USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луцька міськрада замість держави виділила кошти на зарплати освітянам і медикам

24 Грудня 2019 10:14
Депутати Луцької міської ради ухвалили рішення виділити майже 15 мільйонів гривень на оплату праці освітянам та медичним працівникам, оскільки держава не виділила достатньої кількості коштів, аби погасити борги із заробітної плати.

Про це під час засідання чергової 68-ї сесії Луцької міської ради повідомила директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова.

З її слів, враховуючи перевиконання бюджету міста, пропонується збільшити об’єм міської казни на 19 мільйонів гривень і спрямувати ці кошти на наступні потреби: 2 мільйони 63 тисячі гривень - на оплату праці педагогічним працівникам, 6 мільйонів 160 гривень - на оплату праці медикам.

Також Лілія Єлова зазначила, що, за станом на сьогодні, довелось великою мірою перерозподілити міський бюджет.

Зокрема, із невикористаних за цільовим призначенням коштів додатково виокремлять 6 мільйонів 687 тисяч на оплату праці педагогам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 10:38
Це краще ніж оплачувати захмарні незароблені премії
Це до Анонім Показати IP 24 Грудня 2019 14:28
Це кінець епохи бідності. Ми зробили їх разом.
! Показати IP 24 Грудня 2019 11:07
Держава має тільки на "скромні" корпаративи та на не менш "скромні" виплати для себе любимих.
А що Показати IP 24 Грудня 2019 12:09
освітянам 4000 євро мало, ще треба доплатити?
Не свисти до А що Показати IP 24 Грудня 2019 14:18
Не євро, а долларів!
Галя Показати IP 24 Грудня 2019 12:43
Діти носять вчителям, хворі - лікарям, а коли мені доярці хтось щось принесе...
Анонім до Галя Показати IP 24 Грудня 2019 13:00
а ти смокчи ц*цьку
1 до Галя Показати IP 24 Грудня 2019 14:20
Во во. Хай вчителі і лікарі на вулиці побираються, просять поїсти в доярки?
Галю Показати IP 24 Грудня 2019 12:55
Значить ти сама виносиш щось з роботи.
Народ Показати IP 24 Грудня 2019 13:55
Міськрада робить ведмежу послугу цими виплатами!!! Ті слуги тепер ні копійки з держбюджета не виділять на тих вчителів і медиків!! Хай би поїхали в Київ та повимагали обіцяні 4000 доларів!!
Ііі до Народ Показати IP 24 Грудня 2019 14:29
Аби хватило конверти в раді по 5 тис. $ роздати. Які там вчителі і лікарі ?