USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани не прибирають за домашніми тваринами

28 Березня 2015 17:11
Організувати і забезпечити виконання рішення міської ради щодо поводження з тваринами в місті просять міського голову.

Про це стало відомо під час 72 чергової сесії міської ради.

Депутат Роман Романюк у своєму запиті до Луцького міського голови Миколи Романюка нагадав, що 25 червня 2014 року змінилися правила утримання тварин у Луцьку.

Вже більш як півроку лучани мали б прибирати продукти життєдіяльності за своїми улюбленцями. Контролювати це повинні працівники муніципальної дружини. Однак, каже депутат, батьки, які гуляють з дітками в зелених зонах, часто натрапляють на неприбраний послід тварин.

Крім того, додав депутат, в Луцьку не поспішають реєструвати домашніх тварин. Відтак, він попросив міського голову організувати і забезпечити виконання рішення міської ради щодо поводження з тваринами в місті. Депутати запит Романа Романюка підтримали.

Нагадаємо, свого часу Інформаційне агентство Волинські Новини досліджувало, чи готові лучани прибирати екскременти за своїми тваринами на вулиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
опа Показати IP 28 Березня 2015 17:23
А Роман Романюк часом не побачив скільки недопалків та пластикової та паперової тари і іншого непотрібу в зелених зонах залишають "гомосапієнси". Чи собаче гі*но до возика дитячого приліпло, а інше сміття ні?
рекс Показати IP 28 Березня 2015 18:53
А хто не прибирає - штрафувати! А як ще боротися з екскрементами!
Кононович-Ленин Показати IP 28 Березня 2015 19:04
В собак вигляд хоч винуватий, коли вони роблять свою справу, на відмінок від їх власників
мішка Показати IP 28 Березня 2015 19:29
роман романюк відроджує спиртогорілчаний, значить будуть більше бухати, і само собою свинячити, МОЛОДЕЦЬ!
Соціолог до мішка Показати IP 28 Березня 2015 23:18
Мішка, а чому більше? Будуть ловити таких як ти і заливати в горло? Для чого, дурості в тебе і так вистачає..... Горілки в луцьких магазинах від вибору до кольору - пий не хочу. А от податків в міський бюджет буде більше однозначно. Вгагалі на споживання горілки впливає багато чинників, один з них рівень життя, доходів громадян. От я наприклад хотів на вихідних в Париж на Ейфелеву вежу, бачу не вистачає коштів. Думав до прибалтів орган послухати в Домському соборі Риги....Порахував кошти, взяв пляшку..
Штефан, Луцьк Показати IP 28 Березня 2015 19:34
У нас у Нововолинську усе дуже добре в цьому сенсі! Собачок у нас дуже багато є!
Лучанка Показати IP 29 Березня 2015 10:31
Лише штрафами можна примусити "людей" не засмічувати навколишнє середовище. Коли вже почую хоч про один показовий дієвий штраф?
Житель Луцька Показати IP 29 Березня 2015 12:40
А скільки людей вигулює своїх собак в парку біля Заксу без повідків та намордників, особливо зранку коли діти йдуть в школу.ЧОМУ НІХТО НА ЦЕ НЕ РЕАГУЄ???
Вася Ложкин до Житель Луцька Показати IP 29 Березня 2015 20:40
Візьми шмайсера і "прореагуй".
Всіх собак Показати IP 29 Березня 2015 13:35
Вигулювати біля міської ради, нехай бачать, як люди ставляться до влади!!!
липа Показати IP 29 Березня 2015 14:02
что есть то есть... по травке в Луцке ходить опасно - собачьи мины кругом!
Шо ви гаварітє до липа Показати IP 29 Березня 2015 16:27
А мені страшніше коли на равичці голки наркоманські стирчать, тіко сьогодні вопрос дня - собаче гівно (добриво між іншим)
Анонім до Шо ви гаварітє Показати IP 29 Березня 2015 21:06
Куди добриво? В землі с/г призначення? А от мене теж ці какашки скрізь просто бісять. Штрафи їм, а якщо не доходить хазяїв собак носом в купи їх улюбленців.
світлана Показати IP 29 Березня 2015 17:07
в Португалії 757 євро штраф і повірте зразу з мішечками пішли ох мене б мером міста я б бюджет скоро наповнила свинства у нас позвелось тільки встигай штрафувати І по євпопейськи з посмішкою і без жалю а то бідні життя важке а свинячити то легше стає
Анонім до світлана Показати IP 29 Березня 2015 21:07
оце я підтримую, це правда!