USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Луцьк позичатиме кошти, щоб виплатити зарплати бюджетникам

5 Грудня 2013 17:43
Не виконання бюджету міськради може лишити працівників бюджетної сфери без зарплати.

Про це під час засідання виконкому міськради заявила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова.

З її слів, невиконання бюджету міста становить 25 мільйонів гривень. До кінця року ця сума значно збільшиться – до 40 мільйонів. Тому можна взяти середньострокову позику в розмірі 30 мільйонів гривень, щоб «залатати» бюджетні діри. Проте решта, а це ще 10 мільйонів – борг перед бюджетниками, тобто, невиплачені зарплати.

Нагадаємо, що під час засідання профільної комісії міськради 18 листопада, Лілія Єлова розповіла депутатам той самий план дій, щодо «латання бюджетних дір», що й під час виконкому 5 грудня. Але й дотепер залишається невирішеним питання, як у міській казні, вже менше, ніж за місяць, має з’явитися додаткових 10 мільйонів на виплату зарплати бюджетникам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 5 Грудня 2013 18:17
давайте майданіть далі,може тоді гроші з"являться,а може вже досить горлопанити і пора працювати,чи може яйцепук з тягнбаксом і боксером вам гроші дадуть?
дідо Показати IP 5 Грудня 2013 18:36
Не кредит брати.а скорочувати людей треба.
роман до дідо Показати IP 25 Січня 2014 15:11
от и розігнали ОДА
rtesrtdx Показати IP 5 Грудня 2013 19:56
а ти може маєш багато грошей? то поділися з тими з ким пропонуєш скоротити.
СБУ Показати IP 5 Грудня 2013 20:32
Розпочалася остання фаза зекоазіровського "покращення".
Ну... до СБУ Показати IP 6 Грудня 2013 01:06
А до цього вже Азаров яким боком? Місяць тому Романюк офіційно заявив на сесії міської ради що держава вже надала кошти на виплату заробітних плат бюджетникам і їх повнстю вистачить щоб закрити цей рік. ПДІНІМАЙТЕ АРХІВНІ НОВИНИ!!! Він коли брехав, зараз чи тоді? ДЕ ПРОКУРАТУРА? Нас дурять кожен день, а ми все на Уряд або на Президента киваємо. Вже давним давно пора розібратися що чвориться в міськзраді! Хай більше майданують! Редакція, піднімайте факти, ви про це теж писали!
віра Показати IP 16 Грудня 2013 17:11
До чого тут майдан може ще згадаете попередніків розкрадене все що можна на всіх рівнях всіми хто мае доступ до коштів через те так сиииильно не хочеться в. Европу щоб не контролювсли.