Поліклініки у Луцьку перейменують
Питання «Про перейменування комунальних закладів та затвердження статутів» міська рада прийняла з третьої спроби.
Депутати прийняли рішення про перейменування міських поліклінік № 1, 2, 3 у Центри первинної медико-санітарної допомоги із внесенням відповідних змін до статутів цих комунальних закладів.
Голосування відбулося під час другого пленарного засідання 51 чергової сесії міської ради.
Нагадаємо під час попереднього засідання питання не набрало необхідної кількості голосів, хоч за нього переголосовували двічі після тривалого обговорення. У залі звучали думки про те, що подібне рішення нівелює усю медичну реформу в місті.
Щоправда, чимало думок звучало і «за». Заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що перейменування дозволить отримати кошти від Світового банку в розмірі 30 тисяч доларів США. А після зміни назви, переконував він, жодних кадрових ротацій не буде. З його слів, усі медики залишаться на своїх посадах.
Під час другого пленарного засідання це питання запропонував повторно розглянути міський голова Микола Романюк. Після обговорення пропозиція набрала необхідну кількість голосів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Депутати прийняли рішення про перейменування міських поліклінік № 1, 2, 3 у Центри первинної медико-санітарної допомоги із внесенням відповідних змін до статутів цих комунальних закладів.
Голосування відбулося під час другого пленарного засідання 51 чергової сесії міської ради.
Нагадаємо під час попереднього засідання питання не набрало необхідної кількості голосів, хоч за нього переголосовували двічі після тривалого обговорення. У залі звучали думки про те, що подібне рішення нівелює усю медичну реформу в місті.
Щоправда, чимало думок звучало і «за». Заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що перейменування дозволить отримати кошти від Світового банку в розмірі 30 тисяч доларів США. А після зміни назви, переконував він, жодних кадрових ротацій не буде. З його слів, усі медики залишаться на своїх посадах.
Під час другого пленарного засідання це питання запропонував повторно розглянути міський голова Микола Романюк. Після обговорення пропозиція набрала необхідну кількість голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Іван
Показати IP
27 Грудня 2013 12:55
Якісь ті депутати розгублені та мляві на фото!
бухайло до Іван
Показати IP
27 Грудня 2013 14:03
бухають з 19 числа
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.