USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ввечері до спального району Луцька – не доїхати

24 Лютого 2017 19:29
Мешканці вулиці Конякіна просять вирішити транспортну проблему в їхньому мікрорайоні.

Про це стало відомо під час ефіру телепрограми «Відкрите місто» на телеканалі «Нова Волинь» 23 лютого.

Глядач, який зателефонував у студію, розповів, що після 19 години на вулицю Конякіна з центру неможливо доїхати. Так само не можна у вечірню пору й виїхати з мікрорайону.

Відтак, він попросив міську владу знайти вихід з цієї проблеми.

Нагадаємо, в Луцьку перевізники домагаються підвищення вартості проїзду до 5 гривень за одного пасажира, щоправда не всі депутати міськради поділяють цю позицію. Адже в мешканців міста є чимало нарікань на якість перевезень. Пересічні лучани часто скаржаться на поведінку водіїв, недотримання ними графіків руху, холод в транспорті та якість перевезень. Крім того, нарікають городяни й на те, що ввечері маршрутки не доїжджають на кінцеві зупинки.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКОМ ЇЗДЯТЬ ОБШАРПАНІ МАРШРУТКИ З ДІРКАМИ В КУЗОВІ. ФОТОФАКТ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 19:34
А на цукровий що не так само?
Романюн Показати IP 24 Лютого 2017 19:34
Лучани самі вибрали таку владу, яка на них кладе!! Треба думати під час виборів, тоді можливо не теба було б скаржитись.
дідо Показати IP 24 Лютого 2017 19:34
Колись один тролейбас ходив, а маршрутки йшли тільки по Гордіюк, і всі були задоволенні
Анонім до дідо Показати IP 24 Лютого 2017 19:49
а колись там вулиці не було - і всі були задоволені !!!
Бабо до дідо Показати IP 24 Лютого 2017 21:12
Ви не дідо, а полюбому водій маршрути, так що крутіть баранку до 12 і не трандіть
? Показати IP 24 Лютого 2017 20:48
А на Ківерцівську від Стрілецької до 40кварталу пробувади добратися вдень, ввечері...
Віка Показати IP 24 Лютого 2017 21:06
На володимирську з перемоги на 7 ранку до робратися нереально-перша 29 йде в 7 30. Постійно їду з пересадками. І в 21 00 29 маршруту вже теж не дочекаєшся. То цим скотам не те що 5 грн, 2 50 нема за щ о платити
дідусь Показати IP 24 Лютого 2017 21:51
Якщо перевізники не хочуть возити за 3 гривні - відмовитись від їх послуг. Провести конкурс - гарантовано знайдуться й такі, що будуть возити по 2,50 грн. Вся проблема в тому, що багато рішалових по цінах є власниками маршрутів - для них і по 10 грн мало буде. Обіцяли маршрут №18 продовжити до вул. Дубнівської, тепер обіцяють новий маршрут №5 - дай Боже нашому телятку та вовка з'їсти ... Але на разі віз і нині там: в години "пік" маршрутка № 251 на зупинці біля кільця не завжди й зупиняється через перенаповнюваність пасажирами з Підгаєць ....
Сьома Показати IP 24 Лютого 2017 22:47
А на залізничний вокзал о 7 ранку до київського потягу є чим дістатися та потім з вокзалу? Транспорт туди вже приходить тоді, коли потяг вже ту-ту...чух-чух-чух-чух... Це нормально?
Вася Показати IP 24 Лютого 2017 23:31
А велосипеда купити слабо?
Студентка Показати IP 25 Лютого 2017 08:14
А на Вишків після 21хтось пробував іхати?Скоро літо,тоді ще 22 -білий день,а транспорту -0!Раз-є,раз-нема.Перші рейси по вихідних-окрема тема.Так що проблеми аналогічні в кожному мікрорайоні. Якщо проізд дорожчий,то і якість і комфорт теж мають піднятися.Ой,писати можна багато,тільки де тоі правди шукати...