USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанці продали ковбасу, яка кишіла хробаками, — ЗМІ

9 Вересня 2017 20:42
Лучанка Олена на ринку “Варшавський”, в критому павільйоні, купила ковбасу у вакуумній упаковці, яка, як виявилося згодом, всередині аж кишіла хробаками.

Як розповіла жінка “Волинській службі новин“, інцидент трапився 7 вересня.

“Ковбасу придбала на «варшавці» в критому павільйоні знизу. Коли купувала, просили найкраще, для дитини. Була у вакуумній упаковці. Термін придатності в нормі. 500 грам вартує 100 грн. Дійсно, певно, найкраща — стільки білку! ”, – розповідає Олена та додає, що “живність” побачила, коли зняла упаковку.

“Побачили черв’яка, який ліз з ковбаси. Почали розколупувати, а там ціле гніздо!”.

Цікаво, що вакуум був не пошкоджений, а сам продукт, відповідно до терміну придатності, свіжий.

“Коли прийшла з ковбасою назад, щоб повернути, продавчиня спочатку викручувались, але згодом таки віддала тихенько гроші”, – каже лучанка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Я Показати IP 9 Вересня 2017 20:57
А про "сільпо" чому не написали?Жінка рибу купила з хробаками,чи вам вже за Варшавку взялись?
гнат Показати IP 9 Вересня 2017 21:10
Це не хробаки, це личинки ковбаси. Яскравий приклад розмноження ковбаси.
11 Показати IP 9 Вересня 2017 22:10
ЦікавО Ви під градусом такі новини придумуєте ?
11 Показати IP 9 Вересня 2017 22:19
Я думаю як би були толкові і грамотні журналісти . Написали не де продали ,а визначили походження тієї колбас ,марку і т.д .
Лучанка Показати IP 9 Вересня 2017 22:54
Та то ж тепер будуть всяко-різно ганити ринки!
Павло Показати IP 9 Вересня 2017 22:59
Значить в ковбасі все таки є щось поживне,а не тільки туалетний папір,інакше хробаків би не було
Іван Показати IP 9 Вересня 2017 23:28
Завтра ту ковбасу поріжуть на кусочки, запакують в поліетиленову вакуумну упаковку з завтрішньою датою і виставлять на продаж.
Manya Показати IP 10 Вересня 2017 01:16
Цікаво, що це за ковбаса така 500гр аж за 100грн???
Клава до Manya Показати IP 10 Вересня 2017 09:42
Маня це новий західний тренд - така ковбаса на вагу золота у Євросоюзі...
Лучанка Показати IP 10 Вересня 2017 10:40
І справді... що то за ковбаса така "молочна".... получається 200 гривень за кілограм. Сама б зайшла побачити такий павільйончик. Цікаво по скільки там копчена ковбаска??? Номер павільйона напишіть.
сусід Показати IP 10 Вересня 2017 11:12
Така ковбаса є і у супермаркетах (з хробаками). Це у виробника недотримані сан норми. Муха відклала яйця в емульсію шкіри. А ковбаса не пройшла необхідної термообробки. ХТО ВИРОБНИК ЦІЄЇ КОВБАСИ. Таке враження що вже й Варшавка комусь заважає жити.
Я до сусід Показати IP 10 Вересня 2017 17:20
Так і є,вони пробували раз до Варшавського докулупатись,але там багато людей,то вони взялись за слабших,до Центрального ринку,розкачують..якщо його приберуть,то слідуючий буде Варшавський і будемо купувати теж саме в торгових центрах, тільки в 1.5-2 рази дорожче,надіюсь в нас люди адекватні.Тільки цікаво,яка причина буде на Варшавському ринку,стоянка,чи щось придумають)))
Еее Показати IP 11 Вересня 2017 07:40
Я технолог приготування ковбаси, з досвіду скажу, що хробаки це не найгірше, що може бути і є в ковбасах. І справа не в варшавському ринку, в Україні нема контролю якості продуктів, за два дні попереджують про санстанцію. Якщо ці проблеми не вирішаться, то наступним поколінням буде дуже важко.