USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучанин помився у міськраді. ВІДЕО

29 Липня 2015 15:01
У рамках громадської акції декілька лучан прийшли для того, аби прийняти душ у стінах Луцької міської ради. Своє обурення активісти мотивують кількамісячною відсутністю гарячої води в будинках.

Організатор акції «Луцьк без гарячої води» Ілля Токаренко заявив, що міська влада «тримає людей за бидло» та не зважає на їх проблеми. До слова, громадська акція була належним чином організована, про неї попередили представників міської влади.

«У зв'язку з тим, що більше ніж два місяці в Луцьку немає гарячої води, активні громадяни, які не мають заборгованості за комунальні послуги та не мають гарячої води, повідомляють вас, що 29.07.2015 о 14:00 організують акцію «Луцьк без гарячої води». Під час неї залучать кімнату відпочинку в міській раді», – написав Токаренко попередньо у мережі Фейсбук та отримав відповідний дозвіл на проведення акції.
Чоловіка з тазиком, гелем для бриття, милом та мочалками без перешкод пустили у приміщення міської ради. Ілля Токарчук заходився шукати гарячої води у кабінетах міської ради. Після чого, набрав тазик води у куллері, після чого спустився вниз, до східців будівлі.

Проте назад його працівники міліції та охорони міської ради пустили неохоче.
Зрештою, чоловік зайшов у хол перед залом, де триває сесійне засідання, та не знайшовши вільного приміщення вирішив митись прямо в холі.

Завершивши банні процедури, Ілля Токаренко прибрав за собою тазики з водою та заявив, що відчуває себе чудово: «Як після пляжу!». Наостанок зауважив, що акція буде відбуватись постійно, поки в будинках лучан не з’явиться гаряча вода.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 97
лучани Показати IP 29 Липня 2015 15:05
Купіть йому бойлер
справжні лучани до лучани Показати IP 29 Липня 2015 15:42
і всім нам бойлер! Скільки можна терпіти знущання влади!
Анонім до справжні лучани Показати IP 29 Липня 2015 17:52
А чому не виходите на черговий майдан? Боїтесь? Правильно робите. Нинішні - це не кривавий Яник, швидко лад наведуть.
Андрій до Анонім Показати IP 29 Липня 2015 19:32
Хіба не простіше відрізати газ до Романюкової хатинки (і не тільки..) адреску підказати? В чому різниця - ми теж НЕ боржники, та перекрили тепло БЕЗ попередження. Хай "економить" Борги Єрємєву за "хюндай".
Анонім до Андрій Показати IP 29 Липня 2015 21:39
Пойди и отрежь. Слабо?
Андрій до Анонім Показати IP 30 Липня 2015 19:40
То це ти школото так "на майдан" так вийшов "поскакати"? (кацапській?) В слідуючий раз НіКОЛИ не кажи "ЩО" кому робити, а тобі НЕ скажуть куди йти.. (хоч "напрям" в тебе - вірний... "Вєрной дорогой ідьоттє таварісчі".. "работать ізіґом" у вас нєплохо получаіцца!)
Анонім до лучани Показати IP 29 Липня 2015 18:16
а шо то так міліція прикусила губу попахує *****
Штефан, Луцьк до лучани Показати IP 29 Липня 2015 18:58
У голову собі бойлера запхніть.
Андрій до лучани Показати IP 29 Липня 2015 19:42
Тільки досить "школотне створіння" таке може "ляпнути". Норма КВТ на "сім'ю" незалежно від кількості проживаючих 200 квт на місяць.. А як-що 4-5 чол. ввечері кожен день захочуть хоч РАЗ помитись? Це поки НЕ ОСінь, та немає "пікових навантажень".. (будеш бРойлером не тільки "митися", а й "грітися" коли похолодає - в ТЕМРЯВІ!) І тільки уяви, що буде з проводкою, коли кожна квартира поставить собі "бРойлера", (навіть самого економічного!)
Лучанка без гарячої до лучани Показати IP 29 Липня 2015 20:10
І мені купіть!
Пані Показати IP 29 Липня 2015 15:13
Раджу пану Ігорю знайти роботу і зайнятись чимось справді корисним...а то цирк поїхав, а клоун залишився. Нармальній людині зранку на роботу потрібно, а не концерти на камеру показуати...ніби міськрада візьме і завтра воду тобі включе, щоб ти більше не приходив!
Андрій до Пані Показати IP 29 Липня 2015 21:24
Так це ж нормальніЙ.Люди в окопах захищають таких мудаків,що бігають перед камерами...
ХХХ до Андрій Показати IP 30 Липня 2015 07:19
Мудаки-це влада?
той, що знає до Пані Показати IP 29 Липня 2015 21:34
ну да, краще і далі сидіти і на кухні скаржитись. Там точно почують
Анонім Показати IP 29 Липня 2015 15:13
Молодець.
Андрій Показати IP 29 Липня 2015 15:15
респект ))
Олег Показати IP 29 Липня 2015 15:18
Пацан сказав - пацан зробив :)
Анонім до Олег Показати IP 29 Липня 2015 15:44
помився і на 15 суток за хуліганство...
Волинянка Показати IP 29 Липня 2015 15:21
Молодець! Хоч один сміливець знайшовся! А влада і справді тримає людей за бидло ! Навіть не може подбати про благоустрій населення, забезпечивши людей елементарним - гарячою водою! Ганьба!!!
Хлоп до Волинянка Показати IP 29 Липня 2015 15:50
Де ці захисники простого народу "Новий Луцьк"? Чому вони не приєдналися до сміливця? Тільки й можуть що з трибуни ляси точити та собак захищати, а за людей зовсім не дбають!
:) до Хлоп Показати IP 30 Липня 2015 07:21
коментар було видалено
любомльчанин до Волинянка Показати IP 30 Липня 2015 11:59
був би сміливцец був би в АТО в окопі і не нив що води гарячоі немає .сором за вас Лучани
Вася Показати IP 29 Липня 2015 15:24
А де ще один представник радикалів Вова Кучер? Чого не захотів митися зі своїми однопартіцями? Не дотягують місцеві радикали до Олега Валерійовича і його акторського таланту. Треба їм курси влаштувати))
A до Вася Показати IP 29 Липня 2015 16:59
А де Костя (голова міського осередку) був?
Коля до A Показати IP 29 Липня 2015 20:58
Петрочук послав своє довєрєне ліцо.копія.стидоття
саша до Вася Показати IP 29 Липня 2015 20:56
Кучера немає до він сц*кун з пісталєтом.послав свого члена місцевої партії.а це план пропіаритись з петрочуком.а тут люди не прийшли і обісрались.води гарячої як не було так і нема.сра-радикали.ха ха
лучани Показати IP 29 Липня 2015 15:25
Волиньгаз відключив газ Луцьктеплу. Йому потрібно митися в офісі Волиньгазу.
лучанин 2 до лучани Показати IP 29 Липня 2015 16:12
Во-во! І як таким людям, як ОЦЕ ВИЩЕВИКЛАДЕНЕ, пояснити, що міськрада тут ні до чого, а гарячої води нема через відсутність газу, а не через борги?
Лучанин 3 до лучанин 2 Показати IP 29 Липня 2015 16:41
Не обманюйтеся! Гарячої води немає в Луцьку не тому, що лучани боргують, а тому що це вигідно луцьктеплу і романюк це кришує. Багато міст Україниборгують набагато більші суми, але подачу води не припиняють. В луцьктеплі диряві мережі і 25% води тупо йде в землю і не доходить до споживачів. Про це оголосив новий директор на луцьктеплі і їм не вигідно подавати воду. Гроші роздиребанили, замінювати труби немає чим. Також в планах нового керівництва і романюка не подавати воду і під час опалювального сезону. Мережі без води до кінця проржавіють і відновити їх буде неможливо. А ще романюк мабуть отримує заохочення від волиньгазу, бо не дивлячись на те,що в квартирі водопідігрівач за газ нараховують всім по завищених тарифах і довести незаконність цих нарахувань неможливо.
Оля до лучанин 2 Показати IP 29 Липня 2015 16:47
Звичайно!!!! Міськрада ж завжди НІ ДО ЧОГО!!!
лучанин до лучанин 2 Показати IP 29 Липня 2015 17:12
МОЛОДЕЦь!!!! В депутати його він наші інтереси захищає
Волиньгаз до лучани Показати IP 29 Липня 2015 16:17
Йому потрібно помитися у помешканнях лучан, які не платять за послуги
ЛУЧАНИН до лучани Показати IP 29 Липня 2015 16:38
Коментатор "лучани" дуже лояльний до луцькради,напевно саме з цього місця і коментує,якщо хтось не розуміє, то луцькрада це представник мешканців міста,то куди звертатися жителям міста зі своіми проблемами в волиньгаз,може він вже представляє наші права!?
до лучани до лучани Показати IP 29 Липня 2015 16:49
Волиньгаз відключив газ луцьктеплу,а я тут дочого плачу справно за всі послуги,мати претензіі до сусідів,що не платять,я не маю законного права,встановити бойлер не можу через технічний стан електропроводки у всьому дев'яти поверховому будинку за стан якоі відповідає жек,то до кого мені звертатись?
автомобіліст до лучани Показати IP 30 Липня 2015 11:20
А чому міськрада не перекриє воду на приватні автомийки Короті. Слабо!
Андрій до лучани Показати IP 30 Липня 2015 20:22
"розум" - фонтанує... (навіть "початковими завдатками логикі" - не чути.. ) Волиньгаз постачає газ Луцьктеплу, який згідно договорів "постачає" на котельні міста, та "котельню Кропиви", взамін транспортуючи через (місські(!)) теплосистеми - жителів Луцька отримуючи ВЧАСНО(!) за це плату!!! (10% - не є заборгованість жителів, яка стала причиною відключення.) В той-же час Луцьктепло заборгувало НЕ тільки Волиньгаз, але й Волиньводоканалу, "котельні Кропиви", та безлічі менших котелен та теплопунктів по Луцьку. (скільки винно Обленерго та в зарплаті людям - невідомо), я вже не питаю про 3 мільйни "на реконструкцію", та ЩО "реконстройвали"... У всі часи Луцьктепло було "кормушкою" місської "ЬІліти" в мерії. Починая з Кривицького, та "приватизації" меланжівської котелні його дочкою, доки не перепродала Кропиві, (розпродаж мазуту зі сховищ, саме на випадок припинення постачання газу). Наїзди Шиби - повернунути за борги Луцьктепла(!!!) "котельню Кропиви" в місську власність! Так в чому різниця з Колею Романюком, якій теж "хоче повернути", та кому потрібна прокладка Луцьктепло, як засіб заробляння Єрємєвих та Романюків на невідомо звідки висосаних тарифах? (може й зараз бубем сплачувати "середню кубатуру" з жителя, бо Луцьктепло в боргах, а "води НЕ буде доки не сплатять борг"(с)М.Романюк. Борг- має "звичку" зростати, особливо коли НЕМАЄ ніяких доходів. (А утримувати майно та людей підтримуючих все це "хазяство" - потребує чималих розходів) Просто прохання, НЕ "ляпайте" аби-що, може за розумного зійдете.. (До речі, "лучани" - це "коллективний розум"(с)М.Чєчєтов., чи просто "хроніка фіЛіпін"?)
Хлоп Показати IP 29 Липня 2015 15:30
А чому "Новий Луцьк" не підтримав героя? Де ж послідовність у відстоюванні прав лучан отримувати гарячу воду? Треба було разом помитися
жук Показати IP 29 Липня 2015 15:36
Газ найбільша ніша корупції на Волині.Починається з простого слюсаря Волиньгазу. Схема:крутелини наймають таких горе- роботяг які скручують газові лічильники на скільки треба і платять їм третину повної вартості.Наприклад такий жук напалив за рік 5,5 тис кубів газу , а йому для нормалбної ціни треба 2,5 тис.Слюсаруга йому скручує три тисячі і отримує тисячу гриваків (як було до підняття тарифів). Зарах ціна підніметься і замість слюсаруг будуть нові крутелики.Порядні дурні люди як платили так і будуть.Вичислити ж таке -без проблем.Візьми трьох поверхівку яка платить в рік за 2,5 тис кубів і саджай хазяїна і дільничого слюсаря.А шефи Волиньгазу кришують такі схеми бо і їм перепадає.
лучанин Показати IP 29 Липня 2015 15:46
Романюк доводить людей до істерики.. падлюка.. Хлопака хоч і задрот але молодець. Діяти потрібно.. і можливо навіть радикальніше.. А населення мовчить..бо змирилося з тим що воно худоба.. ....Адже саме таку масу рабів потребує нинішня влада... Ми крадемо а ви мовчіть ))
Ольга до лучанин Показати IP 29 Липня 2015 15:56
які претензії до Романюка? цей хлопчина з головою дружить? газу немає, бо лучани боргують. заплатіть борг - буде вам вода! по-друге, хай йде до київської влади свої демонстрації проводити, які людей до зубожіння довели. а Романюк, шановні, ще докладає усіх зусиль, щоб у наших оселях взагалі вода була і спокій в місті!
Хлоп до лучанин Показати IP 29 Липня 2015 16:03
А ви не мовчить, ви дійте - приходьте митися до міськради! Тоді часи роботи купальні в міськраді буде вивешено на її дверях, та й окреме приміщення буде надано. Дом-5 вже і в Луцьку!!!
Врач з Липин до лучанин Показати IP 29 Липня 2015 16:19
Зважаючи на одіозний захід всі ознаки повної деградації й шизофренії цього 30-річного юнака, який ні дня не працював на благо громади, бачили на палатках бувшої партії регіонів, а зараз є яскравим обличчям Ляшка. Шкода, що ще один з шизиків-голова обласної оргганізації Радмкалів Кучер ховається зпа спиною жінки своєї, й мовчить, ніби він не знав про ці вибрики--соромно вам молоді юнаки, які так пнуться в політику, хочуть ути депутатами, а реально не хочуть піти й офіційно попрацювати. Вини Романюка тут немає, не треба вішати всіх собак на нього--просто треба піти на почту й погасити борги, а не як деякі мають по 20 квартир й боргують за комуналку 500тис. грн, й потим платятьь цим дурикам гроші щоб позорили наше місто на всю країну....Ідіоти---Зверніться до нас, поки не відбулось повне загостроення шизи
777 Показати IP 29 Липня 2015 15:49
Кунца-Скунса тільки тут не хватає!
вибори Показати IP 29 Липня 2015 15:57
вибори, вибори, кандидати ..., а тут і ляшко зарісовався, думає за грязних лучан...
ВОНО Показати IP 29 Липня 2015 16:19
от і зажили по новому, тепер помитись можна навіть в міськраді. скоро аналогічна послуга відкриється і в кабміні
Лучанка Показати IP 29 Липня 2015 16:24
Не розумію як можна обійтися без гарячої води! Мені вже набридло бігати щоранку по квартирі з кастрюльками! А про сім'ї, де є маленькі дітки я взагалі мовчу! А як людям похилого віку, чи навіть інвалідам! Дожилися, що у 21 столітті і навіть не маємо мінімальних комфортних умов для існування! Ніби на острові живемо! Будете казати - ставте бойлери! Добре, а як тоді бути бідним пенсіонерам, які регулярно платять за гарячу воду, але не мають можливості купити бойлери і старі будинки (як правило) в яких вони живуть навряд чи витримають таку напругу, якщо всі почнуть їх ставити!
лучанка Показати IP 29 Липня 2015 16:28
От молодець, !!!!!!!!
До Романюка Показати IP 29 Липня 2015 16:30
Пане Романюк, свою кандидатуру на вибори 2015 можете навіть не висувати! За цей ляпсус з гарячою водою на виборах ви пролітаєте однозначно!!! Раз не можете подбати про комфорт і благоустрій жителів міста! Про що далі можна говорити....
ВОНО до До Романюка Показати IP 29 Липня 2015 16:49
гречка вирішить всі непорозуміння між отарою та пастухом
Лола до ВОНО Показати IP 29 Липня 2015 17:40
А я підтримую Романюка, бо гідної йому заміни не бачу! те, що ситуація складна у всій державі - не Романюк винен. не треба вішати все на нього, хоча й каденція йому справді важка дісталася! але він гідно тримається! і лучанам зараз не найгірше серед інших міст України!
Григорій до Лола Показати IP 30 Липня 2015 01:56
Так ти , Лола, і Януковичу з Азіровим заміни не бачила, та й Кучма бачилось тобі до віку буде при булаві. Може це синдром лизоблюдства?!
Анонім до До Романюка Показати IP 29 Липня 2015 17:41
Не вам вирішувати, чи виставляти Романюку свою кандидатуру, чи ні. А ви, напевно, будете голосувати за Пастушка з вашої інформкампанії проти Романюка?
Член виконкому Показати IP 29 Липня 2015 16:50
Миється той , хто лінується чухатися !
Мозок виконкому до Член виконкому Показати IP 30 Липня 2015 08:02
І взагалі, вода удачу змиває
юрій Показати IP 29 Липня 2015 16:50
вже не памятаю коли так сміявся
Хлоп Показати IP 29 Липня 2015 16:53
Тільки цей герой-хлопчина буде достойним мером Луцька! Тільки він по-справжньому відчуває біль пенсіонерів, які не можуть купити бойлера! Тільки він, миючись в міськраді, Волиньгазі та Луцктеплі за встановленим графіком зможе відстояти права простих лучан на гарячу воду! Чому Палиця не робить ставку на цього сміливця, а годує цілу купу депутатів-безхребетників, які навіть помитися в міськраді не можуть, бо соромно їм показати свою реальну роботу, своє реальне ставлення до простих мешканців Луцька. Ганьба їм!
Правдолюб Показати IP 29 Липня 2015 16:53
На більш як 40 мільйонів гривень більше грошей надійшло у бюджет Луцької міської ради!http://www.volynnews.com/news/economics/u-lutskyy-biudzhet-nadiyshlo-bilshe-koshtiv-nizh-planuvaly/ А перед школою хоч дадуть дiтям помитися? Чи лiтнiх вшей прихоплять до школи?
З Ковеля до Правдолюб Показати IP 29 Липня 2015 17:43
Забирай цього героя собі додому... можеш навіть пам'ятника йому побудувати, але у себе в дворі
з пр.Волі Показати IP 29 Липня 2015 16:58
А ви за всіх не розписуйтесь, кому висуватись й за кого голосуватимуть...Лучани адекватні й помірковані люди, вони зроблять висновок хто буде керманичем нашого прекреасного міста....Але якщо такі представники Ляшка будуть його соромити, то про Європу заути можна.....Наголошую вкотре--погасіть борги й буде гаряча вода, і ніякої політики, але зважаючи на наближення виборів---шкода що в законі відсутньо серед переліку необхідних документів довідки про психічний стан.... Лучани, не ведіться на проплачені перформанси. А щодо ціни на газ--то чого лучани, ЗМІ не спитали в Яйценюка за непрамомірні тарифи, за газ для населення по 7888грн замість 3500грн? Чого мовчали, а тепер сесія прймае рішення щоб Сеня скасував свої тарифи..--Він --винуватець, що поставив народ на коліна й ми живем за межею бідності
привіт, мої любі Показати IP 29 Липня 2015 17:01
от дурня, треба було ще Пастушака туди привести а потім разом з Сажнєвим оголосити антирейтинг - така неохайна робота. Кстати, а де з ютубу поділась програма "Підслухано Пастушаком"?))) Скучаю...
Віктор Показати IP 29 Липня 2015 17:14
Вкотре переконався, що Луцьк – це рай для дегенератів. І мова навіть не про радикала в труселях (він якраз знає, що робить), а про тих, хто все це вважає відстоюванням інтересів лучан.
Волинь Показати IP 29 Липня 2015 17:27
Хто з міської влади дасть відповідь на запитання: "Коли нарешті в Луцьку буде гаряча вода?" І відповідь "Заплатіть за борги" - це не відповідь!
Луцьк до Волинь Показати IP 30 Липня 2015 10:49
Міська влада має домовлятись з Києвом, щоб вони виділили лімити на газ для підігрівання гарячої води та повноцінного опалення взимку. Але оскільки Романюк не збирається на наступний термін міського голови, то йому всерівно як лучани будуть жити після того як піде з цієї посади. Якщо "зверху" Волиньгазу дадуть вказівку надати газ для Луцьктепла, то незважаючи на борги його включать. Але всерівно спочатку має місцева влада ДОМОВЛЯТИСЬ та КЛЯНЧИТИ в Києві ліміти на газ!!!!! Дорогі лучани, треба діяти.... "давити" на владу.... не такими звісно методами, як цей радикал, але й не мовчати. Бо забудемо що таке гаряча вода в наших домівках назавжди...
лучанин Показати IP 29 Липня 2015 17:27
оцей товариш займається дешевм піаром перед виборами. купіть собі бойлер і проблема вирішена. тому не нагнітайте. мер не може взяти з повітря газ для обігріву води
майдан Показати IP 29 Липня 2015 17:40
у Луцьку дуже мало громадських туалетів...
З Ковеля Показати IP 29 Липня 2015 17:40
Лучани, за що Романюка об*ираєте? виберіть на наступних виборах нашого Кіндера - от тоді заживете!!!
Хлопу Показати IP 29 Липня 2015 17:43
Переконана, що таку клоунаду могли вчинити тільки за великі гроші. Схоже, то послідовники Ляшка. Якщо такі люди рвуться до влади, то нам справді хана.
дідо Показати IP 29 Липня 2015 17:44
Це любитель води заслуговує на повістку.Нехай на війні свою енергію виділяє.
Хлоп до дідо Показати IP 29 Липня 2015 18:23
На жаль, на війні він тільки газ буде виділяти:((
ілля до Хлоп Показати IP 4 Серпня 2015 00:47
А ти собака на війні був? Чи хоч допомогу перекинув?Чи тільки ляси навчився трясти гнида?
НАДІЯ Показати IP 29 Липня 2015 18:08
ТАКИЙ у нас МЕР РОМАНЮК не може дати елементарне гарячу воду для лучан. І ЧОМУ НЕ ВЕСЬ ЛУЦЬК відключений від гарячої води? ЩО НА ВУЛИЦІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО не має заборгованості. СОРОМ ЛУЦЬКІЙ ВЛАДІ. ВІд такого позору треба самим вже з посад йти. Заборгованість не за рік і не за пів року. ЩО роблять чинуші ???
Анонім Показати IP 29 Липня 2015 18:10
Нехай місцева влада переживає і робить щось, щоб з горшками не приходили в раду Луцька.По районних центрах мери також нехай подумають про громадські туалети, а то тільки земельку роздають кумам, сватам , багатим і т.д. !
До лучан Показати IP 29 Липня 2015 18:11
Цілком згідний з Віктором!!!! Подивіться на очі цієї психічно хворої людини, і неважно з якої політичної сили цей дегенерат. Оці всі клоуни, що в розборках з діючим мером завжди "баба Яга проти" - дістали. Їх і в армію з істериками забиралм (історія з повєсткою на всії інтернетвидання), і машини палили, і що тільки не робили. Група "малолєтніх" тунеядців, які ПРАКТИЧНО, ФІЗИЧНО, РЕАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНО, для громади не зробили. Тільки політіканство, бла-бла та чудернацькі витівки самозакоханих "демократів-люстраторів". Шкода тебе, мій Луцке!!!
Рукалице до До лучан Показати IP 30 Липня 2015 08:05
Мій Луцке... Іскромьйотно.
я Показати IP 29 Липня 2015 18:44
скільки часу ми ще будемо митись в калюжах води в тазиках
Лучанка Показати IP 29 Липня 2015 19:29
Молодець! І пофіг на піар, а взагалі, якби отак кожен день до них по декілька чоловік митися ходили... сама б пішла:)
ілля Токаренко Показати IP 29 Липня 2015 19:37
Поідомлення всім шизоїдам! Я бився за всю громаду! Ви уроди тільки лясами трясяте!Ви уроподивіться на на мерію та на Тараса! Ці люди в адекваті?
Мешканці Луцька до ілля Токаренко Показати IP 29 Липня 2015 21:25
МОЛОДЕЦЬ !!!! А хто лиже ср_ку владі в своїх коментарях - не звертай увагу !!!!
СССР Показати IP 29 Липня 2015 19:39
В нас такого не було , гаряча і холодна вода була і вирішували проблеми оперативно.
Володимир Показати IP 29 Липня 2015 19:56
Кацапи радіють: http://www.yaplakal.com/forum3/topic1168632.html
Анонім до Володимир Показати IP 29 Липня 2015 23:14
Один кацап все таки правду написав "я вот который день воду кипячу и с тазиком моюсь, и у нас, в России, никто так не пойдет к правительству, потому что узурпаторская власть этого банально не допустит, закроют на 15 суток"
Акакій до Володимир Показати IP 30 Липня 2015 08:07
Той хто радіє в каментах - плаче в житті
вася Показати IP 29 Липня 2015 21:04
Кучерявої та петрочук стане депутатами і й холодну воду прикриють
cашко Показати IP 29 Липня 2015 21:56
Шкода хлопця ти цим п**рам ничего не докажешь на виборах нада правильних людей вибирати а не бари з приватбанку таки уроди николи ь не будуть думати про людей вони знають смак краденим грошам слава Украина и тот обманутий народе
начальник ВАШ Показати IP 29 Липня 2015 22:18
Путін винний і хана ! Луцька міська рада тут не приділах !!! Всі навколо дурачки, хто і що проти мерії і обласної влади скаже ! Місцевим сепарам може тільки бути все не так ! МОВЧАТИ ВИБОРЦЯМ !!! НАВІЩО ДОВІРЯЛИ І ВИБИРАЛИ ?! ТЕРПІТЬ , ШАНОВНІ виборці !!!
Мийдодир Показати IP 29 Липня 2015 22:24
коментар було видалено
Юрик Показати IP 29 Липня 2015 22:30
Ілля плуг, і Брат його Плуг
баба Маня Показати IP 29 Липня 2015 22:32
коментар було видалено
баба Маня Показати IP 29 Липня 2015 22:42
чого вкотре видаляєте коментар? я висловлюю свою думку так як і всі тут! цей тип душевно хворий, в нього це написано на лиці, явна шизофренія. Те, що він неадекват свідчить ще 2 фактори: він одягає шкарпетки до шортів; в партії такого ж пустослова і клоуна.
ВОНО до баба Маня Показати IP 30 Липня 2015 06:06
робітники зобовзяані надати сертифікат з психлікарні та наркодиспансера про своє здоровя при влаштуванні на роботу.чинуші цього не роблять.Висновки робіть самі
браво Показати IP 29 Липня 2015 23:56
Чувак, ти красавчик! Плюсую!!!!
Хлоп Показати IP 30 Липня 2015 09:54
ВН, коли продовження сьогодні і де? Ви вже в курсі?
Молодець Показати IP 30 Липня 2015 12:19
Чувак молодець! Романюк і його підлизи - му*даки.
Anonymous Показати IP 30 Липня 2015 19:00
молодец ...! сколько можно мыться в тазиках как китайцы ....Давай следующую акцию в кабинете директора ВолыньГАЗ !!!!!! Илюха народ с тобой !!!!
Лось Показати IP 30 Липня 2015 20:18
Я - за гарячу воду в квартирах. Але можна і холодної нагріти на газі і у ванній помитись. Так багато роблять Запитайте львів"ян. А ще в багатьох селах так живуть. Може, комусь це і дико чути, але це так. І селяни не гірші міських жителів і не менше працюють.
Анонім Показати IP 31 Липня 2015 11:12
А при Советах милися досхочу і за копійки!
герой АТО Показати IP 16 Серпня 2015 14:38
Марищук О. психічно хвора людина і її друзі такі самі!!!!! також представником "правого сектору" вона не являється, та всі її дії не правомірні!!! в ліпіни їх всіх (***** колхозне)