USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани просять забезпечити район ЛПЗ транспортом у вечірні години

9 Січня 2020 19:36
У Луцьку просять забезпечити транспортне сполучення мікрорайону ЛПЗ із центром через вулицю Гнідавську після 20-ї години.

Відповідну петицію зареєструвала 8 січня Ніна Мартинова. До кінця збору підписів залишилося 13 днів.

Як вказала жінка, зі скроченням автобусів №9 і зникненням маршруток №9а мешканцям мікрорайону, зокрема бульвару Дружби народів, вулиць Бенделіані, Гнідавської та Станіславського, неможливо виїхати у вечірні години.

«Додаткові тролейбуси №1, 1а, 2, 2а після 19.00 курсують один раз на годину в напрямку з центру до вулиці Бенделіані. У зворотному напрямку від супермаркету «Салют» після 19.00 взагалі тролейбусів немає. Від розвороту на вулиці Бенделіані після 20.00 їде тільки один тролейбус о 20.55», – зазначила Ніна Мартинова.

Вона наголосила, що люди, які працюють у мікрорайоні до 20.00 чи 22.00, не можуть потрапити додому в район Луцького підприємства електротранспорту пізньої пори інакше, як пішки, «рухаючись небезпечними закапелками».

«Лучани з району вулиць Станіславського, Гнідавської, ЛПЕ не можуть після 20.00 вибратися у справах до центра міста», – вказала жінка.

Тож висловила прохання забезпечити транспортне сполучення мікрорайону ЛПЗ із центром через вулицю Гнідавську після 20.00.

Нагадаємо, аби петиції розглянули, за 15 діб її мають підписати як мінімум 300 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ку Показати IP 9 Січня 2020 20:02
Шановні не кіпішуйте! ОПЛАЧУЙТЕ проїзд виключно електронним квитком,чи смартфоном. До того що вам приходиться ходити пішком НІКОМУ нема НІЯКОГО діла. Будете платити живими грошима - оштрафують.
Анонім Показати IP 9 Січня 2020 21:29
На Боженка,на Мамсурова зробіть перехід,в районі кромберга,біля Вояжу,а то зупинки є,а перехід ледь помітний,чи знов чекаєте чиєїсь смерті?!?!Там машини літають,трасса пряма,людей на смерть зіб'ють тоді поставите світлофор,чи освітлите???Чи край міста вас не турбує???Почитайте мій коментар і як когось зіб'ють не кажіть що ви не знали і це на вашій совісті буде!!!Живий приклад біля гуртожитку на Соборності,дві смерті коштувало освітлення переходу!!!
Невася до Анонім Показати IP 9 Січня 2020 21:56
Ми в цивілізованому світі живемо, про таке не пишуть в коментарях. Тел. прийому скарг 067 000 0679, 0332 777 880.
Анонім до Невася Показати IP 9 Січня 2020 23:58
От візьми і позвони,невася,я думку свою висловив,там живуть тисячі людей і їм пофіг,у більшості діти,про це мають думати батьки і відповідні служби,я взагалі в іншому районі,а кому потрібно підхватять.
Житель ЛПЗ Показати IP 9 Січня 2020 21:52
Дивуюсь терпінню перевізників. Третина пасажирів досі тичуть водіям готівку, прикладають картки з порожнім балансом і виходять, родичі їздять по пільгових картках своїх рідних, заходять інваліди із ще радянськими посвідченнями. Хитрують як тільки можуть.
янеробот Показати IP 10 Січня 2020 08:56
які можуть бути справи в центрі міста після 20.00? сидіть вдома або купляйте власне авто! :-)))))))))))))))))
лучанка до янеробот Показати IP 10 Січня 2020 10:51
робота не всі ж на державних організаціях працюють
Луцьк до янеробот Показати IP 10 Січня 2020 14:45
Ну ти і довб**б
Лучанин до Луцьк до янеробот Показати IP 11 Січня 2020 01:02
Да після 22:00 вже ніяк не доберешся додому... маршутки зовсім не ходять! Валідатори поставили.. бабкі скосили, а про наслідки не подумали, на людей на*рати як добиратися будуть.