до Сергій Показати IP 2 Жовтня 2016 00:59
Де де на Потебні є 9 ти поверхівка біля училища
iгор до Сергій Показати IP 2 Жовтня 2016 06:29
Бiля другого пту
Юля до Сергій Показати IP 2 Жовтня 2016 08:35
Біля депо, там в дев'ятиповерхівці ще магазин Хортиця.
свідок Показати IP 2 Жовтня 2016 09:07
Мої співчуття рідним і близьким....знаю що вона була пяна перший раз її зняли з криші бо хтіла пригнути..через хвилин пять діти прибігли і кажуть шо випала з вікна девятого поверху..