USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани просять збільшити кількість тролейбусів, які б не ламалися

5 Березня 2016 11:17
Лучани хочуть збільшення кількості тролейбусів на вулицях міста, аби інтервал між ними скоротився до 10 хвилин. А також звертають увагу міської влади на те, що тролейбуси не приїжджають вчасно через постійні поломки, отож варто замінити їх на справні.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті єдиної системи місцевих петицій 2 березня.

«Збільшити кількість тролейбусів у Луцьку, щоб інтервал не перевищував 10 хвилин. Є проблема з маршутом №12 в якого інтервал більше 20 хвилин, іх іздить близько 4 штук, і ті ламаються, й тоді інтервал перевищує 35 хвилин. Прошу звернути увагу місцевих чиновників», - пише автор петиції Стефан Матіюк.

Нагадаємо, влітку 2014 року тодішній директор підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук хвалився новопридбаними у Польщі тролейбусами. Однак нарікань на транспортні послуги побільшало: тролейбуси ламаються і відстають від графіка руху.ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ЧАСТО СТОЯТЬ ЛУЦЬКІ 15-КИ

Якщо петиція набере 300 підписів, то її розгляне місцева влада.

До кінця збору підписів залишилось 12 днів.

Підписати петицію можна ТУТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
не лучанин Показати IP 5 Березня 2016 11:26
а матіюк іздить в тролейбусі? і скільки платить за проізд? якщо платить? а ще матіюк може підкине грошенят на оновлення рухомого складу! пропоную матіюку звернутись з петицією про будівництво метро! а ще краще пересісти на підводу хоч коні також не дешево....
полішук Показати IP 5 Березня 2016 11:40
а хто хоче не мучитись в тролейбусі нехай переіжджає в Любешів!
не сповна розуму Показати IP 5 Березня 2016 11:42
а що існують тролейбуси як і все інше що не ламаються??
Сераховичі Показати IP 5 Березня 2016 11:43
невже винайшли вічний двигун?
проня прокоповна Показати IP 5 Березня 2016 12:51
а как по мне - то карету надо! это так модно! по-французькому!!
селянин Показати IP 5 Березня 2016 12:58
а де є такі тролейбуси що не ламаються? От би нам в село такий!
Лучанин Показати IP 5 Березня 2016 14:03
А що ви хочете з металобрухту? Їх же Польща не даремно списала! Можна було б з 3х-4х один робочий зробити, але для чого? Та й на запчастини гроші треба. А тут підшаманили трохи і ще пів дня проїздив.
дідо Показати IP 5 Березня 2016 14:18
Коли буде петиція про збільшення ціни квитка до 10₴ ,що тролейбуси були новими,сучасними та часто їздили ?
Ні до дідо Показати IP 5 Березня 2016 14:59
Ми хочемо щоб проїзд коштував 1.75 .А трол були нові не ломались і їздили через 10 хв? Так не буває. Або зручно і комфортно але дорого або дешево але як небуть. Інтервал 20 хв -це норма в європейських містах
аня Показати IP 5 Березня 2016 15:19
якби у нас в країні не крали міліонами то ми жилиб не гірше як у швейцарії. а так їхні зламки купляємо..
камінь Показати IP 5 Березня 2016 16:31
замінити тролейбуси маршрутками! в Камені нема тролейбусів і живемо якось!
Ололо до камінь Показати IP 5 Березня 2016 23:24
В тому то і справа, що якось...