USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучани – проти агресора. Що діється у центрі міста

9 Квітня 2014 19:08
Сотні лучан рухаються вулицею Лесі Українки від Замкової площі у напрямку Театрального майдану. Гучна акція, яка розпочалась у Луцьку о 18.00, спрямована на підтримку єдності України.

Люди скандують «Слава Україні!», «Одна-єдина вільна Україна!», чутно вигуки «Харків!». Окрім цього, багато людей співають знамениту «пісню» «Путін ху*ло».

І без того гучний натовп підбурює активіст-"заводило".

Нагадаємо, в наметі Правого сектору у центрі Луцька підвісили дерев’яного "Путіна". Підвішена фігура - з гітлерівськими вусиками й з великими чорними віями. У правій руці - пістолет, а в лівій - дуля. Замість ніг - ратиці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
вася Показати IP 9 Квітня 2014 19:13
Правільно роблять ТУТІН ЧМО ,ХУЙЛО ...ТРЕБА НА ЮТУБ ТАКЕ ВИКЛАДАТЬ ..... СХІД І ЗАХІД Р А З О М .......
Lutsk до вася Показати IP 9 Квітня 2014 19:22
Всяк другого мнит уродом, не смотря, что сам урод. (Л.Филатов)
ну до Lutsk Показати IP 9 Квітня 2014 19:26
який ти Луцьк.ти чк podmoskov^e
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:14
КЛОУНЫ ШОПИТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Петручик до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:19
Сепаратистів напалом випалювати.Путін .....уйло)))))
Барадач до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:26
Твои родственнички
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:23
Де месний троль ригіанал-сепаратіст?А ну вийди людям щось в очі скажи,чи за очелло страшно.Сепаратюгам смерть.
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 19:25
Хутін г.....вно.
віра Показати IP 9 Квітня 2014 19:30
А скільки в нас анонімів, бо щось незрозуміло пише , одне другому суперечить. Може підпиcуйся Онанім , так за твою пропутінську холуйську позицію буде правильніше
Чпокер до віра Показати IP 9 Квітня 2014 19:37
Та цей троль кажуть нібито Мельник Гандруша-рижий поц по совмесності опущений ригіонал.
Оригінал до віра Показати IP 10 Квітня 2014 10:48
Назвавши агресора нецензурно, Ви мабуть вигнали росіян з Криму. Вітаю. Далі що??? Пропоную всім роздягнутись і намаститись фекаліями в знак протесту.
Северодонецк Показати IP 9 Квітня 2014 19:35
Какой он честный и справедливый, этот Путин! Вот только сильно страдает склерозом. Сам в Раше рта никому не даёт открыть, не то что пикнуть. В Раше не то что сепаратизмом заниматься, там ПРАВДУ запрещено говорить! Телеканал "Дождь" за что закрыли? Там можно только всеобщим "одобрямсом" заниматься и поклоняться великому "Пу"! Ну и конечно, постоянно учить Украину, что нам делать. А как же без этого.
Володимир Показати IP 9 Квітня 2014 19:36
Добандерився правий сектор
Херсон до Володимир Показати IP 9 Квітня 2014 19:42
Після останніх подій в Миколаєві і в Одесі з розбитими писками сепараторов, Правий Сектор набирає підтримку жителів Сходу.
Йовік Показати IP 9 Квітня 2014 19:44
Як росіяни можуть жити в такому неадекваті. Не дивно, що вони п"ють горілку в таких кількостях, нормальна психіка такої брехні витримати не взмозі.
Ольга С. Показати IP 9 Квітня 2014 19:59
Ненавиджу кацапів на вашій совісті смерть українського офіцера.
Штірліц ( В.В. Путін до Ольга С. Показати IP 9 Квітня 2014 21:59
Нефіг лізти п'яним на озброєних москалів
Лелек Показати IP 9 Квітня 2014 20:18
Царьов сьогодні на своїй шкурі відчув як до недоброзичливих туристів ставляться на Півдні.Ми всі Україна.Путін ЙУХ.
Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:20
Порахуйте скільки там "свідомих", сотня набереться?
Дрищу до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:30
Треба буде і весь Луцьк вийде,а таких жертв аборту як ти, до уваги не беруть.Друшляй сепаратист.
Анонім до Дрищу Показати IP 9 Квітня 2014 20:39
парашнику то ти? До цього часу дрищеш? Потерпи трошки, загрниця вам допоможе!
Киса до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:41
Солнечный не всплывай, а то попан порвут.
Дід Панас до Киса Показати IP 9 Квітня 2014 21:21
у тебе болить те про що говориш?
456 Показати IP 9 Квітня 2014 20:42
А чому їх на площу не пускали (судячи з фотографій)? Можна детальніше?
Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 21:09
Путін поржав з цих недоумків і сказав що газ по передоплаті.
вова Показати IP 9 Квітня 2014 21:21
клоуни хочуть шоб йх уважали.в европу вам там такіж
лот Показати IP 9 Квітня 2014 21:34
А де дітки з садочків.Залучайте дебільні організатори юне покоління до національної свідомості.Зомбуйте зомбуйте і ще раз зомбуйте.Правильною дорогою ідете дебіли.
11 Показати IP 9 Квітня 2014 21:35
чмо луцьке вийшло на вулицю.... і показало себе у всій красі... 20 чоловік назбиралось.. і назвали себе Україною.... да з вами на одному квадраті ніхо сісти не хоче...а не фашистського прапора нести ще за пару
Штірліц ( В.В. Путін Показати IP 9 Квітня 2014 22:00
Папірці в урни кидайте!!! Патріоти! йдеш по Л. Українки - то ще більш-менш. Зайдеш в провулки - москалі накидали??? Путінськи агенти??
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:52
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 23:50
студенти, які розцінки? скільки дають за мітинг?
пнх до Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 00:33
птх.щось таке
Правильний до Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 11:11
***...за такі слова, якби я тебе побачив на вулиці роз*** би твій хамський писок...Такі тролі як ти тільки перед монітором комп*ютера такі розумні, а насправді немічні боягузи)))