USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцька поліція не помічає валютників, але штрафує водіїв під облрадою

10 Березня 2016 16:05
Оскільки голова облради Ігор Палиця не користується службовим автомобілем, поліція наклала штраф за паркування його особистої автівки під знаком «службове авто» біля будинку обласної ради.

Про це йшлося під час позачергової третьої сесії Волинської обласної ради 10 березня.

Голова облради Ігор Палиця розповів, що після минулого засідання облради він був здивований тим, що нова поліція приїхала, щоб перевірити, які автомобілі стоять під знаком «службове авто».

Там стояв приватний автомобіль Ігоря Палиці (голова облради не користується службовим транспортом, щоб не навантажувати обласний бюджет), тож поліцейські оштрафували його водія. Правоохоронці пояснювали, що повинна бути укладена угода, якщо він використовує власний автомобіль у службових цілях.

Ігор Палиця запитав поліцейських, чи зауважили вони валютників у центрі міста. Вони пояснили, що отримали виклик про «резонансний злочин», а валютників по дорозі не бачили.

Голова Волиньради звернув увагу на те, що працівники поліції їхали через усе місто позашляховиком, який споживає чимало бензину, щоб потрапити до облради, де стоять автівки та не становлять ні для кого небезпеки. Поліцейський відповів, що «злочин резонансний, тому що це серйозні машини».

Голова облради наголосив, що підтримує створення нової поліції, але вона повинна бути професійною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
лучани Показати IP 10 Березня 2016 16:18
Всім хто не використовує службовий транспорт повинні паркуватися під знаком заборони?
Анонім Показати IP 10 Березня 2016 16:28
для початку поліціянти разом з журналістами мали б зясувати, що таке резонансний злочин, резонансна подія тощо. так от, гучна подія і резонансна подія - це не одне і те ж. Отож, резонансна подія (злочин, акція, тощо) це така, що викликає бурхливу реакцію , жваве обговорення, дискусію, обурення у суспільстві, у тому числі у засобах масової інформації. ДО ЧОГО ТУТ ПАРКУВАННЯ АВТО ? Щодо валютчиків, то цілком очевидно, що вони мають досить міцний мєнтовський дах, під яким рядові мєнти їх просто не бачать
очевидець Показати IP 10 Березня 2016 16:37
,Це дебілізм і підтвердження того , що не може домогосподарка реформувати поліцію в такій державі як Україна
Лучанка до очевидець Показати IP 10 Березня 2016 17:20
А хто така на твою думку домогосподарка!? Чи ти своїй мамі про це казав?А дружині, сестрі, дочці, племінниці???В тебе вони є? Ги ги))) Ні??? 8 Березня відгуляв вихідні??? Тримай світ рот за замком,а пальці свої в ін. місці, наприклад, за читанням книги,бо тобі цього бракує!
Анонім до Лучанка Показати IP 10 Березня 2016 19:26
Час покаже кому мізгів бракує
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2016 21:03
Не мізГів, а мізКів, Умнік.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Березня 2016 15:46
а в нього мізги
рп Показати IP 10 Березня 2016 16:37
Патрульна поліція і не має накривати валютників. Це фінансові злочини і цим займаються інші відділи поліції. Люди думають, що патрульні мають все робити тепер. І з ополонки виймати і з палаючого будинку виносити.
лучанин до рп Показати IP 10 Березня 2016 17:02
якраз таки має. це ніякий не фінансовий злочин. це адміністративне правопорушення, яке може бути також злочином. По вашій логіці патрульні не повинні затримувати квартирного крадія, навіть якщо зловлять на гарячому, бо є слідчий відділ. Нехай він і ловить. а ми тут у гарній формі селфі зробим)
Анонім до рп Показати IP 10 Березня 2016 17:56
тобто, якщо на очах поліціянтів будуть гвалтувати або вбивати - це не їхня справа ?
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2016 18:17
"гвалтувати або вбивати" - це не фінансові злочини
Анонім до Анонім Показати IP 10 Березня 2016 19:59
незаконні валютні операції - це адміністративне правопорушення, так само як і неправильне паркування автотранспорту ( Стаття 162. КУпАП)
Анонім до рп Показати IP 10 Березня 2016 17:58
тобто, якщо на очах паяціантів будуть вбивати, красти чи гвалтувати - це не їхня справа ?
Анонім до рп Показати IP 10 Березня 2016 17:58
тобто, якщо на очах паяціантів будуть вбивати, красти чи гвалтувати - це не їхня справа ?
ветеран ОВС до рп Показати IP 10 Березня 2016 19:24
Вони мають попереджати, припиняти і розкривати злочини інші правопорушення які скоюються на маршрутах патрулювання в публічних місцях, це і є громадська безпека яка невідємна з особистою безпекою громадян. найбільш поширені вуличні злочини і правопорушення це: хуліганство, пограбування, крадіжки, дрібне хуліганство, порушення антиалкогольного законодавства, торгівля в не встановлених місцях а також і продаж або придбання валюти в громадських місцях. Поліцейський зобовязанний реагувати на всі правопорушення і злочини з метою їх припинення. Нереагування має ознаки посадового злочину.. Читайте Закон А лучани невдоволені тим, що 200 працівників цілого управління патрульної поліції , добре оснащених приступили до роботи а результат нульовий. Ріст загальної злочиності в 3.5 раза ріст злочинів на вулицях займайтесь шановні поліцейські роботою для цього треба мізгами шевелити , а не піритись
знаючий до ветеран ОВС Показати IP 14 Березня 2016 15:25
Ви як громадянин України теж маєте право припинити правопорушення, свідком якого стали. І навіть більше - можете затримати валютника, скрутити добряче і викликати поліцію, гордо заявити - я був свідком адміністративного правопорушення, ось вам фото-відео докази і мої слова на підтвердження. Ви, напевно, занадто добре знаєте закони, то може поясните, на яких підставах ПАТРУЛЬНІ поліцейські мають затримувати валютників? чи чули ви щось про контрольну закупку? ні? Тому мабуть ви як ветеран ОВС і люди, які кричать тут про те що патрульні не бачать валютників, і не затримуєте хлопців із доларами. Бо ті би вам скрутили смачненьку дулю на ваші претензії, а особливо наглі ще й би в суд подали за наклеп. Не треба тут розказувати, як лучани невдоволені нульовим результатом роботи патрульних. Якраз роботою патрульних лучани задоволені, як і я, хочу не беруся стверджувати за всіх, як це зробили ви. зараз почнеться бла-бла про те, що це їхня робота, але з вашого коментарія роблю висновок, що ви зовсім не знаєте спектру їх обов'язків і що неменш важливо повноважень. А загальна злочинність напевне зросла зовсім не через патрульних. А через те що святі пере- і недоатестовані міліціонери забили на роботу на період атестації аж так, що не було навіть кому на статистиці прибрехати. Якби всі колишні менти робили так роботу як патрульні, з якими стикався особисто я, то жити було б набагато безпечніше.
Ірина Таран Показати IP 10 Березня 2016 16:37
Кожного дня ходжу на роботу, але жодних заборонених знаків не бачила
Юлія Парій Показати IP 10 Березня 2016 16:38
Та все це було замовне, та Палиця сьогодні правду про поліцію сказав
віто до Юлія Парій Показати IP 10 Березня 2016 17:23
Правильним було б Палиці заплатити штраф. Не порушуй, або знак зніми. Чи йому можна?
Сергій. Показати IP 10 Березня 2016 17:14
Розженіть тих клоунів Пілісейских і все буде ок!!!! Дали дітям невивченим владу,а толку то ніякого.Невже ж потрібно було стільки коштів на їхнє навчання,авто,форму і т.д. витрачати заради того,щоб можна було в Луцьку біля двох ринків і візового центру проїхати,бо більш жодних результатів не видно взагалі!!! Я думаю,що старі гаїшники це питання вирішили б десь за 1% від тієї суми!!!!
Влад до Сергій. Показати IP 10 Березня 2016 18:53
Я повністю згідний, що цих дітей треба розігнати бо як можна за 2 місяці навчити їх, це всеодно, що врачу дати теорію за 1рік а практику хай здобуває сам. Мав конфлікт з новою нашою поліцією здійснював вигрузку товару під знаком в В.Волиському.
Дмитро Показати IP 10 Березня 2016 17:17
Клоуни і це ще одне підтвердженя в адрес поліції!
Рома Показати IP 10 Березня 2016 17:39
Патрульна поліція (важко назвати їх поліцейським) повинна розганяти валютчиків, це їхні обов'язки (ловлять і викликають нормальну поліцію)))!!! Але Цюцюра перестане тоді заробляти!!!
Пішохід Показати IP 10 Березня 2016 17:50
А що це за знак такий СЛУЖБОВЕ АВТО - я такого знака не знаю. Може хтось скаже під яким він номером у правилах?
водій до Пішохід Показати IP 10 Березня 2016 18:55
є забороняючий знак таблички з зазначенням «Крім службового транспорту»
Анонім до водій Показати IP 10 Березня 2016 21:05
нема такої таблички
Степан Бандера Показати IP 10 Березня 2016 17:52
А як виглядає знак "службове авто"?
Віктор до Степан Бандера Показати IP 10 Березня 2016 18:56
заборона парковки «Крім службового транспорту»
Усійчук Валентина Се до Віктор Показати IP 10 Березня 2016 20:40
Немає такого знака, прийнятого відповідно до жодного законодавчого чи нормативного акта. НЕМАЄ!!!! Або назвіть такий документ.
Анонім до Усійчук Валентина Се Показати IP 10 Березня 2016 21:04
є знаки Правил дорожнього руху 3.34 "Зупинка заборонена" і 3.35 "Стоянка заборонена" . Табличка "Крім службового транспорту" ПДР не передбачена
Василь Показати IP 10 Березня 2016 17:54
А як понти вияснили чи службове авто чи ні? Зараз немає розподілу номерів, як раніше, на службові та не службові. Не впевнений, але чув що для легкових авто подорожній лист вже давно відмінений. Тобто селфінгісти могли б мати претензії до водія авто лише за зверненням облради, так як саме до облради відноситься дія цього знаку. Чи в нас замість декомунізації вже остаточно в'ївся процес найгіршої сторони комунізації?
Тарас Чурило Показати IP 10 Березня 2016 17:58
Поліцейські працюють не професійно, ми бачили їх дії під час затримання Віктора Вальчука
Отто Показати IP 10 Березня 2016 18:09
Дорожні знаки (таблички до дорожніх знаків) «Паркова тільки для службового транспорту» Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, та ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування» не передбачені.
Пішохід до Отто Показати IP 10 Березня 2016 18:19
Будьте добрі - скажіть номер знака.Я його в правилах не знайшов.
Правдоруб до Отто Показати IP 10 Березня 2016 20:24
Підтримую 100% оскільки дана табличка не передбачена нормативними документами у сфері дорожнього руху. Ігоре Петровичу оскаржіть будь-ласка постанову інспектора і наведіть лад з організацією дорожнього руху хоча б біль обласної ради. А поліцейські вчіть Правила дорожнього руху і безпідставно не штрафуйте водіїв...
Підтрим до Правдоруб Показати IP 11 Березня 2016 12:44
Зараз кожен ховрак поліцейський.
Петро Показати IP 10 Березня 2016 18:13
поліцаі не бачать бариг-валютників ,а потрібно.
17 Показати IP 10 Березня 2016 18:19
Якщо паркування під заборонним знаком з табличкою "крім службових авто" є резонансний злочин - тоді в патрулях працюють інопланетяни. А для них заява по ТБ про відмову від службового транспорту пустий звук. Угода укладається при відсутності можливості надання службового транспорту і при її укладенні проводиться грошова компенсація за спожиті ПММ та амортизацію транпортного засобу власнику. ВПЕРЕД ПРИНЦИПОВІ БАР...И!
МЧС Показати IP 10 Березня 2016 19:20
в Локачинському районі є газове родовище на якому вже 18 років горить технічний "факел". Наша патрульна поліція Луцька 4 раза виїзжала '"НА ПОЖЕЖУ" тушити факел. Чотири раза МЧС ЗиЛом 131 витягували їх з польового болота. Порахуйте як витрачається бездарями патрульними бензин та несуть витрати за хибними викликами МЧС. В кінці місяця Цюцюра рапортуе про тисячі опрацьованих "викликів". Як підсумок ППС, тобто патрульна поліція, безмозголові транжири нашіх коштів!!!!
Вася до МЧС Показати IP 10 Березня 2016 21:23
факел горить цілодобово, тільки іноді спалахує ярче. як спалюеться сірка. Поліцейська академія Ласарда "відпочиває"
дарт вейдер Показати IP 10 Березня 2016 19:25
недавно навпроти Цуму побачив, як по смузі по якій можна рухатись лише маршрутним транспортним засобам при повороті на вул.Винниченка, проїзжала іномарка. В туж мить поруч проїзжала патрульна машина (джип), яка повертала теж на вул.Винниченка. Зі сторони патрульних, ніякої реакції. І ще, звертаюсь до патрульних, наведіть нарешті лад на вул.сенаторки Левчанівської, яка веде до старого базару. Там односторонній рух, а машини стоять по обидві сторони дороги.
Поліщук Показати IP 10 Березня 2016 20:30
Валютчики стоять за сто метрів від кабінету Шпиги . Питання
мвс до Поліщук Показати IP 10 Березня 2016 22:12
Палиця зніми Шпигу , цей бельбас нічого не змінив ,такий самий як попередники хабарник!!!
Анонім до Поліщук Показати IP 11 Березня 2016 15:54
а шо, вони мають далеко носити валюту в кабінет ? скоро будуть перед входом до управління УМВС у ВО стояти
Усійчук Валентина Се Показати IP 10 Березня 2016 20:35
По-перше, знака щодо заборони парковки, крім службового автотранспорту (прийнятого і затвердженого в установленому ЗАКОНОМ порядку) НЕМАЄ. Це все самодіяльність. І по-друге: я теж через цей допис заявляю поліції про щоденне і регулярне порушення ЧИННОГО законодавства і громадського порядку у районі підшипникового заводу. Тут практично на пішоходних переходах постійно паркують свої автомобілі різні люди(має бути відстань 30 м). І на усіх зупинках громадського транспорту порушується Закон України "Про заборону тютюнопаління..." Я ВИМАГАЮ ПРИЙНЯТИ МІРИ І ШТРАФУВАТИ ПОРУШНИКІВ відповідно до чинного законодавства. І порядку буде більше, і бюджет міста наповнюватиметься.
ЗУП до Усійчук Валентина Се Показати IP 11 Березня 2016 12:49
Ти подивись,що робилося навпроти готелю Україна. На пішоходному переході зупинка. Жах, Узаконене прушення дорожнього руху.правил. І нікого не штрафували.
Кейт Показати IP 10 Березня 2016 20:41
Про этих де*илов полицейских точно никогда не синимут фильм типа"место встречи изменить нельзя". Минимум комедия та что идёт на канале "НЛО"
Валютчик Показати IP 10 Березня 2016 21:25
Ну шо ви всі до нас маєте діло. Жаба душить. То йдіть і ставайте біля нас. І полатки платіть. По 100 баксів щомісячно пацанам на Винниченка. А то тільки бла бла бла.
Анонім до Валютчик Показати IP 11 Березня 2016 15:55
на зону іди зі своїми понятіями.
трибун Показати IP 10 Березня 2016 21:28
реформа поліції провалилась - це факт. рівень злочинності зріс. слідчих і оперів немає. верхівка та сама лишилась. але про валютчиків я не згідний. думаєте народ би користувався масово їхніми послугами якби в нас була нормальна фінансово-банківська система? а так як нас грабують різні олігархи і як вони курс гривні опустили, то нема чого дивуватися розквіту валютчиків.
шарапов Показати IP 10 Березня 2016 22:07
Шпига нічого не змінив у роботі УМВС!!! Такий самий хабарник , як попередники!!!!
ось Показати IP 10 Березня 2016 22:42
Поліція все правильно зробила.
розум Показати IP 10 Березня 2016 23:00
Ігоре Петровучу! Ще зверніть увагу на муніципальну поліцію. Це жах.Ні одного юриста.Розбирають анонімні листи, а коли приносиш документи по суті, то виявляється, що вони нікому не потрібні, бо просто вирішив насолити сусідам товариш великого муніципального керівника, який дуже мріє зайняти місце Сиротинської. Кому потрібна ця поліція?
вундер Показати IP 10 Березня 2016 23:33
Якби таке трапилось за часів " папередніков" було б нах...н розігнано все псяче управління . Ніякої поваги , субординації в недоумків немає , ще до старих ментів їм рости і рости
Лучанка Показати IP 10 Березня 2016 23:43
Ігор Петрович стільки вклав у розвиток Волині, допоміг стільком лучаном...і на тобі, ... Який сором.. Але в кожному поганому є різне, можливо таким чином звернуть увагу на "діяльність" нової поліції. Досвіду у них немає. Хоча бажання змінити все на краще звичайно є.
вундер Показати IP 10 Березня 2016 23:53
Це можуть робити тільки дійсно дибілкувато-тупуваті особини в котрих немає ніякої поваги , субординації і т.д. Якби це трапилось при любій владі " паперєдніків " в щитані хвилини розігнали б все псяче управління . До старих ментов їм ще вчитись і вчитись
гунчик Показати IP 10 Березня 2016 23:56
А я йому казав не став свого бобіка на моє місце , а то наябіднічаю
гнусику до гунчик Показати IP 11 Березня 2016 19:52
коментар було видалено
123 Показати IP 11 Березня 2016 07:30
всіх до одного звільнити
Правда Показати IP 11 Березня 2016 09:24
Валютники будуть стояти біля цума і на ринках тому що шпига їх покриває не бесплатно
Ух до Правда Показати IP 11 Березня 2016 11:07
Бурштиновий портрет прєзіка бачив у Шпиги в кабінеті?А ти бєсплатно...
Не лучанин Показати IP 11 Березня 2016 10:31
От де**ли! Ще вчора кричали що всі депутаті злодії, а зараз одному з них кожному слову вірять. Щел прославляють старих ментів, корупціонерів між іншим... Куди вам ідіотам до тієї європи!