USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька екс-поліцейська виправдовується щодо свого звільнення за пияцтво

17 Лютого 2016 22:30
Поліцейська Наталія Жилко, яку звільнили з лав Управління патрульної поліції міста Луцька за пияцтво, виправдовується та переконує, що пішла з поліції за власним бажанням. Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Нагадаємо, нова поліцейська Наталія Жилко приїхала на роботу власним автомобілем будучи напідпитку. Інцидент трапився у Луцьку 15 лютого. Також за появу на роботу «під мухою» звільнили луцького поліцейського Максима Матвіюка.

Журналісти телефоном зв'язалися з одним із правоохоронців, зокрема Наталією Жилкою, яка запевнила, що нічого подібного з нею не траплялось, а заяву на звільнення вона написала за власним бажанням. Причина - перевід по службі до іншої області.

Щоправда начальник управління патрульної поліції у Луцьку Антон Цюцюра вже надав офіційний коментар з цього приводу, в якому розповів, що неприємний інцидент таки мав місце, вміст алкоголю у поліцейських підтвердили тести. Однак порушники подали рапорти на звільнення за власним бажаннням, не дочекавшись результатів офіційного розслідування.

До слова, екс-поліцейську Наталію Жилко неодноразово помічали у закладах відпочинку в Луцьку, де вона на підпитку вихвалялася, що працює в поліції.

Зауважимо, у 2015 році на Львівщині з Національної поліції звільнили 18 працівників за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Окрім того, вчора, 16 лютого, двох київських інспекторів поліції впіймали на хабарі у 10 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
АС Показати IP 17 Лютого 2016 22:55
Не поліція,а Алкаши видно карма така в них і цироз печінки професійна хвороба всі одинакові скажи хто твій друг і я скажу хто ти
В. до АС Показати IP 17 Лютого 2016 23:59
Вам стара міліція подобалась? Я на власні очі бачу роботу нової поліції. І мені подобається те що я бачу. Ідеального нічого не має. Неможливо, щоб 100% нових поліцейських були ідеальними. І це дуже добре, що відкрито признаюсь та реагують на такі випадки. В старій міліції таке було б неможливим.
АС до В. Показати IP 18 Лютого 2016 00:21
Я з Вами абсолютно погоджуюсь просто ложка дьогтю бочку меду портить,староі міліціі там 50% от і алкаши де і ще генетика дітей ментів там валом можливо десь за 40 років щось змінеться
Мент до В. Показати IP 18 Лютого 2016 00:30
Дурять вони Вас!Як би було відкрито то не дали б звільнитись за власним бажанням, а покарали як того вимагає дисциплінарний статут ! Вони за рейтинг свій переживають і про те що скаже пізніше громадськість, а саме кого вони понабирали в поліцію!
Анонім до Мент Показати IP 18 Лютого 2016 01:24
100% йде вiдмазка за кулю пасажиру в Столицi,типа ми не долбодятли
Через до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 11:22
через таких п.р.и.д.у.р.к.в, як ви, що з піною з рота захищають обдовбаних д.е.б.і.л.і.в, що летіли по місту з шаленною швидкістю і гинуть люди на дорогах. Свіжий приклад - вчора в Києві о шостій ранку д.е.б.і.л на джипі врізався в жигуль, швидкість була такою, що жигуль розірвало на частини і загинув молодий чоловік 1982р.н., а поліцейські тепер думатимуть зупиняти чи ні ідіотів, стріляти, коли не зупиняються на вимогу,чи хай давлять д*вбаних громадян, які порозявляли роти і обливають їх брудом за те, що намагались знешкодити відморозків.
ДІСТАЛО до Через Показати IP 18 Лютого 2016 12:05
Слухай НОВИЙ ПАТРУЛЬНИЙ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ знешкоджувати адмін. правопорушників ЦЕ ВЖЕ САМОСУД!!!! Читайте статті Закону України про Поліцію!!!!
Це ви дістали до ДІСТАЛО Показати IP 18 Лютого 2016 15:25
я до поліції не маю відношення, але я і мої діти ходимо по вулицях міста, де на тротуарі (як було не так давно в Луцьку)чи на переході( як було неодноразово) може збити ідіот, який п"яний, обкурений чи просто вважає,що "крутий", що жене на дикій швидкості. В статті закону сказано, що поліцейські мають право стріляти, коли "об'єкт" становить смертельну небезпеку для оточуючих - авто з швидкістю 190 км. в населеному пункті , що не реагує на вимоги поліції, становить саме таку небезпеку. Ведіть себе нормально в кінці-кінців, а не як дикуни.
Лучанин до Через Показати IP 18 Лютого 2016 12:07
Диб.ли з мігалками їздять!!! Що за 1,5 місяця можуть навчити людину з вулиці????????????????? Люди вчаться по 4-ри роки і не можуть все вивчити!!!
ГИ до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 16:32
ну то хто тобі ворог, що ти за 4-роки не зміг все вивчити?
Луцьк до Мент Показати IP 18 Лютого 2016 10:10
Яке може бути звільнення за власним бажання ЦЕ Ж КОРУПЦІЯ!!!!! Тільки по статті і без поновлення в поліцію!!!
пенсінер до В. Показати IP 18 Лютого 2016 09:08
Що ж ти бачиш Підлмінили функції ДАІ Не реагують на інші порушення громадського порядку:валютчики на вулицчх, торгівля в не встановлених місцях, перевірка злачних місць, розкриття злочинів скоєних на вулицях практично нульове........ Кажуть це не їх функції. Висновок просто не знаєть прописаних Законом Про поліцію своїх основних завдань.
Алко до АС Показати IP 18 Лютого 2016 13:28
А у анкеті чи є запитання "Чи вживаэте алковирби?". Як що е і проходить- молодих алкоголепійців набирать. Як що нема, то підпільних алкоголепійць.
Бам Показати IP 17 Лютого 2016 23:23
Шо Авер шо Волинське телебачення, деееее вони знаходять таких зомбі на телеведучих??????? Не диктор а читанка суцільна.... Жаааааахххх
лол до Бам Показати IP 18 Лютого 2016 00:11
нема бюджету. криза
Іван Показати IP 17 Лютого 2016 23:27
Воно просто дурне...
Дорожній контроль Показати IP 17 Лютого 2016 23:37
От такі,з "яими не було інциденту" і розстрілюють невинних дітей ,"мажорів і обдовбаних".І шановний Цоцюра,не захищайте тепер своїх підлелглих:більшій половині з них не місце у "піліції".Недовіра у громадян тепер до Вас,шановні "захисники" закону.Тому і "Пріуси" по Україні розбивають,бо "трупакі" за рульом їздять.Поміняли шило на мило!!!!!СОРОМ ТА РЕФОРМА!
Ага до Дорожній контроль Показати IP 18 Лютого 2016 11:26
Мажорам і обдовбаним туди й дорога, а невинні діти вночі вдома сплять, а не тусять по злачних місцях і бухі не ганяють по місту з швидкістю 190 км.
Здарова Показати IP 18 Лютого 2016 04:58
Дівкополіціянка день закоханих видно добре відгуляла? 14.02 думаю вже святом для неї небуде
Шльондр Показати IP 18 Лютого 2016 06:31
Причина! Перевод до іншого місця служби? що за ХЕ? Хіба нове місце служби "Опера" чи Рівненська то це скоріше на попередне місце служби!
Де совість Показати IP 18 Лютого 2016 06:35
Зі слів Жилко виходить що Цюцюра брехун! ВонО ж не було інценденту, була твереза, все по согласію
1 Показати IP 18 Лютого 2016 06:46
Дайте номер телефону Наталії
Patrik Показати IP 18 Лютого 2016 07:21
Ну i як вам ваш рейтинг панове полicмени? Нижче плiнтуса... Коментарi дописувачiв цiлком справедливi! Такой ганебний стан прав ви називаэте "наведенням порядку"... Ви напевно вважаэте, що народ вас буде кормити, не зважаючи нi на що... Тут ви помиляэтесь... А Наталку Жилко по-людському шкода, i саме тому, що, як i бiльшiсь новоспечених полiцейських, вона надiялась на елементарну ментовську вседозволеннiсть, а потрiбно б було дотримуватись Закону, як i кожному, без винятку, громадянину Украiни... Тiльки тодi буде спокiй i порядок.
Лелу Показати IP 18 Лютого 2016 08:00
Яке власне бажання! По статті її щоб більше ні в якому іншому місті не ганьбила честь поліції. Жорсткіше пане Цоцюра!!!
Кроха Показати IP 18 Лютого 2016 08:04
Гарна дівчина... шкода що поїде.. її треба тримати в поліції тільки за красу)))
Zx до Кроха Показати IP 19 Лютого 2016 11:43
Таких як ви тримають за косу і за щокк
до 1 Показати IP 18 Лютого 2016 08:11
Хочеш, щоб сто грам налила????))))))))
Олег Показати IP 18 Лютого 2016 08:53
Негативні коментарі пишуть тільки невдахи, або пропонуй або мовчи
лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 09:03
Класна мала хочу з нею погусарить дайте телефон. А другого лушпеня за що нагнали вони що, разом бухали і служать в одному екіпажі?
Олег Показати IP 18 Лютого 2016 09:11
Протокол за керування авто у п"яному стані склали???
Ммммм Показати IP 18 Лютого 2016 09:13
Якого біса ви тут розкудахкались? Ви як натуральні хохли, ви хочете щоб вам вернули тих пузатих ненажер? Особисто я задоволений працею нових полісменів, їхню роботу видно за це їв величезний РЕСПЕКТ. Те бидло товсте яке ми мали кожен день їздило пйяне вимагали гроши від людей в місті паркувались де хотіли, авторинок це взагалі жах що було. Чесно кладучи руку на серце відповім на ті дибільні дописи котрі будуть писати в мій бік: я не працюю і ніколи не працював в Поліції. Не продавався також нікому.. І я задоволений на всі 100 роботою нових Поліцейських. А ви натуральні Хохли а не Українці.
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 09:14
Поява на робочому місці в стані алкогольного спянінні підстава для звільнення по вовчій статті, а не за власним бажанням.
Мммм до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 20:58
То йдіть позвільняйте тоді суддів депутатів міського голову котрі виходять з Гетьмана чи будь яких подібних закладів після обіду та сто грам до апетиту а можливо й більше....
знаючий Показати IP 18 Лютого 2016 09:26
Кого ви слухаєте, якби мала переводитись то не через звільнення а по переводу написала рапорт і все, а так аверс ні за що таку класну тьолу з мєнтовки турнули, оправдаловка розрахована на тупих полішуків.
11 Показати IP 18 Лютого 2016 09:52
бачиш Наташа які у тебе колеги були..самі ж і здали......їх просто жаба давила
111 до 11 Показати IP 18 Лютого 2016 11:19
що ви маєте на увазі "свої здали"? свої наливали чи промілле в тесті на алкоголь дописали? диму без вогню не буває...
Знаю Показати IP 18 Лютого 2016 10:43
Вона відмовилась від корупційних дій які їй нав'язуювало керівництво ПП.а саме супровід контрабанди з митниці Устилуг. Тому й звільнили ....
лучанин до Знаю Показати IP 18 Лютого 2016 12:02
вау... шо куриш?.. поділись з ближнім..
Віталік до лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 13:06
приходь в чергову частину патрульної поліції особисто розкажу
шеремета до Віталік Показати IP 19 Лютого 2016 16:06
я точно все знаю про контробанду
Ага до Знаю Показати IP 18 Лютого 2016 19:53
Чув і Ягодин хочуть під свій супровід забрати. Скоро. А називаються патрульна поліція Луцька. До чого тут дороги держ значення.
життя до Ага Показати IP 19 Лютого 2016 18:24
коментар було видалено
Beer Показати IP 18 Лютого 2016 12:45
Хай валить нах*й..... І по статті, а не за власним бажанням
Риба Показати IP 18 Лютого 2016 13:52
Всі коментарі пронизані добротою, толерантністю, розумінням, співчуттям. Так це риси, які притаманні нам українцям.
Jd Показати IP 18 Лютого 2016 14:45
Щодо контрабанди можливо вона іде там потоком і ніхто нічого не хоче робити.
ЛУЧАНКА Я Показати IP 18 Лютого 2016 15:47
Якби була твереза ...підняла б галас ...що твереза а пишуть навпаки, а так щей збрехала..тому все там було...
Влад Показати IP 18 Лютого 2016 18:13
Скільки класів закінчив цей начальник Управління? З паперу не може грамотно прочитати два речення - прийшла достайна зміна. Ура!
ппрпрп Показати IP 18 Лютого 2016 20:44
я поліцейський і бухаю мені всеодно повірте
Я тоже до ппрпрп Показати IP 19 Лютого 2016 15:25
А мені на кака.и. Сертифікат драгера-0, вони самі бухі-100
Я прошу Показати IP 19 Лютого 2016 11:57
Верніть старих ДАІшників ! І буде спокій !