USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі патрульні затримали нетверезого водія, який їздив у парку

31 Березня 2017 22:16
Увечері, 31 березня, екіпаж отримав виклик про водія, який їздить парком 900-річчя Луцька, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, повідомили у прес-службі патрульних у Facebook. Транспортний засіб ВАЗ зупинили на вулиці Рівненській.

Однак двоє чоловіків, побачивши патрульних, почали йти від автомобіля. При затриманні намагались чинити спротив та висловлювали словесні образи.

Водій справді мав ознаки сп’яніння. На нього склали протокол за ст. 130 КУпАП та винесли постанову за ст. 126 КУпАП, оскільки не показав документів.

Пасажир також отримав 2 протоколи: за дрібне хуліганство та злісну непокору правоохоронцям (173 і 185 статті КУпАП відповідно).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
----- Показати IP 31 Березня 2017 22:27
Клоуни... до чого там пасажири??? Що вони порушили , що їх затримували???
++++ до ----- Показати IP 31 Березня 2017 23:29
Клоун, а нічого, що на них можна взагалі ту ж 130 впаяти,за те, що за руль дружка бухого пустили, а не якісь нещасні 173 і 185. І так вжух, і штраф на 10к.
Таки Да до ----- Показати IP 1 Квітня 2017 13:07
Зняти штани смаркатому воділі і всипати ремня шоб борзометр трохи впав...
нетверезому Показати IP 31 Березня 2017 22:28
Спробуй діяти по інструкції,наведеній у статті «СУДДЮ СІВЧУКА ВИЗНАЛИ ВИННИМ У П'ЯНІЙ ЇЗДІ, АЛЕ НЕ ПОКАРАЛИ»
Анонім Показати IP 1 Квітня 2017 07:03
Моя машина де хочу там їзджу.Гоша красава.
ввв Показати IP 1 Квітня 2017 07:38
коли вже наведуть порядок з в'їздом авто в парк..!!!!! . пройти не можна з дитиною.. їдуть до самих кліток зоопарку.. дупу підняти не можуть пройтись...