USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Лучани вимагають пояснень відключення гарячої води після 22:00

15 Січня 2016 13:18
Чимало лучан потерпають від відсутності гарячої води з 22 години, особливо такі, які працюють до 22 чи 23 години. Міську владу просять надати економічні обгрунтування, чому припинення гарячого водопостачання – саме о 22 годині.

Про це йдеться у петиції, яку на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєструвала Наталія Гавриленко 14 січня. Наразі петицію підписали 7 осіб. До кінця збору підписів залишилось 13 днів

«Немало людей працюють до 22-23.00 і води не мають. Не зовсім зрозуміло економічне обгрунтування припинення подачі гарячої води в 22 годині. Може поясните містянам, чому не в 24, чи в 20, а саме в 22.00 економічно вигідно відключати гарячу воду. Надайте розрахунки», - йдеться у петиції.

Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, в травні цього року для лучан стала повною несподіванкою відсутність в кранах гарячої води, яку знову подали аж через 3 місяці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
м Показати IP 15 Січня 2016 13:19
де ссилка на петицію?
Іринка Таран Показати IP 15 Січня 2016 13:59
Мер працює на громаду, наближаючи нас до Європи. Певно таку Європу знає пан мер.
л Показати IP 15 Січня 2016 14:13
гаряча вода вночІ? її вдень немає,ледь тепла тіче!!!
дідо Показати IP 15 Січня 2016 14:24
Ставте бойлер. Це дешевше за гаряче водопостачання.
Анонім до дідо Показати IP 15 Січня 2016 16:30
За бойлер платять ще й більше!Бо це світло!
Лучанка до дідо Показати IP 16 Січня 2016 14:49
У нашому будинку вже понаставили стільки бойлерів, що за неповний рік було 2 пожежі по стояках: не витримує проводка
ДПЗ Показати IP 15 Січня 2016 14:50
романюк знов разом з луцьктеплом крадуть гроші у лучан
Ромашка Показати IP 15 Січня 2016 14:53
Мені теж це встогидло! За комуналку платиш дурні гроші в які до речі і входить постачання гарячої води 24/7 а отримуєш її так як розпорядиться пан мер... совок-совком
Ромашка я Показати IP 15 Січня 2016 16:46
Які ще потрібно петиції . 300 голосів ????????А слабо меру подумати ? А все для лучан ... звучало в передвиборчих дебатах? Укроп . , де ви ?
Анонім до Ромашка я Показати IP 16 Січня 2016 00:07
згадали про Укроп? раніше треба було думати! треба питати не тільки з Романюка, але й з тих, хто за нього агітував і голосував!
читач Показати IP 15 Січня 2016 19:08
рано, щоб помитись гарячою водою... треба чекати 15 хв поки холодна стече.... добре шо нема лічильника:)
ВОВК Показати IP 15 Січня 2016 21:05
Нашо гаряча вода ? Скоро весна в баюрі помиєтесь. А можна в лазню піти заодно і помиєтесь.
Ванда Оборина . Показати IP 15 Січня 2016 21:18
Мне лично ..вода после 22 -00 не особенно нужна . Если это решает вопрос экономии - одно дело . Но если мы платим за круглосуточную подачу ...а нам её перекрывают - это дело судебное . Петиции здесь не решат этот вопрос ..Тем более ..что это длится с 2014 года распоряжением мера .Люди не реагируют тот факт отключения горячей воды на всё лето ...и обходятся как то ......а вот после 22-00 - почему - то идут возмущения ...В чём логика ?
ххх Показати IP 16 Січня 2016 15:10
вода як тролейбуси після 22 не подається, хоча за неї платять.
Наталія Показати IP 16 Січня 2016 18:16
Я написала петицію, бо розумію, що підприємство , яке належить громаді, а не Романюку , просто знищують. Потім приватизують за копійки. Як може підприємство вийти з кризи, якщо воно не заробляє. В мене є боллер і лічильник, але Яценюк сказав, якщо послугу не надають якісно, то хай знижують тариф. Тому вода і по лічильнику і без має бути на 33,3% дешевша, бо третину доби ми не можемо користуватись цією послугою. Так само і послуга водовідводу. Тепер все коштує не копійки. Чого я маю навіть гривню дарувати таким "господарникам". Прошу підтримати.