USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі муніципали «виховували» підприємців

16 Вересня 2016 18:31
Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради з 12 до 16 вересня провели рейди щодо дотримання належного зовнішнього вигляду фасадів будинків по проспектах Волі, Молоді, Перемоги та Грушевського.

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

У ході проведення вищезазначених рейдів видали 14 приписів щодо усунення виявлених правопорушень шляхом відновлення належного вигляду фасадів будинків. Крім того, суб’єктів господарювання, які є власниками чи орендарями таких приміщень, попередили про адміністративну відповідальність в разі не виконання вимог приписів у визначені терміни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Графіті Показати IP 16 Вересня 2016 18:43
Ну те, що обдовбане би*ло розмальовує фасади, це все таки відповідальність муніципальної поліції, а не підприємців. Так, що замість "воспітатєльних бєсєд" з підприємцями, потрібно було муніципалам роздати щіточки, тряпочки, фарбу і нехай усувають неестетичний вигляд фасадів. А бо хай роблять те що мають - ловлять би*лоту яка їх розмальовує. Думаю так користі значно більше буде.
Анонім до Графіті Показати IP 16 Вересня 2016 22:26
хоч одне розумне рішення
графіччик RIG до Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 16:56
Як страшно, жах... де тепер малювати?
малєвічь до графіччик RIG Показати IP 18 Вересня 2016 01:46
Мамі своїй на лобі малюй.
Жандарм Показати IP 16 Вересня 2016 18:50
100% згоден! Напевне варто перейменувати департамент муніципальної міліції вдепартамент боротьби з підприємцями! То нещасних бабусь ганяють, які біля Гостинця зелень продають, то з МАФами воюють, тепер оце..
Любі свині Показати IP 16 Вересня 2016 19:36
Самих муніципалів виховувати треба. По спальному районі ( по вул. Кравчука ) неадекват на білому джипі у формі муніципала ганяє зі швидкістю 100 км в час. Вихователі, блін
Інна Показати IP 16 Вересня 2016 21:35
До чого тут підприємці хай наказують тих придурків що малюють, люди стараються,а ті портять фасади
Микола Показати IP 16 Вересня 2016 21:48
Підприємцям варто написати заяви в поліцію про пошкодження їх майна невстановленими особами! Хай шукають зловмисників! А Романюк разом з Яковлєвим призначили на посаду начальника муніципальної поліції Сиротинську Юлю, яка як видно із законами не спілкується. Лучани, підприємці! Ви обрали мером Романюка, який таким чином з Вас здирає гроші! Ось така малята штука!
Водовоз Показати IP 17 Вересня 2016 06:43
Вот только бабулек им и ганять!!! Пускай поганяют валютчиков возле ЦУМа,те им быстро мозги вставят,и укажут кто есть кто!!!Б*дло трусливое,против стариков воевать
Любі друзі Показати IP 17 Вересня 2016 09:12
А "Гламур" на Лесі Українки слабо забрати за 10 років - Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради ??????? Чи треба ще створити Генеральне управління Інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міст департаменту муніципальної поліції Обласної ради при президентові України з міжнародними філіалами у Європі? Про що ви мелете.....
Едвард Показати IP 20 Вересня 2016 13:24
Спочатку вони заси***ють фасади міста, а потім спокійно малюють на фестивалях, ще й поліція їх охороняє!!! Де логіка???