USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька співачка заради Євромайдану скасувала концерт

11 Грудня 2013 19:00
Концерт, який мав відбутися у Луцьку 16 грудня, переносять «до кращих часів». Гроші за квитки повернуть. У супроводі оркестру «Трембіта»на сцені мали виступити Оксана Муха, Христина Соловій і Тетяна Ціхоцька.

Про скасування концерту написала в мережі Фейсбук одна з організаторів концерту співачка Тетяна Ціхоцька.

«Дорогі друзі, шанувальники, звертаюсь до вас з заявою про відміну концерту, який мав відбутись 16 грудня і перенесення його до кращих часів в нашій державі і житті українського народу. Гроші за квитки будуть повернуті. З повагою Тетяна Ціхоцька», - написала співачка.

Окестр і хор «Тембіта» вперше у Луцьку мали представити концертну програму, складену з популярних творів естрадної класики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Во! Показати IP 11 Грудня 2013 19:43
Угода до кращих часів... концерт до кращих часів - всі на майдан! Треба боротися за відставку Ціхоцької! Вона ж відклала концерт! Вона проти концерту! Українці хочуть на концерт!!!
Петро до Во! Показати IP 11 Грудня 2013 23:27
нормальний, ти вже тут встиг нагадити?
петрик Показати IP 11 Грудня 2013 20:03
видно квитків мало продали. ось і придумали причину щоб відкласти
Патрiот Показати IP 11 Грудня 2013 20:22
А слабо,грошi,заробленi за квитки ,передати в Фонд Майдану?
Патріоту Показати IP 11 Грудня 2013 22:05
А хіба вона їх заробила? На даний момент,вона просто отримала кошти авансом від майбутніх глядачів.Але,поскільки,концерт не відбувся,тобто,робота не виконана,то гроші Тетяна, як чесна людина, повертає назад.
Патріот Показати IP 11 Грудня 2013 23:08
Молодець, Тетяна!
У-ух! до Патріот Показати IP 12 Грудня 2013 09:30
Дівчина гарна...але як співачка..Т-Ь-Х-У!
Гость Показати IP 12 Грудня 2013 09:22
Ото спіачка, ото молодець. Ото пропіарилася