USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.97

Проїзд по 5, а якості нуль? У Луцьку масово скаржаться на маршрутників

24 Січня 2017 09:46
Лучани усіма можливими способами висловлюють невдоволення щодо якості перевезень у маршрутках. Аби якось налагодити ситуацію, люди не лише скаржаться до міської ради, а й ініціюють низку петицій.

Про це стало відомо під час оперативної наради у міського голови 24 січня.

Зі слів директора департаменту Центр надання адміністративних послуг Лариси Карп’як, у січні на групу оперативного реагування «15-80» надійшло 44 дзвінки, які стосувалися роботи маршрутних автобусів.

Зокрема, лучани нарікали на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години, великий інтервал та порушення графіків руху, відсутність автобусів на кінцевих зупинках, відсутність навігаторів, неналежну поведінку водіїв та порушення ними правил дорожнього руху. Найбільше скарг надійшло на маршрути №№ 2, 3, 4, 8, 9, 9а, 12, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 47. Ще 6 повідомлень надійшло щодо незадовільного руху тролейбусів у місті.

Крім того, 9 з 18 ініційованих петицій у січні стосувалися саме теми транспортних перевезень.

Зважаючи на таку кількість звернень, управління транспорту та інфраструктури отримало доручення проаналізувати усі звернення і повідомити перевізників про неналежну якість перевезень.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, луцькі перевізники вимагають підвищити вартість проїзду до 5 гривень. У Луцьку вже готують документ, яким мають затвердити нові розрахунки підвищення вартості проїзду. Щоправда, чи сягне вартість проїзду 5 гривень - поки невідомо.

Натомість лучани не раз скаржилися на якість перевезень та некоректну поведінку водіїв. До прикладу, напередодні Нового року водій маршрутки № 9 вирішив висадити з автобусу лучанку, яка їхала з чотиримісячною донечкою з дитячим візком, стверджуючи, що пасажирам з колясками та собаками місце у багажному відсіку тролейбуса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 09:52
якщо рада прийме рішення про підвищення вартості проїзду, романюку запропонувати дострокове припинення повноважень за народною ініціативою
олег до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 10:43
давно пора коляна на песію без утримання, або на мінімалку, а тарасика у двірникі!!!
123 до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 11:46
Стандартні маніпуляція : лякають 5грн - поставлять 4грн, і всі задоволені будуть.
лучани Показати IP 24 Січня 2017 10:14
дешево і якісно не буває. Квиток 15 ₴, тоді будуть нові маршрутки та якісне обслуговування.
Лучанка до лучани Показати IP 24 Січня 2017 10:39
А Ви вірите в те, що в нас може бути дорого і якісно? ЗП, між іншим, в грн.
олег до лучани Показати IP 24 Січня 2017 10:44
ти--що КРЕЙЗІ ?????????
пасажир до лучани Показати IP 24 Січня 2017 10:57
Так так будуть їмаршутчикаам як завжди грошей не буде вистачати
Анонім до лучани Показати IP 24 Січня 2017 11:05
помаж голову зеленькою може легше стане
Віта Показати IP 24 Січня 2017 10:46
Ввічливість ще ніхто не відміняв. Ти хоч 100 гривень йому плати - якщо воно би*ло, то ним і лишиться..
Привіт Показати IP 24 Січня 2017 10:50
Да молодці . По 5 то мало . А в європі проїзд в транспорті набагато дорожчий . Ми ж все рівняєм до Європи . Тому повинен бути вищий чим 5 грн.
Я Показати IP 24 Січня 2017 11:03
Читайте, придурки, як люди борються за свої права проти свавілля, а ви , б..ть, тільки сопля вмієте жувати і нити, "от шоб була якість, то треба шоб була ціна", утретесь і будете платити як дебіли по п"ять грн.: Конотоп з мером-свободівцем Артем Семеніхін радує. Якщо не читали, то там місцева влада не дала маршрутчикам себе нагнути, але нагнула в отвєтку. *Тут мої мрії про таку ж ситуацію з київськими маршрутками* Місцеві пишуть: "Только сам хотел написать, потому что я сам родом из Конотопа, ждал развязки. Расскажу ситуацию детально. 18 января маршрутки заявили о том что нужно поднять цену проезда с 3 до 6 гривен. В случае отказа они поставили ультиматум о том что не выйдут на маршруты 21 числа. Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С. 18 января вечером мер заявил что тариф 6 гривен не будет принят и максимум возможно повышение до 4 гривен после дополнительных консультаций. 19 января перевозчики заявили, что власть сама толкает их на страйк и сказали что 21 января не выйдут на маршрут. 19 января мер заявил что если маршрутки выйдут на страйк с перевозчиками будут разорваны договоры. Кроме этого было заявлено что будет развиваться трамвай, что бы он мог обеспечить перевозку всего города 20 января перевозчики согласились снизить цену до 5 гривен. 20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка. Теперь немного исходных данных. Трамвайный парк это 14 вагонов. Из них 10 рабочих, 1 в ремонте, 3 разбираются на запчасти. Выпуск на 3 маршрута - 10 вагонов. Интервал на 1 и 2 маршруте 20 минут на 3 час. Население Конотопа 100 тысяч людей, примерно такой же суммарный пассажиропоток за день. До страйка трамвай перевозил не более 20% пассажиропотока из них 60% льготники. Количество маршруток почти 100 штук (точной цифрой не владею) из них принадлежит городу 4. 21 января на линию вышли все рабочие трамваи и 4 коммунальных маршрутки на те маршруты, которые вывозят районы, где нет трамвая. Я думаю вы понимаете что транспорт был переполнен. Но тут важен еще один фактор, жители города очень разозлились на наглость маршруточников и всячески помогали власти их дожать. Вы не встретите на форумах комментариев о том что нужно было согласиться на повышение. Что бы помочь друг другу люди на машинах по возможности подбирали тех кто стоит на остановке. Кроме этого все с пониманием отнеслись к неудобствам. По возможности люди шли пешком что бы не перегружать транспорт. 22 января все также. Маршруточники призвали собрать сторонникам повышения 23 января возле мерии. В ответ на это мер попросил собраться противников повышения там же. 23 января, 8 утра. На митинг за повышение пришли сами работники маршруток, кроме этого митинг против повышение чуть не побил руководителя монополиста Корунд-С. Власть заявила, что в течении часа договоры будут продлены. И если кто то хочет сохранить договор нужно согласиться на цену в 2,50. Мелкие перевозчики сразу согласились на предложении мерии и уже в 12 часов заработало еще 4 маршрута. Монополист отказался и с ним был расторгнут договор. В целом это не такая и проблема потому что большинство оставшихся маршрутов минимум на 50% дублируют трамвай и вывозят те же районы что и трамвай. На 26 января запланирована сессия, на которой планируется выделить деньги на закупку коммунальных автобусов. Кроме это в планах есть пересмотр маршрутов и их оптимизация с целью минимального дублирования трамвая. Вот прямо таки вышло пособие о том как избавиться от диктата маршруток."
До я до Я Показати IP 24 Січня 2017 17:38
Может ти сам придурок???
Вася Показати IP 24 Січня 2017 11:06
по 3 грн там не ма за що платити а по 5 грн треба мітинг робити під міською радою
Анонім до Вася Показати IP 24 Січня 2017 17:27
не мітинг, а ініціативні збори про дострокове припинення повноважень міського гулуви
читач Показати IP 24 Січня 2017 11:06
Таке враження, що в Луцьку лише "принижені та ображені". Всі скаржаться і стогнуть і ніхто не хоче працювати.
Ю до читач Показати IP 24 Січня 2017 13:55
ну чому ж? працюємо.два роки без пдівищення ні на одну грн. ціни ростуть. дохід взагалі не відповідає витратам.і це я не кажу про витрати в задоволення-а саме необхідні. так що не кажіть так категорично- от якраз працюємо..
Юпій Показати IP 24 Січня 2017 13:52
А за що платити більше то? Долар, ціни на пальне і запчастини торік були ще вищими. Сервіс не покращився, квитків не дають, пільговиків не возять.
Вася Показати IP 24 Січня 2017 14:46
Є вихід всі робим посвідчення іздимо безкоштовно Перевізникі отримують компенсацію з бюджету і чесно сплачує податки з компенсаціі
Віталій Показати IP 24 Січня 2017 17:36
А з Ківерець взагалі підняли на 4.50. Було Ківерці- Промінь 7.50, а стало 12 гривень.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 21:28
Зробити новий тендер на перевезення, і знайдуться які будуть возитися і по 2 грн.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 21:32
Половина маршруток Голевої, яка мабуть ділитьться з серією.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2017 21:53
мерією. Т9((