USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі активісти підуть митися у міськраду

24 Липня 2015 13:40
Акцію «Луцьк без гарячої води» влаштують місцеві активісти під час чергової сесії Луцької міської ради, яка відбудеться в наступну середу, 29 липня. Відповідна інформація з’явилася на особистій сторінці одного з них – Іллі Токаренка – у мережі Фейсбук.

Так, обурені лучани, яким незаконно відключили воду, хочуть прийти у приміщення Луцької міської ради та помитися у обладнаній там душовій, де постійно є гаряча вода.

«У зв'язку з тим, що більше ніж два місяці в Луцьку немає гарячої води, активні громадяни, які не мають заборгованості за комунальні послуги та не мають гарячої води, повідомляють вас, що 29.07.2015 о 14:00 організують акцію «Луцьк без гарячої води». Під час неї залучать кімнату відпочинку в міській раді», – написав Токаренко.



У статті 49 статуту Луцька вказано, що міська громада має право комунальної власності – право на свій розсуд і на підставі закону безпосередньо і через органи міського самоврядування володіти, користуватися та розпоряджатися нею. Об`єкти права комунальної власності можуть бути як на території міста, так і за його межами.

Активіст наголосив, що всі учасники акції повинні взяти із собою квитанції про оплату за послуги водопостачання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 24 Липня 2015 13:50
Привильно!!! Давно пора!
лучани Показати IP 24 Липня 2015 14:05
краще би мітингували перед боржниками.
лучанину до лучани Показати IP 24 Липня 2015 14:59
не вмієте працювати - продайте цей бізнес, а то тільки соплі жувати навчились
Таня Показати IP 24 Липня 2015 14:10
Шо небудь?????Поставте бойлер і майте спокій і гаряча вода цілодобова і економія в оплатах
Іван до Таня Показати IP 24 Липня 2015 14:57
навіщо нести маразм тінюша
Просто мама до Таня Показати IP 24 Липня 2015 20:40
Бойлер встановили, воду гарячу маємо. Але електроенергїї споживати стали 200 кіловат замість 70. Ще й за газ платимо більше на 40 грн.
Андрій до Таня Показати IP 24 Липня 2015 21:45
Танюша, а "бройлер" підключений до сусіда? Ти взагалі знаєш норму КВТ на сім'ю, незалежно від кількості чоловік в ній? (досить показово - сама Не платиш..) Ти хоч поцікався, щоб не виглядіти дурепкою... Добре що "бРойлери" включать літом, зимою буде автоматичне відключення єнеголіній від прегрузки, такі "розумниці" ще погрітися "ТЕНами" захочуть..
Міська рада Показати IP 24 Липня 2015 14:53
Мило й мочалки закупили. Приходьте, спину помиєм...
Банщик з міськради Показати IP 24 Липня 2015 14:56
Перепрошуємо, але принади будете мити самі
спостережливий Показати IP 24 Липня 2015 14:57
Дивуе бездіяльність Романюка-не займався організаціею своечасних проплат за послуги-не вирішуе проблеми з газовиками --діе на користь контініума-влітку не вигідно давати гарячу воду. Це перекриваеться взимку.НЕХАЙ НЕ ШУКАЕ ВИННИХ --він повна бездар-не шукае виходу із ситуаціі.Повний нуль і Соколовська-безініціативна-в складні часи--нуль.ГНАТИ НА ВИБОРАХ ВСІХ.
Мойдодир Показати IP 24 Липня 2015 15:00
Та нині літо. Можна і у ставку помитися. Гарячу ванну приймати шкідливо для організму.
Клоун Вася Показати IP 24 Липня 2015 15:02
Та то буде кумедно як купка ненормальних буде стояти у міськраді з рушниками на поясі і мочалками у руках. Прогримемо на всю країну. Клоуни клоунами. Не займайтесь дурньою.
лучанка Показати IP 24 Липня 2015 15:04
Що маємо то маємо і боржників і безплатні приватизовані квартири радянської влади., і немає води. Не подобається що немає води продавай квартиру і будуй будинок зі всіма комунальними вигодами.
Лучанин до лучанка Показати IP 25 Липня 2015 19:27
Так продай свою, квартиру і побачим, чи зможеш побудувати будинок
лучанка Показати IP 24 Липня 2015 15:04
Що маємо то маємо і боржників і безплатні приватизовані квартири радянської влади., і немає води. Не подобається що немає води продавай квартиру і будуй будинок зі всіма комунальними вигодами.
Хлоп Показати IP 24 Липня 2015 15:37
Пан Токаренко - гідний кандидат на вступ до "Нового Луцька"! Було б ще бажано, щоб вся група "Новий Луцьк" підтримала цю ініціативу по захисту лучан від свавілля влади та у повному складі прийшла на помивку в міськраду!
Ляшко Показати IP 24 Липня 2015 17:02
Хороший в мене Іллюша, спочатку в регіонах бігав на акціях, а зараз очолює в мене міську організацію --головний "радиКАЛ" Луцька
лучани Показати IP 24 Липня 2015 18:26
Молодці!!!!!!!!!!!!!!!Та запитайте у пана Романюка і Яковлева чому тільки один район 33 і 40 сидить без води а все інше місто що не мають заборгованості?
укроп беня Показати IP 24 Липня 2015 19:32
ви що люди з глузду зїхали по всій країні не має гарячої води до чого тут романюк
Лучанин до укроп бен до укроп беня Показати IP 24 Липня 2015 21:32
НЕ пиши брехню! В більшості міст України, де не припинялася подача гарячої води в останні роки, вода подається і зараз, хоча ці міста мають заборгованість значно більшу, ніж лучани. Припинення подачі гарячої води відбулося зі зговору романюка з керівниками луцьктепла, бо їм не вигідно влітку її подавати. Про плани не подавати воду влітку відкрито говорив киричук працівникам ще до нового року.
Лучанка Показати IP 24 Липня 2015 21:26
Скажiть,а дiвчата з хлопцями разом будуть митися,може собi пару пiдшукаю!!!???
Санврач Показати IP 24 Липня 2015 22:17
Хлопці,не майтеся дурнею.Миється той , хто лінується чухатися!
лучанка Показати IP 25 Липня 2015 23:08
Подякуйте пану Осіпову,якби не він, то в нас хоча б по вихідних була б вода!!!!!
Ілля Показати IP 28 Липня 2015 21:24
Так ось громада! Мені байдуже хто, що говорить! В мене проплата по всьому згідно графіка! Маю право скористатись душовою у мера? Маю! Всі охочі долучайтеся! Може Романюк після цього голову почухає, та включить! Всім дякую